До кого звернутись?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Katrine, 9 Грудень 2009.

  1. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    до невропатолога

    зробити РЕГ, енфцефалограму ,можна узд судин мозку, показатись до офтальмолога ,чи нема очного тиску
     
  2. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Двоюрідний брат серйозно підсів на алкоголь: тиждень працює, тиждень в запої. Погано себе почуває (ну, це й зрозуміло), каже, що, якщо виживе, то більше пити не буде. Сильно скаче тиск, з серцем начебто все нормально, недавно обстежував. Хоче лягти в лікарню, полікуватись. Куди звертатись?
     
  3. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    Відповідь: До кого звернутись?

    при психлікарні на Кульпарківській є відділення - там лежав у мене знайомий - вже 2 роки не пье,має чудову сімью та синочка..а пив хлоп,жахливо.
     
  4. VolnovaS

    VolnovaS New Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Дуже потрібна Ваша допомога.Приблизно до року часу в мами набирається вода у колінах.Хірурги радять відразу викачувати воду,яка знову набирається за тиждень-другий.Шукали лікаря за межами поліклініки - порадили лікаря з Винниківського госпіталю.Записались на прийом.Прийшли.Лікар навіть добре не оглянув коліна (лише заставив маму попригати то на одній нозі, то на другій) і зробив відразу висновок - Робити операцію.Втікали звідти десятою дорогою.І тепер ми у пошуках хорошого лікаря.Може хтось стикався з такою проблемою,порадьте будь ласка хорошого спеціаліста.Наперед вдячна.
     
  5. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    на радіо львівська хвиля кожного ранку (в ранковій передачі) йде реклама клініки на Липинського, здається, Естель (вона спонсор ранішнього ефіру). чула краєм вуха, що й з водою в колінах вони дають раду. послухайте зранку, запишіть телефон, може, це дійсно щось того варте.
     
  6. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Почало сильно випадати волосся, (приблизно десь місяць тому), минулого тижня взагалі в мене на голові мама показала мені лисину (десь як 25 копійок). Куди звернутися і що робити щоб зупинити випадіння і відновити ріст волосся?
     
  7. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Зверніться в поліклініку до лікаря трихолога.
     
  8. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    А такий лікар є у звичайній поліклініці?
     
  9. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    нема. дуже вузька спеціальність. не вигідні бюджетникам такі лікарі.
     
  10. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Колись на Симоненка точно був, сидів по сусідству з дерматологом, а тепер не знаю.
     
  11. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: До кого звернутись?

    Почитайте тему про дерматолога, тут, на форумі. Трихологи, в яких я була (себто, дерматологи-трихологи, бо "просто" трихологів нема ні в диспансерах, ні в косметологічній лікарні, ні, тим більше, в поліклініці) м*яко кажучи, не орієнтуються. Зайдіть на сайт медсерв.ру (латинкою). Там розбирає трихолог всі випадки, пов"язані з алопецією, онлайн. Прописані основні аналізи, які треба здати. Але проблема в тому, хто їх читатиме?
    Можу дати координати 2 дерматологів, підхід яких до проблеми мені сподобався. Перший -це Лабінський, друга - лікар з приватного закладу.
     
  12. Poema

    Poema New Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Дівчата, порадьте, будь ласка, до якого лікаря можна звернутися з моєю проблемою.
    Останнім часом мені стало важко дихати. Не можу зробити глибокий вдих, таке враження, що всередині щось заважає. Це відчуття не постійно, наприклад, вночі я сплю нормально, а вдень бувають такі приступи. Ніколи не було алергії (знаю, що вона буває причиною). Є проблеми з хребтом: сколіоз, остеохондроз.
     
  13. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    в мене таке було від вегетосудинної дистонії - нервове перенапруження може якими завгодно симптомами вилізти. в першу чергу можна звернутися до терапевта, а він вже скаже, які аналізи здати, чи потрібні якісь обстеження і т.п.
     
  14. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Я думаю до невропатолога варто звернутись і мануальщика потім знайти, схоже на компресію шийного або грудного відділу хребта.
     
  15. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Німіють два пальці (мізинець і безіменний) на руці. це буває періодично - може триматися до кількох днів, то сильніше, то слабше. почалося недавно.

    До якого мені лікаря йти? (крім сімейного)
     
  16. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: До кого звернутись?

    Невропатолога. Схоже на защемлення в ділянці грудного відділу хребта.
     
  17. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Це може бути пов’язано з судинами.
     
  18. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    не палю.
    судини - це до якого лікаря? і куди у Львові?
     
  19. Maldiva

    Maldiva New Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    можна зробити УЗД судин. Їх роблять в Медичному центрі св. Параскеви (УЗД суглобів і кісток), і в Біокурсі роблять дослідження стану судин також.
     
  20. medychka

    medychka New Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    По-перше-німіння пальців показую на проблеми в ШИЙНОМУ відділі хребта.По-друге,раджу не робити ніяких обстежень,а знайти хорошого невропатолога.Ні в якому разі не йдіть до мануальщика поки не зробите обстеження(може бути грижа).Думаю,невропатолог відправить вас на рентген,може ще на МРТ(якщо запідозрить грижу шийного відділу хребта).З сигаретами німіння пальців ніяк не повязано.З судинами можна було б повязати,якщо б у вас більше терпла кисть руки,боліла голова,було головокружіння.Можна зробити УЗД судин шиї і голови.Лікар може вказати конкретно яких-хребцевих,сонної.УЗД судин зараз роблять практично в кожному діагностич.центрі чи в приватному медцентрі.Бажаю знайти толкового невропатолога.