До чого доводить недоїдання, голодування

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Liliyah Romanova, 18 Березень 2007.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Бо дієта то щось тимчасове, я перестала кидатись з сторони в сторону бо маю чудовий приклад своєї сестри. Вона кидається то на дієту то з дієти і то схудне гарненько, а потім знову поправиться і то з плюсом. Ні! Я так не хочу. Хочу помало (хоча воно страшенно дратує, то помало) але зате стабільно і безповоротно.
     
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Хто хоче вбити свій метаболізм дотримуйтесь різних дієт.
     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    хіба то в міру? А як себе організм почував після такого стресу?
     
  4. melitina

    melitina New Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    дуже добре.3 роки вага тримається.Перепробувала все.самий якісний спосіб.А організм просто трішки перепочив.
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    менше 1200 - не можна, сповільнюється метаболізм
    пропагування анорексії в нас не вітається. Будете продовувати я наполегливо попрошу модераторів потерти. (Нічого особистого, тільки здоров"я і життя інших людей від цього залежить.)

    від чого, від життя?

    є лікувальне голодування (яке я особисто не вітаю, але то таке), але до схуднення воно не має жодного відношення
     
  6. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Я обмежила себе в споживанні мясного, просто не хочеться, то вага і надалі падає. Вже показує 57,5...
     
  7. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Є спеціальні таблиці, які визначають скільки кожній людині потрібно калорій вдень в залежності від способу життя, росту, ваги. Потім допускається 20% дефіцит, тобто кількість калорій зменшується на 20 відсотків і то є та кількість калорій з якою худнеш без шкоди.
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    ну це очевидно, але 1200 - це супер мінімум для тих хто взагалі нічого не робить.
    Ну і що ви хочете сказати, що ви молода мама з маленькою дитиною витрачаєте лише 1200 (ну що 200 можна відняти)? Нє вєрю.

    Ви собі робіть як знаєте, це я для того пишу, щоб інформація була з усіх сторін. В плані не тільки як бути худою, а як лишитися здоровою.
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Та я взагалі переконалась на собі що рахування калорій то все біліберда, бо можна з’їсти низько калорійного печива а воно тобі всеодно перетвориться в цукор який відкладеться на бедрах у вигляді жирових тканин. Так що я особисто калорії не рахую а он метаболізм підняти це благе діло. Навчитись харчуватись так щоб метаболізм завжди працював для тебе а не проти тебе - таке буду пропагувати.
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    ой нашла щось в тему :lol:
     
  11. melitina

    melitina New Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Для початку поясніть яка різниця між лікувальним голодуванням і голодуванням для схуднення А потім поговоримо про пропагування анорексії.:girl_in_dreams:
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    я вам? З якої радості я вам маю щось пояснювати? В неті (а краще в книжках - Брега знаєте?) купа інформації. Хочете вести конструктивну розмову, прошу дуже, але давайте без оцих закидів, бо я, знаєте, нєрвна роблюся.

    про пропагування анорексії ми навряд чи будемо говорити. Бо такі розмови привертають нездорову увагу.
     
  13. melitina

    melitina New Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Не нєрвнічайте.Це дуже погано впливає на здоровя, бережіть себе.:d64:
     
  14. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Цікава така заявочка модератору, а головне "коректна". Дієти інколи на настрій шкодять а голодування тим паче ІМХО, конторолюйте свої емоції-ви тут новачок, а люди вже довгенько знаються. Прочитайте гарненько форум підіть на одну дві форумівки моя вам порада.
     
  15. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Взагалі-то на мій ріст, вагу і спосіб життя мені потрібно 1800ккал. Тобто мінус 20 відсотків і залишається 1440ккал - кількість при якій я худну, але дуже і дуже повільно. А от до тисячі я зменшувала лише 2 рази по 5 днів.
    До того-ж я тут розказала всього навсього свій досвід: кому шо підходить. Не треба перебільшувати і говорити про здоров"я і ментаболізм. Та й система -60 не всім підходить, хтось співає оди їй, а хтось шукає щось більш підходяще для себе.
     
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    хвороба якась?:girl_crazy:

    Якщо ви зменшуєте кількість калорій до такого мінімуму то невідомо чи робите собі цим щось доброго. Система -60 ніц поганого нікому не каже, просто дозволяє таким лінтюхам як я дозволяти собі все що очі бачать на сніданок. Але система заставляє обмежити жири і робити фізичні нагрузки кожного дня, так звану ранкову гімнастику - комплекс вправ на всі частини тіла: руки, ноги, прес, спину.

    Я їй не співаю дефірамби просто знайшла щось для себе що працює і з чим можу жити до кінця свого життя. А дієта тим і є погана що рано чи пізно ви закінчите «на ній сидіти» а що буде потім?
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    а це тут до чого, я не є її прихильницею
    значить я щось недочитала, бо 1440 - нормально більш-менш

    де я перебільшувала? А про здоров"я і обмін речовин говорити треба, і то набагато більше ніж про всілякі там схуднення.
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    а це камінь в мій город:girl_cool:
     
  19. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    От і я знайшла для себе таке, шо мені підходить, це мій спосіб життя. Та й не дієта то, то я так само зменшила кількість жирів і налягаю на овочі, тобто все,що низькокалорійне. Та й зарядку роблю. І лінтюх я ше той, але я не можу не їсти ввечері.
    Взагалі то є тут шось схоже з системою Міріманової, але є й таке, шо відрізняється і мені підходить більше.
    П.С а про ментаболізм міг не додивитися тільки такий грамотєй, як я.
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування


    ні чого, я вважаю що -60 краща за дієти, але все-таки гірша за здоровий спосіб життя