До кого звернутись?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Katrine, 9 Грудень 2009.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: До кого звернутись?

    судинний хірург
     
  2. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Це до флеболога, який займається венами і все що з ними пов'язано
     
  3. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Щось у мене якась біда зі шкірою голови, вже десь 2-ий місяць. Волосся випадає, швидко масніє (хоча у мене і так схильне до жирності волосся), а шкіра голови просто у жахливому стані - лупа і якісь навіть прищики, які поздираю (бо трохи чешеться) потім кров позасихає, аж ніби шкіра голови болить. Думала, що справа у шампуні, поміняла, потім мила голову шампунем з дьогтю, в кінці порадили мені Сульсену (користувалася і шампунем, і кремом водночас), то щось теж не помогло. Ну що то таке? Часом здається, що стан шкіри трішечки покращився, але ні( Це до кого йти - до дерматолога? Або може хтось з таким стикався, порадьте, що робити?
     
  4. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Це краще звернутися до трихолога. Лікарь зробить трихоскопію і призначить лікування, якщо воно знадобиться
     
    • Корисно Корисно x 1
  5. Taurus45

    Taurus45 New Member

    Порадьте хорошого кардіолога у Львові та номер його мобільного.Може хто має мобільний телефон кардіолога Чушак Світлани Семенівни.Дякую.
     
  6. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    а де такого спеціаліста шукати? якось не стикалася з таким:oops:
     
  7. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Порадьте толкового дитячого ортопеда для огляду дитини в 3 місяці.
     
  8. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Недокус ніби непоганий
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Особисто прийшлося мати справу з Кузницьким Іваном Федоровичем- ортопед з Охматдиту, компетентний і кфаліфікований лікар.
     
  10. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Почитайте відгуки на форумах в интернеті. Але з такими проблемами краще до нього.
     
  11. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Хрустять і болять коліна - чия то парафія? Якби ще когось конкретного порадили - буду вельми вдячна. Бо чоловік на хондропротекторах вже декілька років, але останнім часом стало боліти.
     
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Хто з лікарів займається проблемами з кишківником? Гастроентеролог, чи хтось інший?
    Кого можете порадити?
     
  13. Yavorchanka

    Yavorchanka Member

    Кого з дитячих пульмонологів порадите? Цікавить ліккарня на Орлика і Охматдит. Дякую.
     
  14. Guapa

    Guapa Active Member

    В Охмадиті зав.алергопульмонологічним відділом Бернгтан Вікторія, вона ще приймає в клініці Св.Параскеви. Також в тому ж відділі Томашов Віктор Григорович.
     
  15. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Бергтравм
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Треба УЗД органів черевної порожнини зробити, хтось може порадити куди краще звернутися?
     
  17. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Жельов ніби добре дивиться, але в нього дорого(в Біокурсі УЗД від 300грн).
    йду в четверг до Рібун - ніби уважна і толкова( я в неї узд по вагітності роблю), але відгук хіба в четверг:)
     
  18. katysik

    katysik Well-Known Member

    Дівчата, до кого звертатись, якщо виявили фіброму? У знайомої при огляді виявили фіброму, аналізи у Г показали, що вона доброякісна, але невідомо наскільки якісно вони було зроблені.... Зараз знайома у прямому сенсі слова має кровотечу, в день по 5-6 прокладок, це явно не місячні! Куди з тим звертатись далі?? Прошу порад і рекомендацій в ПП чи в карму
     
  19. irchlviv

    irchlviv Member

    Дівчата, порадьте якесь більш-менш дешеве узд грудей і де його можна пройти? бо сьогодні лікарка виписала його просто як профілактику але в платний кабінет, а я подивилась скільки воно там коштує і страшно стало)
     
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Знаю, що досить дешево УЗД коштує в шпиталі Шептицького, але чи роблять там УЗД грудей не знаю, можете задзвонити запитати