До кого звернутись?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Katrine, 9 Грудень 2009.

  1. Зорянка

    Зорянка Well-Known Member

    Дівчата чи був хтось в трихолога і може його порадити?
     
  2. Bize

    Bize Well-Known Member

    Я записувалась по телефону до Красівської. Сказала мені прийти в 5 лікарню на Чупринки, 45. Завтра маю приїхати. Підкажіть, як саме її знайти? може знаєте, в якому кабінеті вона приймає? щоб я не надзвонювала до неї. І ще: я ввела в гуглі Чупринки 45, то знайшло інститут патології крові - це те, що треба? чи там ще є окремо 5 лікарня?
     
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    То все в одному приміщенні. Заходити в лікарню з Чупринки, там є табличка при вході. Гематологія чи щось таке. А от куди далі не підкажу, була там давно, тут дівчата в темці про невиношування до неї звертаються, вони краще підкажуть.
     
  4. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    так. воно. Але там вхід до неї трохи заплутаний, не з гол. входу. а Неврологічне відділення, чи якось та пише на табличці (це як з вулиці заходити). Ви їй краще подзвоніть як приїдете,так всі роблять, вона до того звикла. я як приходилла, то кожен раз хтось новенький дзвонив і питав, як пройти)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Liandra

    Liandra New Member

    Доброго дня!Дівчатка можливо стикався хтось з такою ситуацією. Я не живу статевим життям і в мене пропали місячні, в гінекологів була ніхто нічого толком сказати не може все ніби добре, аналізів здавала купу теж все добре, остання сказала пити протизапліднюючі. Поки пю місячні є регулярно правда по 1-3 дні, як тільки перестаю місячних нема, вже от так третій місяць. Що порадите?
     
  6. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Дівчата, потрібен перевірений косметолог . толковий, щоб щось дієве порадила, і терміново зробила. В мене так полізли підшкірні прищі на обличчі, що це щось з чимось... Що не день, то щось нове ... І головне, вони ніяк не проходять, червоні , болючі , великі ... Сидять тижнями, є такий , якому вже більше місяця і нічого не проходить:girl_cray:
     
  7. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я не спеціаліст і не претендує на істину, але з таким певно краще до дерматолога. Може, якісь аналізи призначитьпризначить і лікування не лише зовнішнє, але і всередину?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дівчата, порадьте щось, бо я дуже переживаю.
    Здала кров на аналіз натще, рівень глюкози - 13,02!!!! Ніколи в житті не мала таких результатів... ніколи (норма до 5,8).
    Вчора аналіз сечі показав рівень глюкози 28 при нормі 0.
    Що робити, куди йти?
    Дієти дотримуюсь від сьогодні.
     
  9. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    До ендокринолога, певно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Altera

    Altera зачарована птуха

    на мою думку, варто перездати ще раз в іншому місці. Тим паче, що завжди було в нормі
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Злата

    Злата Well-Known Member

    тут багато може залежити від Вашого способу життя: постійні великі фізичні навантаження, можливо мали глибокий стрес, може мали лікування кровоспинними препаратами...
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    таблетки симулюють цикл, то не місячні, то кровотеча відміни. У вас нема місячних ні з таблетками ні без них.

    Може багато і різко ваги втратили?

    Аналізи які здавали? Гормони всі в нормі? Може ще бути СПКЯ, за УЗД прослідкувати чи дозріває яйцеклітина?
     
  13. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Пролактин здавали? В мене через високий рівень пролактину була така проблема.
     
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Вирішила я все-таки дообстежити свою голову і шию. Є підозра, що проблема або в судинах, або щось щемить в шийному відділі. Сама собі призначати нічого не хочу, шукаю місце, де можна на конкретну годину записатися до лікаря і, відповідно, зробити мрт чи кт, що лікар вважатиме за потрібне. Є у Львові альтернатива Параскеві в такому випадку? Знаю, що невропатологи там не дуже, але чи є хтось, хто хоча б обстеження призначить потрібні?
     
  15. Raven

    Raven Мама малятка

    Інститут вертебології на Кульпарківській, правда вони більше по спині-хребту, якщо проблема в судинах, для початку я б зробила доплерографію, вже потім мрт.
     
    • Корисно Корисно x 1
  16. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    @Haidee , написала у приват
     
    • мімімі мімімі x 1
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та робила доплер. Порушений кровоплин в шиї, але лікар казав, що це теж чимось спричинене, бо з боку серця і крові все в нормі. Я вже все робила, крім мрт, що тільки можна:girl_impossible:Ну і мене хвилюють періодичні болі з однієї сторони голови і хочу нарешті розставити все по місцях.
     
  18. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Haidee, а до кого Ви раніше зверталися, щоб "все зробити", хто скеровував?
     
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    На Кульпарківській невролог є, ще є в ехокорі на угорській, в істині (там з судинними проблемами приймають), ми зупинились на Свинаренку, але в істині теж добрий невролог був.
     
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В Параскеви була в Качанової, але вона мені "не пішла". До того пару років тому зі схожими скаргами ходила на Пекарську в діагностичний, лікарку не пам'ятаю. Така старша жінка.

    З істини в разі потреби куди рекомендують йти обстежуватися?
     
    • Подобається Подобається x 1