Для майбутніх мам (4)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем levandivka, 17 Вересень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    та за DesperateHousewife


    оооооо, який же це буде кайф!!!!!
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    то точно, ні з чим не зрівняється. ну хіба що з "невагітними" позами для сексу :)
     
  3. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Цокотушка писала про класичну музику
    ось що "пише книжка"

    Какую музыку чаще нравится слушать малышам
    А. Вивальди "Времена года"
    В. Моцарт (я скачала "Музика Ангелів" - дуже гарна)
    П. Чайковский - "Времена года", основные мелодии из балетов "Лебединое озеро", "Щелкунчик", "Спящая красавица", пьесы из "Детского альбома"
    Дж.Верди - песенка герцога "Сердце красавицы склонно к измене" из оперы "Риголетто", застольная песня из оперы "Травиата"
    И. Штраус. Вальсы, музыка из оперетты "Летучая мышь", "Альпийская сказка"
    Э. Григ. Песня Сольвейг


    а также Мамины песни
     
  4. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Та де! не вживала! то я вже в уяві собі намалювала як мені пропишуть ін"єкції робити, після того як начиталась в неті про цукровий діабет вагітних.
    Але видно в мене показник не дуже страшний, бо так з тим цукром і заглохло, тільки вже говорили про гемоглобін.
    А на безцукрову дієту я сама себе посадила :)
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    о ну то файно!
    ну це не пошкодить точно :)
     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    я теж стараюсь чимпорідше їсти цукор, хоч мій показник теж не дуже страшний. Ну і жирне... але я його і так не їла особливо :)
     
  7. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    До теми, я вже точно знаю, що моєму "малишу" не подобається: ми минулого тижня міняли батареї, то кожного разу як майстри включали дрельку, то мале починало інтенсивно копатись. Я спочатку думала, може співпадіння, але вже як співпадіння повторилось раз 5, то зрозуміла, що мале таки чує звуки зовнішнього світу :)
     
  8. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    хм...цікаво..я от теж вже про то мріяти починаю....трошки незручно засипати(а все життя спала на животику)
    дякую!!!! зара спробую скачати і релакснути)
     
  9. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Адські місця!!!!! :girl_devil:

    Ооооо, це точно!!!!!!!!!!!!!!!!!:wacko1: Бо боки вже так болять!
     
  10. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Ну от власне. Вівальді сприймає досить прохолодно, як і Скорика, а на Моцарта так блаженно затихає-прислуховується (найбільше мабуть на 40 симфонію, яка мені подобається чи не найменше).
    Але я класику від вчора трохи розбавлюю альбомом "Золота трава" Плачу Єремії. Дитнці не дуже, а мамі ну дуже зараз подобаються ці пісні на вірші Антонича.
     
  11. KristiK

    KristiK New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Привітик. Ще хочу повернутись до тих нікому не потрібних аналізів, які я дурочка також робила. Перший раз не зробила а другий раз вже так в ЖК наполягли ТРЕБА, шо вже пішла тай зробила. Там шось таке було понаписуване, шо волосся дибки. Я налякалась, розстроїлась але не плакала)))-чоловік не дозволив)) (я взагалі плакса))) Поїхали ми до генетика на УЗД, чесне слово, Скляр з тих аналізів просто посміялась і сказала,що звичайно у вас все нормально. ОТ ВАМ І АНАЛІЗИ)))
    Доречі, я вже майже здорова, ДЯКУЮЧИ ВАШИМ, дівчатка, порадам!!!!:girl_in_love:
    Ще маю запитання, бо мамулька на морі, до лікарки шось дзвонити не дуже...а спитати наразі нема в кого... ну от...
    Після того,як вийшла на роботу, через те,що довго сиджу почала відчувати якийсь дискомфорт при напруженні низу. От як ходжу, сиджу, лежу все ок... а коли піднімаюсь з ліжка і низ напружується відчуваю якісь болі (не дуже сильні)..таке враження, що з середини щось больно давить на піхву (довго думала як то слово написати))-вже пишу як є). Що це може бути, можливо хтось з вас знає? Не панікую, чемно чекаю на Ваші дописи:girl_blush2:
     
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    до речі, в мене про це запитання є. читаю зараз Діка-Ріда "Роды без страха", то там написано, що спати на животі можна, що дитина гарно захищена навколоплідними водами. Але не дуже розумію, як можна спати на великому животі. Так от, поділіться досвідом: це створює якісь незручності (спання на животі), чи просто бояться пошкодити дитині і тому не сплять?
     
  13. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Спати можна, але це тяжко назвати "спати на животі", бо повністю тяжко лягти на живіт. Це ніби на пів живота лягти, але вже приємніше і легше. Спеціально якось так вмоститись в мене не завжди виходило, а от під ранок я не раз прокидалась сплячою "на животі" це було зручно десь до 27-30 тижня...тепер вже не то :sad:
     
  14. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Я спала на животі поки не було дискомфорту (до тижня 20), потім це стало якось боляче, а потім животик почав рости і це стало фізично неможливо.
    Ще до недавна могла спати на спині, а тепер вже це викликає сильну біль - тому залишились тільки боки :)
     
  15. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    от в 15:08 написала шо скачаю і послухаю музику рекомендовану KOCHAM .....
    скачала,але прийшла робота і мусіла працювати.....
    згодом десь за годинку мене то все напрягло і я вирішила зробити собі хвилинку відпочинку, а враховуючи, що в кабінеті моїх двох співробітників не було, думаю клас....
    врубала собі Моцарта - музику ангелів.....поклала ноги на стіл, відкинулась у кріслі і релаксую з закритими очима .....супер......проходить деякий час і чую голос шефа"
    Софійка можете мені допомогти", я як з того крісла підірвалась, почервоніла....а він так засміявся...каже не хотів вас налякати)))))
    блин до сих пір за себе стидно))))))))))))))

    а от щодо спання на животику, так в мене це не получається..якось мені дискомфортно...живіт все таки заважає та і дитинка трохи ворушиться як десь їй незручно...тому привчаю організм до спання на боці!
     
  16. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    можна, але не у випадку тонусу і можливої загрози, бо тоді йде навантаження на матку... ну так мені лікар казав... а так дуже прошу))) якщо зручно!

    ---------- Додано в 16:55 ---------- Попередній допис був написаний в 16:53 ----------

    от і в мене так було, чекаю 16-17 тижнів, щоб перездати))

    можуть розходитись тазові кістки і давити, створювати дискомфорт
     
  17. KristiK

    KristiK New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Якщо чесно, я навіть не думала їх перездавати...а толку? Скляр з них посміялась, в ЖК на результати навіть не глянули, взяли в руки і прикріпили до картки. Я зробила великі очі і запиталась чи аналізи в нормі...одним очком лікарка зиркнула і сказала, все в нормі. То толку з тих аналізів, якщо це тільки формальність (для кількості в папочку). Краще до генетика на УЗД - там самі все побачите)))

    А от про це я не подумала....може й так. Дякую!:give_rose:
     
  18. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Не вздумай! Нащо зайві хвилювання і витрати грошей?
     
  19. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Дівчатка всім дякую за привітання. Ми вже вдома,родилися 16 вересня з вагою 3200гр 52 см. Яке то щастя бути мамою,усім бажаю відчути радість материнства, всім дякую за підтримку і поради.
     
  20. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Щиро вас вітаємо! Радісного материнства!
     
Статус теми:
Закрита.