Для майбутніх мам

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Ума, 24 Листопад 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Після першої дитини ми з дружиною вирішили взагалі більше не ставати на облік і нічого, все нормально, правда в роддомі носом крутили, але хіба заборониш носом кому крутити, нє?
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Умо, а чого ви до приватної гінекології не підете? Там принаймні відомо за що гроші платите. :)
     
  3. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Да, Ума... Досталось Вам с самого начала. Не позавидуешь.
    Кстати Лиля - а почему пояс для беременных - средневековье? Моей на последних месяцах очень даже помогал - у меня жена хрупкая, живот большой был и спина порой болела. А так я ей пояс в аптеке купил, и она очень даже была довольна :)
    Кстати, не нужно очень перениматься врачами, консультациями и т.п. Если беременность проистекает нормально и Вас ничего не беспокоит, то лучше лишний раз в поликлинику не ходить. И нервы сбережете, и время, да и риск подцепить инфекцию меньше!
     
  4. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Лілю, в приватних гінекологіях немає лабораторій. А я пішла в ту клініку через лабораторію, тобто консультуватися там чи стояти на обліку я не збиралася. Я маю свою хорошу лікарку, якій довіряю! Ну, а тут так сталося...

    стою на обліку в дільничої з ЖК, дуже хороша і лікарка і медсестричка! Але консультуюсь у своєї приватної лікарки.


    п.с. ЖК - це не живий куток ;)
     
  5. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Сподіваюся, що й мене не поб'ють за втручання.:p
    Пам'ятаєте, Капітане, чоловічу моду на носіння напульсників? Чи потрібний напульсник тим, хто не носить надважке?
    Десь так і бандажі для живота. Якщо вагітність розцінювати як катастрофу для жіночого здоров'я - не обійтися. Якщо була травма - також.
    Пігулки теж комусь необхідні. Чи всім?

    Система. Корупційна система, одначе...
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Мені пояс для вагітних теж дуже допоміг. Коли зняла після тижня носіння, відчула дуже велике полегшення. :)
    А на біль спини робляться спеціальні масажі та розтяжки, але не без допомоги чоловіка. Помагає дуже сильно!
     
  7. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Фолієва кислота

    Я на багатьох форумах ще до вагітності читала про її важливість. Її важливо приймати у перші тижні вагітності, бо саме тоді формується нервова трубка у дитини (один з найважливіших органів у подальшому розвитку дитини), а фолієва кислота бере найактивнішу роль у цьому формуванні. Так часто буває, що жінка поки дізнається, що вагітна, а особливо, якщо було не заплановано вагітність чи нерегулярні місячні, то цей термін важливості проходить. Тому лікарі радять пити фолієву кислоту навіть за три місяці до зачаття і до 12 тижня вагітності, як мінімум. Хочу сказати, що її можна пити без призначення лікаря, тобто якщо в міру, то вона не зашкодить. Організму потрібно 0,4 мг на добу (це здається мінімально, що потрібно). Я пила без консультацій лікаря за місяць до зачаття і пила в перші тижні в таких дозах (ф.кислота дешева), поки не встановили мені лікарі факт вагітності, а тоді перейшла на вітаміни для вагітних (маю причини їх пити, хоча багато відмовляється від них). В цих вітамінах є 0,8 мг ф. кислоти. Здається, трохи більше, ніж потрібно, але я ніде не читала, що ф. кислоти може бути забагато :)
    У будь-якому випадку, навіть якщо щось запідозрили, що є можливість вагітності – то краще попити ту кислоту, бо наслідки неправильно закритої нервової трубки жахливі (про це легко знайдете в Інтернеті). Або ж якнайшвидше проконсультуватися у лікаря. Ну, і в будь-якому випадку, якщо таки не встигли в потрібний термін – то занадто не переймайтеся і не панікуйте, організм ваш і так максимально накопичував цю кислоту від часу зачаття, тож, якщо нормальне харчування було, то швидше за все - все добре при формуванні плоду буде.

    Джерелом фолієвої кислоти (це взагалі-то відноситься до вітамінів групи В) є печінка, капуста, томатний сік і ін. (здебільшого це продукти рослинного походження)

    тут є детальніше: http://www.ibis-birthdefects.org/start/ukrainian/ufolac.htm

    А ще я виявила один нюанс фолієвої кислоти. Я купила крем для запобігання деформації шкіри (від розтяжок). Купила два, які були наявні в магазині – так один з них оснований на ф. кислоті і мовляв, вона забезпечує зниження ризику появі тих розтяжок… я про це ніде більше не читала, але що дізналася це переповідаю :)
     
  8. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Тест на вагітність

    Серед експрес-тестів на вагітність, які визначають рівень якогось там гормону вагітності в сечі є такі, які визначають цю вагітність з першого дня затримки місячних, але й з"явилися нові тести, які дають результат вже на 7-ий день запліднення! Так от, ті останні брехливі :) Або ж в моєму випадку недостатня була концентрація цього гормону у такий термін… але я щиро була розчарована. Я мала тверде внутрішнє переконання коли і як я завагітніла, через нетерпеливість вирішила зробити ранній тест і він виявився негативним. Лише таки дійсно, коли я зрозуміла, що місячні не починаються вчасно, то тест підтвердив вагітність наявністю двох смужок, хоча одна з них була дуже бліденька, та щоразу з наступним контрольним переконанням – смужка все була чіткіша і чіткіша (я вже попеклась на одному недостовірному, тож вирішила перевірити декількох виробників).

    Ціни на тести дуже різняться. Від 3-х грн. до 20 грн. Але що дивно, найдорожчий тест сказав мені неправду (це був з тих, що на 7-ий день каже результат)… а дешевші виявилися більш точними. Зі свого досвіду скажу, що не варто переплачувати за тест, оскільки, принцип дії у всіх однаковий і результати будуть однакові, а все залежить від зовнішнього вигляду. Дорожчий тест був у пластиковому футлярі, нагадує кулькову ручку. Під ковпачком було віконечко, куди потрібно було накапати ранішньої сечі. Такий тест єдине чим добрий, як на мене – це для збереження «першої вістки про малюка» :) Дешевші тести позбавлені зайвої оболонки – смужка паперу, де відображено кінець, який варто занурити у сечу (як на мене, вони зручніші у користуванні). Варто перед застосуванням таки до кожного тесту читати інструкцію – в деяких є такі моменти, що занурити тест в сечу на конкретну кількість часу (вказано скільки секунд) – інакше тест можу бути не дійсним, або ж результат дійсний лише декілька хвилин (до 10-ти, як правило), або деякі розраховані тільки на ранкову сечу і т.п.

    Як на мене, дуже файний метод визначення вагітності
     
  9. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Насчет крема: моя жена использовала Ейвоновский. Результат на 100% отличный.:) После этого все ее подруги, которые рожали, пользовались этим кремом. Ни у одной ростяжек не появилось. Я правда не проверял, но вроде не врали.
     
  10. Нуся

    Нуся Загублений

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    З другої вагітності мені найбільше запам'ятався епізод, коли за день до виписки з пологового (на Вашингтона) приходить педіатр і повідомляє мені, що мене з дитиною не можуть виписати, бо я маю серйозне гінекологічне захворювання, як це, мовляв, виявило тамтешнє лікарняне УЗД-обстеження, ну і тому я тут ще пробуду довго. А то було якраз напередодні другого святого вечора, ясно, додому хочеться. Виручив мене 5-річний досвід роботи на фармацевтичній фірмі. Я у двох словах дала зрозуміти лікарці, що маю непогане уявлення про це ціле захворювання (а написали мені підозру на фіброміому матки), а також про те, що в пологовому будинку воно, в кожному разі, не лікується. А потім зателефонувала своїй гінеколожці, котра мене вела в пологовому. З'ясувалося, що мене сплутали з якоюсь іншою пацієнткою, котра не розплатилася за пологи, і тому "доктори" прийняли рішення будь-якими способами витягнути з неї ці гроші. І таке буває!
    Умо, чи Ви читали книжку "Полька" Мануели Гретковської? Там є багато корисного в подробицях з власного досвіду авторки, навіть ліпше за енциклопедію для вагітних.
     
  11. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми


    Не читала! В основному користуюся інформацією від подруг з досвідом і інтернетом (більшість книг тут є доступні). Дякую за пораду, я пошукаю у книгарнях.
     
  12. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Ума, я б не радила користуватись iнтернетом саме для iнформацiї про вагiтнiсть. Особисто з мого досвiду вся iнформацiя є дуже суперечлива вiд сайту до сайту, тяжко знайти систематично однаковi вiдповiдi. Я читаю книжки, звичайно американський авротiв, бо iнших тут немає.
     
  13. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Ну, я вже навчилася чому можна довіряти. Книжок настільки багато, що легше їх в електронному варіанті переглянути (і швидкий пошук доступний), а в електронному вигляді вони є в Інтернеті (хоча не всі, звісно).
     
  14. Нуся

    Нуся Загублений

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Я ще пригадала одну річ, яка Умі, мабуть, на певному етапі вагітності придасться. Це - низький гемоглобін, лікарі використовують його як спосіб призначити препарат МагнеВ6. Але не всі його сприймають, я, наприклад, після кількох таблеток від нього відмовилася через жахливий присмак в роті і постійні закрепи. За порадою коліжанки почала інтенсивніше їсти гречку і пити айвовий сік. Показники гамоглобіну пішли вгору, ну і задоволення, зрештою, більше, ніж від таблеток.
     
  15. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Ума, а спина у вас болить? Нижня частина спини. Як з вагою? Деякi жiнки не набирають вагу одразу, навiть якось дивно i подекуди страшно. Скiльки вже недiль вашiй майбутнiй дитинцi?
     
  16. Доброчин

    Доброчин Загублений

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Умо, коли моя дружина вже у лікарні була, то вимагали аби я здав свою кров, чи то так треба, або то план такий?
     
  17. Доброчин

    Доброчин Загублений

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Ей швидше хтось запостіть, а то дивно звучить: "Для майбутніх ма або... від Доброчин":)
     
  18. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Cьогодні на заняттях для майбутніх мам показували відео - пологи. Чесно кажучи краще б я того не бачила.. Всеодно як народжуєш не бачиш того, а на психіку діє.
     
  19. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    До Нусі - мені Магне В6 призначали через підвищений тонус, з гемоглобіном все було ОК.
     
  20. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Я вже набрала 2 кг! Спочатку коли на УЗД сказали, що дитинка важить приблизно 1,5 грами, то я аж налякалася, що якщо я буду набирати вагу по 1 кг на 1 грам дитини, то це ж... жах якийсь :eek:

    Зараз у мене 13 тиждень, але у мене вже видно (і давно) животик, одяг уже спеціалізований купую... в мене видно така структура тіла, що вже так рано помітно вагітність, бо переважно тільки після 4 міс. починає бути помітно зовнішньо.

    А спина мене почала боліти минулого тижня, я перестала ходи в спортзал, але бачу, що даремно, бо ще гірше. Болить вона в мене так - ніби там і м"язи і кості якісь м"які стали і ніц не тримають, як атрофовані. Подруга висловила припущення, що це бедра розходяться, тому такі відчуття зараз, але щось зарано вони розходяться :confused: Щоправда, ото моє болить - для декого це зовсім не болить... це абсолютно не відчутний біль і не біль зовсім, просто дискомфорт!
     
Статус теми:
Закрита.