До кого звернутись?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Katrine, 9 Грудень 2009.

  1. Spring Melos

    Spring Melos Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    бо вони навіть не кажуть яка в мене хвороба,а виписують не потрібні мені ліки наприклад:бетамакс,гамалате,перитол,галоперідол,меліпрамін,езопрам і.т.п.Просто я так зрозуміла до них не зверталися пацієнти з такими проблемами як в мене,і вони не знають які ліки виписувати,а виписують такі як і кожному.Просто треба знайти такого спеціаліста який розуміється на такій проблемі.

    ---------- Додано в 15:15 ---------- Попередній допис був написаний в 14:47 ----------

    тут я прочитала що дописувачка сніжна пише що я піддаюся різним фобіям,внушаю собі ту хворобу,але це не так.Я коли зранку просипаюся то забуваю що в мене є та хвороба,але вона сама про себе нагадує,бо не дає нормально поїсти,не дає зробити ніякої роботи,як беруся за якусь роботу найлегшу,то так замучуюся,в голові зразу туман,чорніє в очах,в роті погано і так кожен Божий день,без вихідних.І я вже сто раз так собі внушала,говорила що я здорова,але це не та проблема,щоб так собі внушити і бути здоровою.Хоч я чула що багато людей,таким от способом виліковують себе,але мене таке не бере і не діє на жаль.
     
  2. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Дівчата, порадьте мені толкового лікаря у питаннях чоловічого безпліддя, дуже треба. Наперед вдячна!
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: До кого звернутись?

    що ви хочете почути на форумі? Якщо самі пишете, що всі лікарі вам виписують одні і ті ж препарати ( і ці всі препарати мають конкретно один напрям- мозкове кровопостачання, нейролептики, антидепресанти і т.п. ). ТОбто аналізи у вас в нормі, усі лікарі вважають, що вам таки треба лікувати психосоматику (це м яко кажучи, не буду далі розвивати), але ви вважаєте, що вони вас обманюють і не кажуть про дійсний стан справ. Чесно, то на форумі буде переливання з пустого в порожнє. Шукайте в реалі хорошого психотерапевта, лягайте в стаціонар на повне комплексне обстеження усіма спеціалістами .Ну форум тут вам ніяк не допоможе.
     
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    А якщо від психосоматики перестають їсти, то це лікують стаціонарно, комплексними методами, плюс годують примусово через зонд. Так що краще до такого не доводити, бо може анорексія розвинутись і ще купа болячок (якраз недавно на передачу про це натрапила). Якщо ж то ВСД, що теж ймовірно, то хвалять відео оцього хлопця, він допомагає у тому розібратись і позбутись, там багато відео по цій темі https://www.youtube.com/channel/UCjz3KElo-31t2cQ3KO6TKkQ
     
  5. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: До кого звернутись?

    знаю дуже хорошого психоневролога, але дитячого це Олег Романчук, приймає у дитячому центрі Джерело на Сихові, хоча чула, що 2-3 рази на рік він приїздить у Київ приймати хворих, то також приймає і дорослих, там записуються та чекають його і по пів року. Тому може спробуєйте. А ЕЕГ та томмографію гол. мозку робили?
    У нас батька друг мав подібні симптоми, не міг спати, їсти, працювати, потім боявся шуму, ночі і ін., йому діагностували шизофренію((((
     
  6. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Він працює і з дорослими також, спробуйте записатись на прийом.
    В мене знайомий теж мав нав'язливі страхи (юрми, шуму), безсоння і т.д. то був відправлений за якийсь час додому з настановами не вигадувати собі проблем, а приділяти час сім'ї. І головне, що він сам це усвідомив
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: До кого звернутись?

     
  8. Osin

    Osin Member

    Знаю людину, в якої припадки були з невідомої причини... так що всяке буває.
    А тривожність може бути від того, що ви худа, оскільки жирові клітини живлять нервові.
    Крім того, можливо, просто виснаження організму? спробуйте пити щодня свіжовижатий сік буряка і моркви та добре спати. Дуже корисно і вже через місяць будете краще виглядати...
     
  9. Spring Melos

    Spring Melos Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    дякую всім за поради
     
  10. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Психосоматика - тонка річ..
     
    Останнє редагування: 28 Грудень 2014
  11. Spring Melos

    Spring Melos Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    в вас інша проблема була,я можу і не думати про ту хворобу,їм все те ж саме,такі самі порції що і тому 2.5 роки тому,але в роті дуже погано,що не можливо то терпіти і нічого не допомагає тільки цукерки з евкаліптом і ментолом,але тільки на 10 хв,потім в роті знов те саме противне відчуття.Я можу бути сама,самотність для мене не така проблема,як та моя біда,багато людей живуть самі,і я зможу.А з тою проблемою я впоратись сама не зможу,тут потрібні певні ліки,і я навіть думки не припускаю,що та моя хвороба не лікується.
     
  12. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Шось ночами почалр нити бедро з зовнішньої сторони , до якого лікаря звернутись ?
     
  13. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Доброго дня! Зверніться до травматолога або мабуть краще до нервопатолога. То може бути запалення нерву.
     
  14. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: До кого звернутись?

    однозначно до невропатолога
     
  15. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: До кого звернутись?

    певно таки так, бо я колись мала схожу проблему. Боліло так що ні руки підняти ні нічого одягти. Звернулася до невропатолога. Пройшла курс уколів, пігулок і походила на процидури. Помогло і ттт більше не турбує.
     
  16. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Здається, таки мамі діагноз поставили - брак рідини (чи то пак змазки) у плечовому суглобі, ніби так знімок показав. Виписали дорогущі уколи, купувала їх, але поки мама каже, що покращень сильних нема. Кажуть, що в такій ситуації не тльіки уколи, а й розтирання, їжа із желатином допомагає, але то довгий процес. от тепер шукаю для неї про то інформацію.
     
  17. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: До кого звернутись?

    ну хай спробує, може то та біда. Бо в мене з коліном таке, що проблема з хрящем чи як там воно називається і мало тої змащувальної рідини то я чую що періудами ниє, інколи важко розігнути-зігнути бо боляче. Але при тому я відчуваю (чи то краще виразитися - чую) як в коліні скрипить. І колись мене як на то перевісяли то лікар сама чула, що якщо сидячи ногу згинати то в коліні скрипить і якщо присісти то теж скритить і боляче вставати.
    То призначали вроді Артрон пігулки і ще щось там, але то давніше було то не пригадаю вже що саме..
    А при запаленні нерву то приписували неуробекс, уколи назву не пригадаю, але було 2, один болючий, а інший ні, і процидури..
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: До кого звернутись?

    у мене у бабулі вже кілька років таке в колінних суглобах. Якщо справді це ця причина, а не запалення нерва чи в хребті проблеми, то значних покращень від ліків не буде. Ліки просто допомагают гальмувати процес. У людей з віком ота рідина в суглобах поступово зменшується ( швидкість у кожного різна). І це завдає болю. Коли рідини зовсім немає- починає руйнуватися суглоб. Маминій коліжанці в неповних 55 замінювали два суглоби по тій же причині. Бабулю ми не рухаємо, бо вже вік дуже поважний , то вона лише на підтримуючій терапії. І так- там і фізіопроцедури, і розтирання і медикаменти.
     
  19. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Я вважаю, що треба звернутися до лікування травами, масажем власне народним лікуванням. У мене міжпозвоночна грижа, я приймаю настоянки трав, проходжу курси лікувальних масажів, і набагато краще почуваюся.
     
  20. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    А з тромбом то до якого лікаря? Є якесь потовщення чи гулька в вені.