Для майбутніх мам (4)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем levandivka, 17 Вересень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    :girl_haha:Де кум, де коровай, а де чесні гості.

    А я щойно завершила допомагати доньці готувати композицію на "Квітковий вернісаж" в школі. У нас там стилізована квіткова ратуша, церква та будиночок і підпис "Ми любимо наше місто". Але от я лопата забула то все відзнимкувати. Зараз треба на перерві зателефонувати Ганнусі щоб хоча б своїм телефоном щось клацнула. А то ми вчора бавились-виклеювали картонну основу, сьогодні зранку виклали оазисом і квітами, а навіть на згадку нічого не зафіксівали.:girl_blush2: Така от вагітна пам"ять. А ще сиджу і згадую чи все правильно зробила і все додала. Прапорець дала, хрестик на церковній бані позолотила, папір білий підкласти під композицію спакувала. Ніби все, але чомусь "тєрзают смутниє сомнєнія".
     
  2. tsarivna

    tsarivna New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    І у мене було!!! Я теж переймалась, бо на початку в туалет часто бігала:mocking:, а я страшенно не люблю вночі в туалет вставати:hang1: Правда, лікарі мені якісь мудрі попадаються - сказала тільки "Плід трішки низько. В туалет бігаєте? - Ну і бігайте на здоров"я"

    А ми з чоловіком кавуна купували. Продавщиця вибирає, а я все кажу: "Цей замалий, шукайте більший", то вона відповіла: "Хочете набратись сил, щоб могла здорового синочка народити?" :eek:Якого синочка???? В нас дівчинка! Сукенок вже накупувала і Касьою називаєм. Але то буде, як родиться хлопчик:xaxa: - буде троха гламурний.
     
  3. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Коли ще не знали стать дитини, то думали, що буде дівчинка, ну і говорили як з дівчинкою і планували щост на майбутьне як дівчинці, ім'я вибирали. І в один з разів коли нас так занесло поговорити, я сказала СТОП!, а як хлопчик буде?він все чує, народиться і геєм буде! :) (ну це я в жарт), тому для того щоб оприділитись і не ображати малявку дуже стать хотіла знати.От я довго сміялась коли лікарька сказала, що то хлопчик! ;)
     
  4. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    в мене так само....думала буде маленька дівчинка...якій заплітатиму косики і бантіки і вдіватиму в рожевеньке....чоловік натомість говорив в певнено"я філігранною роботою не займаюусь",.буде хлопчик....а як на узі сказали шо то хлопчик, то чоловік попросив лікарку пісюна показати)))))
    з імям чоммусь було навпаки, для хлопчика знали відразу, аот для дівчинки ніяк немогли найти ....так щоб і йому і мені милозвучне і гарне було....а тепер і не треба))))
     
  5. VolnovaS

    VolnovaS New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Так,на УЗД ми вже були.Товщина комірцевого простору 1,6мм.
    Так як мені плановий огляд назначили аж на 27 вересня,я не витримала.Втікла з роботи,взяла свої аналізи і протокол УЗД і бігом в ЖК.Подивилась моя Г на аналізи і сказали що у мене все в нормі (по її словам показник МоМ має норму до 2,5,хоча в неті найшла лише до 2.І якщо він трішки завищений то нормально,лише можуть бути проблеми з моєю печінкою,а ось якщо він занижений то це вже трішки гірше.)А найбільше мені сподобалась її порада:Поменше в інтернеті шастати!!!!!
    Дуже дякую усім дівчаткам які писали в карму.:girl_claping:
    Ні в якому разі,дуже дякую що насварили.Буду прислухатись до Ваших слів і більше ніяких істерик.
     
  6. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    ну от видиш! Все нормально ,ніяких відхилень! Тепер налаштовуйся на позитив і думай про майбутню лялюсю!
     
  7. tsarivna

    tsarivna New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Так нам на УЗД сказали, що дівчинка (правда, не аж на третьому) Але всі переконюють, що я "занадто добре" виглядаю як на дівчинку, що носить дівчинку:girl_wink: Поки не знала хто буде, то купувала трохи речей "без статі", а як сказали, що дівчинка, то мене понесло........
    але ж хто переконає вагітну, що у неї все в нормі, якщо вона начиталась в інтернеті всякої бздури і всі болячки вже в себе знайшла:girl_crazy: Тільки Лікар, і то мудрий лікар
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    во-во

    спочатку здають за великі гроші аналізи, потімконсультація генетика і УЗД - тож незадурно. Моя така думка, що краще взагалі в це не бавитись.

    ти шо цю Орман не знаєш - їй всьо треба
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    ну... так, в деяких аспектах - правильно. я теж зі своїм цукром весь нет-простір схарила, і сама дуже розстроїлась. Дуже протиречиву інформацію деколи можна знайти, і треба вважати.

    Я теж вже почуваюсь як тьотя-бегемотя, сьогодні щось важко дихати. чи то погода буде мінятись, чи то вже час переставати ганяти як підірвана...
     
  10. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Аналогічно. Вже собі робила ін"єкції інсуліну...
    А в мене навпаки- ми хоч статті і не знаєм, але мене тягне виключно на хлопські речі і на голубеньке, то якщо буде дівчинка, то доведеться їй перші дні "походити" в хлопчачому, поки гардероб не оновим :connie_pull-pigtail
     
  11. Nevermind

    Nevermind New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Тоді все у Вас добре. Тут просто треба намагатися менше хвилюватися...

    І мені вже пора УЗД робити, дізнаватися стать дитинки, але чоловік у відрядженні, до його повернення робити не буду...

    Якщо це буде дівчинка, то для неї ми вже давно придумали ім'я, і її вже чекає чудова рожева кімнатка. :girl_blush2:
     
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    а якщо хлопчик - будете перефарбовувати?)))
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    о Господи, який же у Вас показник, що такі радикальні міри? То лікар казав? А дієту не пробували?
     
  14. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    А моя ляля видно сьогодні за ніч перевернулась вниз головою, бо маю тепер конкретні копняки по ребрах, а не бокові, і то є інші відчуття :)

    ---------- Додано в 13:51 ---------- Попередній допис був написаний в 13:47 ----------

    Та лікар нічого ні не сказав, ні не прописав (показника я так і не знаю). Мені лаборантка по телефону сказала, що цукор підвищений, то я себе і накрутила. А лікар взагалі нічого за цукор не сказав, тільки залізо протисав для підвищення гемоглобіну (я десь пару днів тому описувала ту всю історію :) )
    На дієті сижу (сама себе посадила), з солодкого їм тільки яблука, моркву, родзинки, йогурт з чорнослифом і хліб з висівками і з медом :) І няких печеньок-тортиків-чоколядок :sad:
     
  15. tsarivna

    tsarivna New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    А я щойно зуб полікувала:connie_pull-pigtail Але трохи нечемна, бо просила вколоти:girl_blush2: І не сваріть, бо стоматолога СТРАШНО боюсь, точніше не стоматолога, а тих всіх борів, голок і т.д. Тому для мене сходити просто на плановий огляд, то ого-го яке геройство
     
  16. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Дівчатка, була я сьогодні на УЗД в Прокопчук (27 тиждень) і трохи в непонятках... Сказала мені, що в мене 2 судини пуповини (має бути в нормі 3). Я запиталась, що це означає, вона сказала, що ніби може бути погіршений кровотік, але що дитинка моя виглядає добре, розвивається нормально, тому для паніки нема приводу. Я звичайно нервуюся, але не дуже, бо вже змучилась постійно за щось переживати. Але мене здивувало те, що перед цим я була на узд у Війтовича ( в 21 тиждень), він написав в заключенні 3 судини! Тепер не знаю, кому вірити...
    Хтось з таким стикався?
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    ОМГ не має значення скільки у вас там судин. ВЗАГАЛІ. Он товаришка недавно народила дівчинку, то ходила на УЗД ледь не через день бо відітєлі 2 судини. Гуляйте більше от і кисень буде. А судина є вона чи нема не наросте полюбе, то ж заморочуватись смислу нема, бо від ваших нервів точно буде гірше.

    вірити собі і малятку :)

    ---------- Додано в 14:23 ---------- Попередній допис був написаний в 14:22 ----------

    так я щось не поняла, ви всеж інсулін вживали чи ні *шото мені вже страшно*
     
  18. Nevermind

    Nevermind New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Нє, тоді для нього буде інша кімната - з нейтральними зеленими шпалерами, а нашу спальню перенесемо в рожеву.
     
  19. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Я думаю останній варіант більш реальніший! :)
    А я сьогодні вночі поспала пару годинок і всьо!!!Прокинулась в 3 в туалет і не могла заснути, ще чоловіка десь носило з друзями(користується поки що моєю добротою :) ) і дихати важко було, знову нудити почало(але вже не на стільки критично) ну і понятно живіт почав хапати. Подзвонила до чоловіка, приперся і сиділи до 6 тринділи, сердце вилітало, пульс зависокий був. Він відключився, а мені тільки легше десь годинка 8 було, от і поспала трошечки... Тепер взагалі ніякого зручного положення в цьому ліжку немає (
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    вам-то чого? то мені страшно...

    ---------- Додано в 14:41 ---------- Попередній допис був написаний в 14:39 ----------

    угу, можливо. А особливо по маршрутках, всяких гучних людних місцях... так в голові від того дзвенить...
    знаєте, що Ви зробите чиненайперше, коли повернетесь з ПБ? З розбігу впадете на ліжко животом :) я памятаю той кайф, і вже знову про то мрію...
     
Статус теми:
Закрита.