До кого звернутись?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Katrine, 9 Грудень 2009.

  1. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: До кого звернутись?

    Не сперечаюся) В мене таке буває, проблеми в шийно-грудному відділі. Подумала про грудний, бо там більше болить)
     
  2. atma

    atma New Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Остеохондроз однозначно, тому неміють пальці.
     
  3. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Можливо, але мені невропатолог пояснювала саме так. Кому вірити?

    ---------- Додано в 22:23 ---------- Попередній допис був написаний в 22:15 ----------

    А остеохондроз лікується чи тільки регулярні масажі допомагають полегшити муки? Маю його вже 20 років і єдине. що пропонують це двічі на рік курс масажів, але в нас важко знайти такого спеціаліста, який би влаштовував тебе розташуванням кабінету та ще й за помірну плату погодиться підлаштовуватись під твій графік роботи.
     
  4. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    є таке теж, тому і на судини відразу подумала.
    крім того, по роду діяльності, величезне навантаження на судини, особливо головного мозку.
    але, звичайно, спочатку буду консультуватися з невропатологом, без своїх діагностичних припущень.
     
  5. medychka

    medychka New Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Як вам невропатолог пояснив звязок між курінням і німінням двох пальців.так при курінні є спазм судин,але це відбувається на рівні капілярів.Тому в курильщиків в основному не дуже здорові ясна,слабі бронхі і легені.Одним з вимог у деяких стомат.клініках при імплантації є кинути курити,або вони не дають гарантії.Внаслідрк спазму капілярів в слизовій порушується мікроциркуляція і може бути відторгнення імпланту.Треба було пожартувати вам з вашим невропатологом-лікарю ви думаєте,що я так міцно стискаю сигарету,що в мене аж німіють пальці.Я шуткую звичайно.Не хворійте.
     
  6. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    темніє в очах ,вчора підкосились ноги -добре що чоловік був біля мене і вчасно підхопив, тиск 112/68..до кого звернутись? вагітність виключена. раніше діагностували вегето-судинну дистонію.
     
  7. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    в профілі прочитала, що Ви з Сихова? так от, в дорослій поліклініці на денному стаціонарі працює терапевт Павло Юрійович. і я, і мама до нього зверталися зі своїм всд. справді хороший і дуже-дуже приємний лікар. моїй мамі він ще й масаж робив. він в одному кабінеті із невропатологом працює.

    до речі, в мене ще з дитинства постійно в очах темніє, особливо, коли різко встану. це від защемлення шийних хребців.
     
  8. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: До кого звернутись?

    Дівчата, може хто підкаже до кого звернутися. У мене дуже часто болить в ділянці під правим ребром. Це відбувається особливо тоді коли довго сиджу. Коли їхала недавно автобусом дві години, а ще й малий на руках, думала не витримаю. І ця біль підсилюється, я так зауважила, коли чогось поїм в сухомятку.
     
  9. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Якщо не помиляюся, це може бути жовчний міхур. Сходіть до гастроентеролога на обстеження.
     
  10. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    На панічну атаку подібно... стається на фоні депресії, нервового перенапруження...
     
  11. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Підкажіть будь-ласка, мама колись мала травму руки (тримала крілика за вуха, він дьорнувся, і маму декілька місяців після цього боліла рука), вже пройшло багато років з того часу, і ось маму починає знову боліти рука, ночами не спить, якщо якось незручно щось візьме, то плаче від болю, до лікаря не іде, бо в селі живе, а в районному центрі немає добрих лікарів. До кого звернутись? Бажано щось приватне, щоб я маму завезла і не стояла в чергах, бо робота.. Хоча би якого лікаря шукати...
     
  12. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    думаю, це хребет
    спочатку підіть самі, записує на годину певну, та й по опису скаже, чи то його профіль або скерує кудись
     
  13. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    В мене на ногах часто появляються синці, просто так, без удару. До кого звертатись? До гематолога? Може, хтось когось може порадити
     
  14. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Порадьте, будь ласка, до кого звернутись з приводу виведення на нозі мозолю. Чоловік вже декілька місяців сам виводить і щось нічого не виходить. :sad:
     
  15. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    пробуйте сік чистотіла, купила в аптеці за 3 грн, таку маленьку мінзурку і вивела буквально за 2 тиждні, а до того перепробувала всіляке і ефекту не було.
     
  16. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: До кого звернутись?

    А тут що порадите?
    До кого їй звернутися?
     
  17. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: До кого звернутись?

     
  18. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: До кого звернутись?

    У нормальний взуттєвий магазин.
    Нє?
     
  19. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    до дерматолога. Моїй мамі в педикюрному кабінеті радили, виводили, гроші брали і казали- ще пару процедур і його не буде! А допомогла дерматолог. Назначила лікування і десь за тиждень мозолю як не було! І до речі, лікування було не надто дороге, помірні ціни на назначені ліки були.

    ---------- Додано в 12:49 ---------- Попередній допис був написаний в 12:47 ----------

    це лаикість судин. можна до хірурга судинного, він назначить аналіз крові і лікування (як правило Аскорутин)
     
  20. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Щось не дуже допоміг. :sad: Одну вивев, але ще залишились. І це не сік чистотіла, це концентрований луг. А чомусь називається "Чистотіл" :)

    Я не рахую Ecco поганим взуттям. А це його улюблена марка.

    Напевно, таки скерую його в косметологічну лікарню.