До чого доводить недоїдання, голодування

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Liliyah Romanova, 18 Березень 2007.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    я взагалі ПРОТИ дієт як поняття:
    1. стрес для організму
    2. короткотерміновий ефект

    для того, щоб результат тримався, на дієті треба сидіти все життя, бо після того, як перестанете дотримуватися дієти-скинуті кілограми зазвичай повертаються :sad:, а деколи ще й з надлишком

    тому, якщо є бажання схуднути -треба міняти сам РЕЖИМ харучування та СИСТЕМУ харчування.
    мені найбільше підходить роздільне харчування
     
  2. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Ось піраміда раціонального харчування. Кажуть, якщо дотримуватись правил цієї піраміди, то ніяке ожиріння вам не страшне.[​IMG] Може хтось вже випробовував на собі? поділіться досвідом. чи справді воно ефективне.
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    мене в цій піраміді сильно бентежить хліб в нижній частині. В моєму уявленні здорового харчування він би був на другій чи навіть третій сходинці :confused:

    я, власне, харчуюся раціонально, але ще при цьому вегетаріанка (рибу, м"ясо не їм). Ну так от хліб і макарони в такій кількості - це ожирінням може і не грозить, але і стрункістю теж.
     
  4. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    А звідки берете білок і що вас надихнуло стати вегетаріанткю?
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

     
  6. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    три дні на гречці, кефірі і фруктах, потім замінила гречку нешліфованим рисом, бо вже на неї не могла дивитись...тепер знов вернулась до гречки. Вранці дозволяю соб іїсти твердий сир з кавою, обмежила цукор. Багато їм фруктів і овочів. + вправи + кавовий скраб і крем з мумійо. Сьогоднішній мій сніданок - варене яйце, кусочок сиру і морквина. потім на роботі яблуко і кефір. Обідати буду гречкою. вечерятиму салатом. Дуже багато їм яблук. помітила, що для ефекту схуднення тре вибирати дуже соковиті. якщо яблуко не таке, то від великої кількості і поравитись можна.
     
  7. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    Mazerati, то ви вже худнете не за системою -60, виходить.
     
  8. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    А що з цього суперечить системі? здається, що все по ній...або я щось пропустила....
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    думаю те що ви сиділи на монодієті (гречка з кефіром)

    -60 - це досить грамотна система, на ній організм не буде страждати від відсутності необхідних елементів, ну і по її закінченню ви не наберете вагу знов (якщо будете раціонально харчуватися).

    А монодієти - це гроблення організму (це не тільки я так кажу, це всі спеціалісти нормальні вам скажуть).

    порахуйте калорії 1200 точно не буде, а їсти менше - це сповільнення метаболізму і щойно ви почнете їсти нормально всі кг повернуться та ще й друзів приведуть :sad:
     
  10. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    але ж разом з тим я ще їла багато різних фруктів чи то не рахується? взагалі цікаво чи від фруктів поправляються?
    я просто хочу навчити себе не їсти багато, вбити звичку весь час щось жувати...
     
  11. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    А за системою можна з"їдати не більше двох яблук на день.
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    відповіла в Дієтах
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    ну але все-одно мусите з"їсти не менше 1200 ккал, і це для схуднення, бо нормально треба не менше 1800-2000


    краще, але не добре

    боюсь на друге питання відповідати, бо раз ви прихильниця монодієт, то значить не до кінця розібралися як же все відбуваєть (обмін речовин). Ну добре - не поправляються (лише з бананами треба обережно).
     
  14. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

     
  15. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    поправитись можна і від води, якщо почати шукати в ній калорії:girl_cool:
    За системою - 60 не потрібно мучити себе кількаденним поїданням гречки і попиванням кефіру, потрібно грамотно харчуватися не більше не менше. Не мучте себе так тим більше на весну коли організм і так змучений. перечитайте ще раз про систему вам сподобається)))

    МОЛОДЧИНКА. Так тримати. А яке мумійо до речі купляли?
     
  16. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    не до кінця...я ще в тому ламер конкретний...саме тому і часта гостя цього розділу...але покищо моя дієта мені допомагає..і нема відчуття голоду. І ще якщо чесно - рахувати калорії - то для мене просто жах якийсь...навіть толком не знаю, як то робиться...

    якщо питаєш фірму, то поняття не маю..купляла в аптеці біля дому. упаковка з 60 малесеньких таблеток.
     
    Останнє редагування модератором: 2 Березень 2010
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    ну може тоді спочатку розібратися, а потім на дієти сідати? Я це від щирого серця кажу, щоб потім біди не було.

    А калорії не конче рахувати, просто мусите знати що їсти дуже мало, теж нічого доброго. Не хочу вас лякати, але так починаються харчові розлади :sad:

    Якщо дуже вам хочеться вже і зараз то -60 - нормально, але вже тоді без самодіяльності і харчуватися в рамках системи різноманітно.
     
  18. Damka

    Damka миється в бані

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Золоті правила схуднення!!!


    Худнути легко. Для цього досить менше їсти.
    Менше їсти зовсім не означає зовсім не їсти.
    [COLOR="Cyan"]Менше їсти не означає умирати від голоду.
    Менше їсти - значить раціонально й сбалансированно харчуватися.

    Худнути - значить їсти вибираючи малокалорійні продукти.
    Худнути - значить зменшити вживання видимих і невидимих жирів, цукру, булочок і всіх продуктів, які не життєво необхідні вашому організму.
    Худнути - значить не зменшувати вживання продутів, необхідних вашому організму: зелених овочів, білкових протеїнів, масла (зі зниженим змістом холестерину).
    Худнути не означає зовсім перестати їсти крупи, злаки, хліб або сушені овочі, але є їх в 2-3 рази менше в тиждень і замість протеїнів тваринного походження.[/COLOR]

    :girl_cool::girl_cool::girl_cool:
     
  19. romawka

    romawka Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    А я вже тиждень сижу на голівудській дієті їм все як там зазначено і як скинула на першому дні 2 кг., то сьогодні тиждень вже пройшов а результат 2,6 кг. втрачено.Я шось думала що більше скину :girl_cray:
     
  20. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Що це таке - збалансоване харчування:girl_blush2: ?