Для майбутніх мам (4)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем levandivka, 17 Вересень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. tsarivna

    tsarivna New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Ех, заздрю вам;) Йдеш туди з повним гаманцем, а назад йдеш - "руки обриваються":hang1: А я тут пройшлась по магазинах (у Франківську) - шукала Масару Ібука і чогось всі на мене дивляться великими очима. Так хочу почитати "После трьох уже поздно":scratch_one-s_head:
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    буває, але таки не на базарах і за грубі (або дуже грубі) гроші
     
  3. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Хе, в мене було цікавішіше. Я щодня підшуковувала собі та Ганнусі все нові та нові книжки. Залишала їх в родичів на стенді. А в суботу прийшов муж і то все дотранспортував додому. Але ж він у мене хороший!
     
  4. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    тут я з Вами згідна, останнім часом чомусь тут на форумі дуже багато болячок появилось......а потім всі кажуть насолоджуйтесь-вагітність це так чудово!!!
    Хто ж в це повірить читаючи всякі болі і колі!!!!
    Давайте девчонки побільше позитифчику!!!!!
    а ви шось тут про розміри в ліфчиках заговорили, а я чьот ваапше непойму....я вних тепер виявляється і не розбираюсь)))))ото стидуха.....
    все полізна в нет вивчати розміри ефки цешки.....
     
  5. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    У мене теж D по чуть-чуть тіснить. Довагітний С.
    Коли знімаю ліф - груди червоно-рожеві і трішки некомфортно без нього - тре спортивний прикупити.
    Напишіть, де Ви купували.
    Чоловік переживає, щоб нічого мене не тиснуло, "бо ж там усе формується" і висилає за вільнішим. От думаю, кому придане потім віддам )
     
    Останнє редагування: 19 Вересень 2011
  6. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    О, це дуже класно! Ну а чому ж собою не гордитись? Ти молодець, тримаєшся в кожній ситуації незворушно "як удав", на постійному збалансованому позитиві. Малятко ж це все відчуває й поводить себе відповідно.
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    ну, виходячи з того, що буває в наш час вже чисто все, то це зрозуміло :)
    Але я здогадувалась, що таке щастя мені не надовго, тому грубі гроші було шкода. Трохи вшила, та й носила. Якби не носила, напевно, обірвались би:girl_haha:
    так Ви ж першу дитину чекаєте, якщо я не помиляюсь? Потім ще собі лишите - раптом ся здасть? :)
     
  8. tsarivna

    tsarivna New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    В мене "сплошний" позитив: ніц не болить (трохи ноги "крутило", але то не рахується), дупа ніби довагітної форми, ліфи - купила тільки два нові, бо груди не дуже збільшились:girl_claping:
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    а чого там розбиратись... загалом, так: міряєте себе під грудьми, і йдете на базар/в магазин. А там кажете: треба ліфчик, обєм *скільки наміряли* ну і приблизно розмір, який носили до того (оті букви A, B, C...) так і дізнаєтесь... просто майже в кожній фірмі є свої нюанси з розміром чашки, але під грудьми точно виміряти себе реально - і це звузить коло пошуків...
     
  10. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    все життя купую як то кажуть"на око",чомусь ніколи і не міряла.....
    тепер в неті понаходила, видрукувала собі...і бубу"вчити")))))
    а якшо серйозно чомусь так життєво склалось що ліфчики купувала собі на базарі і майже постійно в одній і тій будці,тому та "тьотя" вже мене знає і бачила шо мені треба))а я і не напрягалась ,подобалось-то беру!!!!!
    так класно прозвучало як читала))))))
     
  11. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    :girl_blush2: мені 30 років, а я не знаю, який розмір ліфчика маю... теж піду почитаю ))) про ті цифри та літери...

    позитіфффф - колі - болі є, а мені вони вже по барабану :d23:, стільки сьогодні зробила - я велика молодець - похваляюся тут - зварила бульйон з курки, плов зробила, та голубці вже майже готові - томляться у духовці. Малого зі школи забрала, обідом нагодувала - спить другу годину вже.
    Встане - будемо уроки робити.
    Тру-лю-лю. О ще я купила два великих кульки - треба може спакувати?
    Ні не буду - треба якісь справи на потім лишити. Ато все сьогодні перероблю.)))
     
  12. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Я також не орієниуюсь :girl_haha: Класний нині день, прошлагувала роботу, а тут щей чогось навчусь :girl_in_dreams:
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    так шо вас про ліфчики навчити? Я знаю фсьо (ну майже)!
     
  14. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Може то взяти приклад з Вашого сина :girl_in_dreams:
    поки Орман тут лекцію підготує ;)
    бо з моїм дитячим (наразі не підростаючим) розміром хіба теорією цікавитись :girl_haha:
     
  15. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    згадалось чогось...в мене чоловік тепер ненарадується....дивиться на груди,каже давай поміряєм , ходить і тішиться)))))і так вже десь тижні зо два))))
    а як я йому сказала шо вони можуть зменшитись після годування дитини, бачили ви б його очі!!!![​IMG][/URL][/IMG]
    майже як в того котика з мультфільму шрек!
    мені то все так смішно))))
     
  16. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    ги-ги а мій і так тішиться, бо у два рази більші зараз ніж у невагітної, а як згадає, які вони були коли я Дениса годувала, то погляд не такий, а замріяний- замріяний "в предвкушении" того, наскільки вони ще здатні вирости))))) смішні вони такі.
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    в точності та сама фішка :haha:
     
  18. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    А мій напевно не правильний якийсь, коли я йому на самому початку говорила, що позитив для нього від вагітності, це будуть мої груди, він на мене скептично подивився і сказав, що не розуміє, що в цьому прікольного.
    А я сьогодні ходила до свого лікаря, він мені сказав, що до понеділка мала б народити... З ПБ я виходила з істеричним риданням і чоловік не міг зрозуміти, що зі мною..Я йому намагалась пояснити, що це з радості, але охопила СТРАШНА паніка((((
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    то просто від невідомості, і такий змішаний стан - от-от здійсниться чекання цілих 9ти місяців... розумію Вас, бажаю заспокоїтись за неважкими і приємними хатніми справами, які, напевно, так хочеться доробити. Все буде добре!
     
  20. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Ооооо, доробити це точно!!! От завтра мають домалювати дитячу і кухню і все! Але вся квартира у розібраному стані і брудна!!!! І це ще один фактор паніки, що нічого не встигнеться!

    Дякую, дійсно не знаю, що мене чекаю от і починаю боятись кожного поболювання і потягування...а по ночах взагалі майже перестала спати..Істеричка :connie_pull-pigtail
     
Статус теми:
Закрита.