До кого звернутись?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Katrine, 9 Грудень 2009.

  1. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Два тижні тому почала відчувати біль в області правої лопатки, перший раз відчула зранку коли прокинулась, були думки, що залежала під час сну або "протягнуло" спину. Біль досі залишився, і найбільше відчувається під час сну (або під час лежання), коли перевертаюсь з боку на бік, при різких рухах (чи з великою амплітудою) правою рукою, при глибоких вдохах. Мабуть якби це була біль м"яза, то вже мало б пройти. Підкажіть до кого звертатись з такою проблемою? що це може бути, невже защемлення?
     
  2. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: До кого звернутись?

    Коли у мене була біль під лопаткою, то терапевт мене направив із моєю болячкою до невропатолога, як пізніше виявилося, то в мене було защемлення нерва.
     
  3. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Дівчата порадьте до кого звертатись це терміново: знайомого болить коліно, йому поставили діагноз міжхребцева грижа... До кого у Львові можна з таким звернутися?
     
  4. Katrine

    Katrine Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Дівчата, хто знає, що робити при тріщинах на п'ятках? в чоловіка вони постійно збільшуються і стають болючими... може є якісь мазі чи ванночки, щоб допомогли?
     
  5. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    на Патона (здається, це 5 поліклініка) приймає Хабаль Стефан Йосипович - думаю,не пошкодуєте про консультацію.

    дуже добрий крем Биокон від (чи для) тріщин на п"ятках - є в аптеках і в ДЦ бачила. від 12 грн. Але це варто щодня протягом ТИЖНІВ на очищені п"яти - педікюр зробити. Можна в салоні (є медичні, де можуть щось особливе порадити - Аромафіт на Чернігівській, ортопедичний салон на Личаківській (зупинка Медінститут в напрямку центру, трішки вперед біля Фольксбанку))
    пошукайте в неті - думаю, знайдете купу інфо.
    ну і причини з"ясувати - незручне/неякісне взуття+багато ходьби+погана гігієна? обмінні процеси - ожиріння?діабет? решту просто не знаю.
     
  6. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Мені конкретно допомогли ванночки з бражки. За тиждень ступні були як у немовляти. Питання в тому, де її тепер знайти - в той час я студенткою жила на квартирі в бабці, яка гнала самогонку на продаж:girl_haha:
     
  7. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Орман, Вам ще не вдалось знайти? Якщо знайшли поділіться прошу!!!

    Чи є при протезному заводі лікарі щоб можна було з ними проконсультуватись і призначити правильне спецвзуття чи супінатори?
     
    Останнє редагування: 15 Лютий 2011
  8. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: До кого звернутись?


    Знати причини дуже важливо, я два роки з цим боролась, допомагали суміші аромаолій ( є в аптеках), касторова олія, крем "Зелена аптека" від тріщин на ступнях, але тріщини не загоювались до кінця, і як тільки після дуже тривалого мазюкання припиняла - все тут же поверталось. А коли з зовсім іншої причини попила вітаміни, до речі, наші, дешеві ( квадевіт), тріщини зогоїлись повністю
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: До кого звернутись?

    :sad: нєа
    наскільки я знаю (дзвонила туди), то до них треба вже з рецептом приходити
     
  10. Florena

    Florena Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Дівчатка,до кого звернутись,у доні після лікування реактивного панкреатита перестали рости нігті на руках,сильно кришаться на ногах,не знаю,що робити?
     
  11. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: До кого звернутись?

    Може спробуйте до того ж лікаря, який призначав лікування. Якщо це наслідки
    Або підіть до свого педіатра, а він направить до спеціаліста
    Можливо через прийом ліків бракує вітаманів?
     
  12. Florena

    Florena Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Та унас така педіатр,що до неї краще не йти,мігера ще та,можливо нам звернутись до алерголога.
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: До кого звернутись?

    ви мене відверто дивуєте. До чого алерголог, якщо в дитини був панкреатит, явно неповноцінно засвоювалась їжа. А нігті "постачаються" за залишковим принципом. Хай дитина очуняє від панкреатиту - здорове харчування, можливо вітаміни синтетичні (порадьтесь з лікарем).


    +100
     
  14. Florena

    Florena Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Дякую за поради
     
  15. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Після того як вліз кліщ під шкіру і його дістали, чи потрібне якесь очищення крові?
    До кого звернутись, що перевірити, на що звернути увагу?
    Дякую.
     
  16. medychka

    medychka New Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Якщо переживаєте за наслідки,зверніться до інфекціоніста.
     
  17. Злата

    Злата Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    думаю, якщо нігті, то треба піти на консультацію до дерматолога
     
  18. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Підкажіть, будь ласка, якщо високий тиск до якого лікаря звертатися?
     
  19. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    думаю для початку зверніться до терапевта
     
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    З терапевта почали, але хочемо знайти хорошого толкового лікаря в якого б можна було пролікуватися

    ---------- Додано в 08:39 ---------- Попередній допис був написаний в 08:38 ----------

    Сказав місяць спостерігати за тиском, але це не вихід....

    ---------- Додано в 08:41 ---------- Попередній допис був написаний в 08:39 ----------

    Може хтось знає конкретного лікаря чи лікарню в яку можна звернутися?