До кого звернутись?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Katrine, 9 Грудень 2009.

  1. OljaZ

    OljaZ Member

    Спробуйте ще звернутись в медінститут
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Okkksa

    Okkksa New Member

     
  3. Okkksa

    Okkksa New Member

    Хочу поділитись досвідом.Надіюсь комусь стане в приході.У мене були проблеми зі спиною,робила багато обстежень, лікарі нічого конкретного не знаходили.Прописували різні перепарати які нічого не допомагали,а мій стан погіршувався бо почала прислухатись до себе.Добавились болі в ділянці серця,тахікардія,потіння,болі шлунку і багато всього.До лікарів яких зверталась щось знаходили своє і намагались лікувати .Я дуже пізно зрозуміла що вегетосудинна дистонія маскується під різні захворювання і розпізнати її складно.
    З цього стану мене витягнув Б.В.Кулик.Голкотерапія( акупунктура) зняли больові відчуття,психотерапія допомогла зняти стрес.Всі больові відчуття поступово почали зникати і зразу все налагодилось.
     
  4. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Треба МРТ поясниці зробити, то все стане ясно, може бути і грижа, і спондилоартроз, не затягуйте
     
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    чи дерматолог лікує нігті? болить ніготь, та і палець гарячий біля видимого початку росту нігтя, а вчора там взагалі з"явилася зелена крапочка. на грибок не схоже, скоріше запалення чи що. без поняття, куди в понеділок йти і що до понеділка робити.
     
  6. kewa

    kewa Well-Known Member

    йти до хірурга
     
  7. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Підкажіть будь ласка, де у Львові хороші спеціалісти із судинної неврології?
     
  8. silvia

    silvia Well-Known Member

    Частенько ниє поясниця ( не можу довго ходити чи бути зігнута). Зробила МРТ і пішла на консультацію в поліклініку до ревматолога. Додатково він призначив аналіз HLA B 27 і вітамін Д ( 580 + 250 грн). Я трохи в шоці. Хто звертався до ревматолога чи справді ці аналізи потрібні, чи звертатись до іншого спеціаліста?
     
  9. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Потрібно робити ці аналізи, бо у мене спондилоартроз, а лікар сказав, що не лікується і до побачення((( А треба шукати причини і підтримувати себе
     
  10. silvia

    silvia Well-Known Member

    я здала його, + ревмопроби + ренген + МРТ. З тим всым маю йти до лікаря. МРТ покзало незначний остеохондроз.
     
  11. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    потім напишіть результат, після лікаря, цікаво, що буде вам радити
     
  12. skai

    skai Well-Known Member

    Може скинете в приват його телефон? Будь ласка)
     
  13. Rocsa

    Rocsa New Member

    Порадьте, будь ласка, до якого лікаря звернутися якщо дівчинці 17 - 18 років і в неї обличчя стає асиметричним.
     
  14. friendly homka

    friendly homka Well-Known Member

    мабуть, спершу варто до невропатолога...
     
  15. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Хірургу не завадило б показатись.
     
  16. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Хто може знає, родич має якийсь нарив чи то гнійник у горлі, трохи великий, ходив у поліклініку районну - сказали не знають, що це таке, треба вирізати. Тепер до Львова хоче піти, може в лікарню на Топольній. Питання може конкретно хтось підкаже якогось толкового Лора ( я так думаю) чи хірурга, теж мабуть повинен на тому розумітися. Буду вдячна.

    А може то і якась пухлина, то вже на Гашека треба до хірурга, певно .. Але краще б не треба.
     
    Останнє редагування: 6 Листопад 2015
  17. OljaZ

    OljaZ Member

    Нажаль не знаю лора та що до топольної не радила б ...вже краще медінститут
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Оксана Володимирівна Гавінська в Залізничній лікарні - хороший ЛОР, а її чоловік ще й оперує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. OljaZ

    OljaZ Member

    Таки ьуде правильно звернутись на Гашека та взнати, чи не дай Бог це часом не онкологія.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    То є так але ходити по лікарях безтолку, то краще до одного нормального. На Броньову до Дуди Олега Романовича зверніться, відділення "Голова,шия".
     
    • Подобається Подобається x 1