Для майбутніх мам (9)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем glasses, 8 Липень 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. glasses

    glasses Member

    Продовження теми.
    Початок тут


    ________________________________




    спешел фо ю)))
    Олеся, скоріше кинула:)
     
    Останнє редагування модератором: 9 Липень 2013
  2. sanches

    sanches Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    правильна позиція...
    я за своїм пузом вже ноги не бачу ((

    Їла вже двічі кавун - так мені від нього добре (і ніякого канефрону не треба):girl_tender:
     
  3. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    Дівки, не ігноруйте малинку.:girl_crazy:
    Я чемно пила чайочки по схемі з 36 тижня, бо вони мені смакували. В пологовий приїхала з повним відкриттям:d23:
    Не впевнена, що то заслуга саме малини, але може таки щось в тому є)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    Я чесно признатись не п'ю і не планую, щось мені якось мало віриться, що якимось чином та малина на шось вплине, хоча хто його зна, це суто моя особиста думка :girl_in_dreams:
     
  5. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    я нині така зла сама на себе, страшне. Десь тицьнула свій паспорт... Ледь не плакала з нервів. І то треба було мені його позавчора з сумки витягати і класти на видне місце?
     
  6. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    Аналогічна ситуація з синулькою була. Я їх стільки з'їла ого-го. Коли йшла за кавуном, то продавці мене постійно питали, чи я донесу 2 кавуни )))) свій і куплений. Малий також їх обожнюю, а зараз як побачив, що продають також просе, але я не дозволяю...боюся ще.
     
  7. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    ну в мене не слероз ))),а така хвороба - "легкий набряк мозку вагітних" ))) я 2 рази вчитувалася, а тоді до мене дійшло )))) Ви мене добре розвеселили, хоча і доходило до мене як до жирафи )))))
     
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    дякую, дівчата, за рецепти:girl_wink:
    я згубила паспорт перед самою розпискою) виробляла терміново і була притягнута до адмінвідповідальності))) ще є час знайти, перетрясіть все
     
  9. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)


    Класно сказано.:girl_dance:
     
  10. YULKAZOZYLKA

    YULKAZOZYLKA New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    Дівчата, цікавить таке, особливо після вчорашнього дуже переживаю, тому може хто шо чув чи знає, чи не страшно родити з гемороєм??? В мене після перших пологів появився і так переживаю за це! Скажіть щось:girl_smile:
     
  11. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    Та й у мене так виліз і є і що? Шо я маю плакати?
    Та якось вродим, чого ви так переживаєте?:girl_wink:
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    вибачте, а зараз у Вас загострення? просто якщо сильні болі, кров тощо - то може, краще сходити до лікаря?
    напишу тут вже вкотре рекомендації проктолога, які лікар мені дав у 2гу вагітність.
    - щодня натще - склянка води з медом та лимоном, за 20 хв - столова ложка суміші сухофруктів
    - забути про туалетний папір (хоча б вдома, хоча б після "великих справ" у туалеті). Підчас загострення підмиватись відваром ромашки, а взагалі - водою кімнатної температури.
    - 2 л чистої води на день
    - салати зі свіжих овочів з рослинною олією

    ну а після пологів - ясно, що не сидіти на хлібі і чаї. Власне, саме таким чином я після старшого сина наробила собі проблем. І геморой був не стільки від вагітності-пологів, скільки від місяців стабільних закрепів підчас "дієти годуючих".

    від себе можу ще додати йогівські пози - всі ті ж, що і від варикозу. колінно-ліктьова колінами на підвищенні, "поза таргана" "берізка", я роблю стійки на руках (починала ще до вагітності, то досить екстремальний варіант, тому радити не можу, просто досвідом ділюсь).
     
  13. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    Ой, мені той кавун в суботу аж пах:girl_dance:, були на Шуварі, крутилися-вертілися біля кавунів, але не купили, мене ще стримала моя дитина, бо як би купили, то і вона би хотіла, а дітям давати, то таки точно ще рано.
     
  14. Gybka Bob

    Gybka Bob Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    а я вже вчора нарешті поласувала кавунчиком! Правда в обмеженій кількості під суворим наглядом чоловіка! Він категорично забороняв...але це вже липень, а у Криму давно тепло!
     
  15. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    ага. тепло то тепло. Але маю знайомих там, то не радять зараз ще ті кавуни їсти ;)
     
  16. Bulbashka

    Bulbashka Active Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    Перелопатила пів інтернету в пошуках інформації про кавуни, і все таки ще не радять їх купувати. Надіялась знайти інформацію, яка вплине на чоловіка і він все таки купить мені трошки кавунчика. Але після прочитаного сама побоялась їх купувати. Експертизи показали, що доза нітратів перевищує норму. Не у всіх, але як знати в якому менше тої хімки? Тож поки заради маля потерплю. :girl_yes:
     
  17. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    От і я такої думки притримуюся. Якби не малятко в животику та й синуля старший, то я б вже втоптала не один :)
     
  18. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    якраз прийшла жалітись, що хочу кавуна... чоловіка навіть питати не буду, хіба втіхаря завтра собі куплю, бо не маю сили терпіти, аж слюнки течуть :girl_haha: ще хочу нектаринок і дині, але лєнь збиратись і виходити на базар. перекантуюсь на помідорах до завтра)))

    маля товчеться нині сильно, але я так тішусь від тих копнячків :girl_tender:
    і взагалі йде 20 тиждень моєї вагітності, ще трошки і буде серединка. не віриться і не усвідомлюється, що той час так швидко минув.. почуваюсь чудово, навіть не маю на шо жалітись)) то ж хай друга половина вагітності пройде так само легко і безпроблемно :)
     
  19. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    І в мене є дородовий геморой (принаймні я так думаю шо то він):girl_sad:, правда ніщо не турбує, нема ні болі, ні чогось подібного - просто шось таке невелике (вибачайте за подробиці) зовнішнє утворення, збираюсь, збираюсь йти до проктолога на консультацію, але щось ну ніяк не дойду... :girl_blush2: Якось не по собі!

    А в мене таке питання (трохи дурне :)) - чи може вагітна на моєму терміні відчувати пуповину, наприклад як вона тягнеться? Бо у мене вже другий день якісь такі дивні відчуття типу м'яз всередині натягується (досить неприємно) в області трохи нижче грудей і до пупка. Чоловік каже, що то певно просто м'язи якось тягнуться і тому так, а я шось собі придумала, що то може пуповинка так тягнеться і вбила в собі в голову чи не зашкодить то якось дитині....:girl_impossible:
     
  20. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    не переживайте так, я родила з гемроєм і нічо нормально,
     
Статус теми:
Закрита.