До кого звернутись?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Katrine, 9 Грудень 2009.

  1. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    не буду нічого тут розписувати і багато радити, але тільки завдяки тому, що 6 років тому мене взяли за шкварку, і відвезли на Гашека, я сьогодні живу
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  2. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Медінститут-Бариляк-як на мене він кращий спеціаліст по проблемах горла і гортані, робить складні онкологічні операції на горло і гортань і просто фаховий лор
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. kewa

    kewa Well-Known Member

    температура є?рот відкриває?якщо гостре,може бути паратонзилярний абсцес
    а якщо просто біле,не видавлюється -ретенційна киста
    краще йти в медінститут
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Доброго дня. Порадьте кваліфікованого спеціаліста по лікуванні хвороби Шерешевського-Тернера , коли відсутня одна хромосома із 46. Бажано за кордоном . Дуже треба!!!!!
     
  5. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Він каже, що десь тиждень тому в горлі щось вискочило і росте, таке ніби біло-прозоре, я не бачила. Питав, куди можна звернутися. Температури нема, вже в понеділок поїде до
    Львова.
    Всім дуже дякую за поради і контакти!

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  6. kewa

    kewa Well-Known Member

  7. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Пішли таки в Медінститут, спочатку подивилася чергова, а потім виловили Бариляка А. Ю. після операції, він оглянув, сказав, що то доброякісне, швидше за все від хронічного тонзиліту. Потрібно то забрати. Призначив ще аналізи зробити.
    Одним словом, все вроді добре буде.
    Дякую @Грильяжка за пораду.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Дякую за допомогу!

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Дівчатка, дуже прошу порадьте лікаря невропатолога хорошого! Дуже потрібна допомога... Не знаємо вже до кого звернутися!
     
  10. proffcosmetic

    proffcosmetic New Member

    допоможіть розшифрувати аналіз пренатальний скринінг 13-14тижнів рарр - 9.95 концентрація в рарр - мом 3.40 концентрації в сироватці вільного β-хг 46.7 і мом 1.52
    --- дописи об"єднано, 19 Листопад 2015 ---
    допоможіть розшифрувати аналіз пренатальний скринінг 13-14тижнів рарр - 9.95 концентрація в рарр - мом 3.40 концентрації в сироватці вільного β-хг 46.7 і мом 1.52
     
  11. Alethia

    Alethia New Member

    Всім привіт, порадьте хорошого гінеколога -ендокринолога. Дуже дуже потрібно.:girl_sad:
     
  12. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Дівчата, порадьте до кого звернутися. Позавчора на занятті в залі почула себе погано(відчуття було що тиск сильно впав), до кінця дня залишився біль в животі. Було таке ввраження що то здутий кишківник і по всьому животі коліки. Як результат на сьогодні маю більш менш локалізований біль в лівому боці, більше вище ніж нижче(не яйник точно). Біль загострюється якщо глибоко вдихати, загострився коли пила ранкову воду. Відчуття таке що там якась булька застрягла і ні туди ні сюди, ніби колька.
    Розумію що якщо вже третій день і не проходить то вже певно кудись тре звернутися, але не знаю куди - просто на узд, чи краще до спеціаліста якогось. але до якого саме - поняття не маю. Ну і лікарів не знаю(бо не звертаюся вже роки), хто є добрий. Порадьте щось плііізь
     
  13. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    До гастроентеролога напевно
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    В моєї мами щось подібно було, ходила в діагностичний центр на Пекарській. Там і УЗД зробили, і на огляд до гастроентеролога записалась.
     
  15. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

     
  16. Rocsa

    Rocsa New Member

    Порадьте, будь ласка, старшому чоловіку, 80 років, повіка опускається на око і сама не піднімається, потрібно пальцем піднімати. До кого звернутися і чи можна щось з цим зробити. Були в окуліста, сказали - вікове.
     
  17. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    @silvia Які у вас результати лікування, до кого саме ви звертались? у мене така ж проблема,первірила нирки все в порядку, а невропатолога толкового не знаю, і де можна мрт зробити у Львові без направлення?
     
    Останнє редагування: 8 Грудень 2015
  18. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Будь де, в любій приватній установі
     
  19. silvia

    silvia Well-Known Member

    спочатку до невропатолога. Він направив на МРТ, по результатах рекомендовано консультацію ревматолога. МРТ робила в Чорнобильській. Ревматолог направив додатково на рентген Ревматолог після розмови сказав, що краще було зробити рентген не хребта, а тазу. ( Якби пішла одразу ж до ревматолога- зробила б те, що треба, бо після розмов, все таки більше проблем там) Звісно другий раз не робила МРТ, зробила рентген. Після- поставив діагноз, призначив лікування і інші процедури.
     
    • Корисно Корисно x 1
  20. silvia

    silvia Well-Known Member

    Порадьте щось з заспокійливого. Щось не дуже дороге, але дієве. Дуже мене все дратує і нервує, загоряюсь як сірник, злюсь на будь-яку дрібницю і не можу з собою нічого зробити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1