До кого звернутись?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Katrine, 9 Грудень 2009.

  1. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Романюк Вікторія Василівна
     
  2. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Колись давно (років 5 тому) я сильно вдарилася ногою до каруселі. Так сильно,що вся нога моментально спухла і посиніла. Потім довго втирала якісь креми, робила ренген, ніби все ок. Але досі залмшилася досить велика гуля. Трохи мене то нервує, але до кого звернутися - не знаю. Робила узд вен, то все добре, стааили п'явки, робили масажі а "віз і нині там"
    Один лікар сказав,, що поможе хіба ліпосакція.
    Може хтось підкаже до кого звернутися?
     
  3. kurdunirina

    kurdunirina New Member

    Всім привіт! Порадьте, будь ласка, хорошого ендокринолога
     
  4. катенок

    катенок Well-Known Member

    Дівчата порадьте людину , напевно ортодонта, щелепно-лицевого хірурга... чи кого не знаю
    Хто міг би проаналізувати безліч обстежень голови, щелеп, гайморових пазух...
    Проблема, три місяці вже тягне оніміває область гайморової пазухи
    Лор патології немає, все списують на нестабільності в шийному відділі хребта
    Також була гранульома велика на зубі шітці з того боку, зуб видалили, повторне кт - все ок
    Є- артроз сустава щелепи( але з іншого боку)
    І є коронка з цього проблемного боку, яку ставили весною
    Проблеми з‘явилися в серпні..
    Маю мрт голови, шиї, кт обох щелеп, гайморових пазух, кісток черепа...
    До кого піти щоб розпутав це все???
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  5. oiianka

    oiianka New Member

    В мене в діда схожа штука була (правда після укуса коняки). Він звертався до хірурга і йому ту гулю вирізали
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Планую іти на консультаціб до ортопеда. Як вважаєте краще спочатку зробити УЗД суглобів, які мене турбують? Щоб лікар вже мав можливість з чимось ознайомитись. Якщо робити, то може хтось підкаже де саме, або хорошого спеціаліста по УЗД суглобів.
    Чи не робити нічого, а тоді лікар-ортопед відправить туди, куди він вважає за потрібне?

    Знайшла два центри на Огієнка
    Уросвіт
    2-ох суглобів (парних, тобто – 2 колінні, 2 кульшові, 2 гомілково-ступневі, тощо). 450 грн

    Ультрамед
    Обстеження двох колінних суглобів
    Ціна: 350 грн
    Пільгова ціна: 300 грн

    Обстеження двох плечевих суглобів
    Ціна: 350 грн
    Пільгова ціна: 300 грн

    Але відгуків не маю, лікарів там жодних не знаю.
    Порадьте когось доброго,:girl_flag_of_truce:
     
    Останнє редагування: 27 Грудень 2018
  7. Online

    Online Well-Known Member

    Чоловік ходив в Залізничну до Романа Машталера за рекомендацією своїх друзів-лікарів. Незважаючи на досить молодий вік, той справив хороше враження. Проконсультував грамотно. Правда на операцію чоловік поки що не наважився, тому судимо наразі тільки по консультації) Але як наважиться, то сказав, що робитиме в нього. Стосовно діагностики, то в кожного лікаря свої заморочки - тим довіряє, тим не довіряє, там апарат кращий... А може й взагалі інакші методи діагностики практикує. Тому, щоб не платити двічі, я б спочатку з лікарем визначалася, а він вже скаже що і де робити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дівчата, питання термінове...ліпила з дітьми снігову бабу, катаю я ті кулі, чую, що ниє поперек, коли нагиналася, але ще посміялася, що старію, але після того, як підняла ту важезну кулю, в очах почорніло і стало ну зовсім не до сміху. Ниє поясниця дико, копчик теж, віддає у ногу. Випила Німесил, то до туалету ледь дійшла. Але дійшла. До кого порадите, бо з таким вперше стикаюся, і чомусь терпне рука ліва:sad: до завтра доживу, а там мушу кликати на поміч, ще й сама з дітьми, капут повний.
     
    Останнє редагування: 2 Січень 2019
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Симптоми того, що віддає в ногу і терпне рука, можуть свідчити про зміщення міжхребцевого диска з тиском на нервовий корінець.
    Дуже раджу сьогодні поводитись, як кришталева ваза - без жодних різких рухів, нічого важкого в руки, максимальний спокій.
    Бо якщо різко крутнути, можна наробити великої біди.
    Однозначно не думайте йти до «костоправа» або масажиста, поки не будете знати причину.
    Я б пішла до невропатолога і обов‘язково глянула на рентгені, КТ або МРТ, чи немає зміщення диска, перш ніж приймати рішення щодо лікування.
    Будьте дуже розважливі, перш ніж давати фізичний доступ до Вашої спини будь-кому.
    Знаю, про що кажу - чоловік з подібними симптомами пішов до некваліфікованого масажиста, який його крутнув, внаслідок чого грижа (а це була вона) збільшилась і перетиснула нервовий корінець і чоловікові відняло ліву ногу. Реабілітується вже більше ніж півтора року, досі не відчуває мізинця на тій нозі і підкульгує.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Kroshka Enot, ого, який жах. Я тому і написала тут, бо дуже боюся тих костоправів. Записалася у Параскеву до невролога. Там і МРТ зроблю, щоб вже все на місці. Не знаю, чи добре, що туди, але з дітьми то мені видався найкращий варіант, можливо, рентген тай щось покаже:sad:
    P. S. Здоров'я вашому чоловіку!
     
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    я думаю, це правильне рішення.

    Апарат МРТ в Параскеві хороший, по параметрам точно такий самий, як і у аналогічних приватних діагностичних центрах Львова. Я спеціально уточняла, коли чоловікові треба було повторно обстежитись, і я шукала оптимальне співвідношення ціни і тих тесла, в яких вимірюється точність апарату.
    Тобто якщо будете сумніватися і захочете проконсультуватися з іншим спеціалістом, знімки будуть достатньо високої якості.
    Дякую, навзаєм! Досвід мого чоловіка - це рідкісний треш, я тому і стараюсь попередити максимальну кількість людей, щоб не довіряли сліпо своє тіло різним непоймикому.
    Бажаю швидкого одужання!
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. OljaZ

    OljaZ Member

    Всім привіт !
    Порадьте будь ласка, до якого краще звернутись лікаря кардіохірурга, татові мого чоловіка після обширного інфаркту мали робити стендування але зважаючи на дуже поганий стан вен ( непрохідність на 95 відсотоків), ми розпачі так як у нього ніколи не було проблем із серцем, а тут щей відкрита операція...
     
  13. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    нашого свекра оперували у Кардіологічному центрі на Кульпарківській, але саме прізвище лікаря не знаю, то цілком задоволені і відношенням, і наразі результатом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. OljaZ

    OljaZ Member

    дякую, він зараз саме там і знаходиться але ще думаємо можливо до Києва( вагаємось чи варто долати таку дорогу і щоб йому гірше в дорозі не стало)
     
  15. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    У Львові роблять не гірше, ніж у Києві. Моєму татові робив Мороз Володимир, але не знаю чи він там ще працює
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. OljaZ

    OljaZ Member

    Він зараз завідувач, нам назначили Бабич. Можливо хтось щось знає про нього ?
     
  17. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Не переживайте, там всі лікарі добрі, і умови добрі. Нехай операція пройде успішно і період реабілітаціі щоб був у вашого тата швидким. Коли мого тата оперували 2,5 років тому, то Мороз також був завідувач, потім ніби його звільнили, напевно зараз знову поновився.
     
  18. Cherry Cola

    Cherry Cola Active Member

    Моєму свекру робили операцію в Києві, доктор Бабляк Олександр. Але нас у Львівському кардіоцентрі запевняли що і у них зроблять операцію без проблем, радили доктора Мороза.
     
  19. Stella

    Stella New Member

    Materynka, чи знайшли тоді толкового спеціаліста по Узд суглобів? Дуже треба...
     
    Останнє редагування: 4 Листопад 2019
  20. Mixa

    Mixa Member

    Дівчата, порадьте до кого звернутися. У свекра (73 роки) періодично сильно болять ноги. Не знаємо до якого спеціаліста йти в першу чергу і які аналізи здавати. У терапевта в поліклініці і у хірурга (там же) був, прописують мазі які не допомагають. Причину шукати не намагаються, списують на вікове.