До кого звернутись?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Katrine, 9 Грудень 2009.

  1. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @Stella, знайшла, але мушу вдома глянути прізвище. Це єдиний лікар, який сказав в чому проблема, і що робити.

    Робила УЗД в Ультрамед, лікар Горак А.Р.
     
    Останнє редагування: 5 Листопад 2019
    • Корисно Корисно x 1
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчатка, порадьте, до кого звернутися з приводу нашкірних висипів у немовляти?
    Педіатр і черговий лікар на Орлика (на Орлика зверталися з іншого питання, просто попутно запитала про висип) на основі візуального огляду ставлять діагноз атопічний дерматит.
    Але зволоження і рекомендований догляд результату не дають, висип поширюється, і висип в нетипових для АД місцях (щоки, лоб, біля очка з‘явився)
    Тому в мене виникло бажання звернутися до вузького спеціаліста і зробити нормальну діагностику (аналізи якісь здати хоча б).
    Порадьте хоча б, який то має бути лікар (дерматолог чи хто?)
    Якщо порадиье ще й прізвище, буду безмежно вдячна!
     
  3. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Раджу дерматолога Анну Соколенко, приймає в Медікавері.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. Stella

    Stella New Member

    Хочу подякувати Materynka за лікаря УЗД, дійсно толковий та дуже уважний.
    Тепер шукаю хорошого ревматолога, можливо хтось зможе порадити... Наперед дякую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Дівчата, дуже болить голова бабусю, обезболюючі не допомагали, тиск внормі
    Судини голови і шиї перевірили, ЗАК нормальний, трохи лімфоцити збільшені
    невропатолог призначила курс німесилу, він приглушував чуть, курс закінчився, далі дуже болить(((
    Куди звертатись? На швидку є сенс? Чи вони хіба вколють анальгін з димедролом? Може кудись напряму
     
  6. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    @Багіра, а ренген шиї робили? Я так розумію ви УЗД шиї робили. Якщо ренген не покаже ніяких патологій, тоді треба робити МРТ. Але найкраще знайти хорошого невропатолога. Можу порадити Кітик О.І., або Свинаренка Д.Г.
     
  7. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

     
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дівчата, що робити далі після перелому? Чоловік зламав ногу (гомілкова кістка), термінову допомогу надали: рентген, гіпс, контрольний рентген в травмпункті на Топольній. Сказав черговий приїхати через тиждень на рентген знову.
    Можна знову в травмпункт? Бо я собі розумію, що там надають первинну термінову допомогу, а далі лікуватись десь в іншому місці.
    І загалом, мене цей черговий лікар не вразив, я б проконсультувалась ще з кимось.
     
  9. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Кілька років тому чоловік зі зламаною рукою ходив до того самого лікаря у травмпункт. Через тиждень дприходив, щоб подивились, чи не напухло, якщо ні - то кажуть, коли приходити знімати гіпс. Нікого іншого не шукав, бо все влаштовувало.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    В ідеалі, то до травматолога в поліклініці, бо в травмпункті тільки першу допомогу надають. До карантину, то можна було в 8ій лікарні проконсультуватися чи в лікарні швидкої допомоги на Миколайчука. Бо якщо складніший випадок, то і в травмпункті, і в поліклініці траматолог може не дуже кваліфікованим бути.
     
  11. Cherry Cola

    Cherry Cola Active Member

    Мені здається, можна спитати сімейного - нас направив до хірурга в нашу ж поліклініку
     
  12. Nett

    Nett Member

    Привіт!
    Підкажіть, будь ласка, дерматолога толкового, бо уже проблема не вперше...
    А може хто стикався і знає що й куди треба, може аналізи здати.
    Після удару припухло місце забиття і шкіра почала свербіти та стала багряна. Поширилося на велику ділянку.
     
  13. Moza

    Moza Member

    Це, ма
    Це, мабуть, не до дерматолога - хоч знаю хорошого - Хомик А.А. в Сокільниках. Але, можливо, краще до травматолога ?
     
  14. Nett

    Nett Member

    Були в хірурга (ще по іншій причині), то він сказав, що то спершу дерматолог. Бо червоне не саме місце забиття, а ще +15 см навколо.
    Дякую, буду мати на увазі лікаря
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Порадьте, яка краща лабораторія: Сінево, Ескулаб, Діла?
     
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Перше місце - Діла, далі з великим відривом Ескулаб, і вже потім Синево. Чула таку послідовність вже не від одного лікаря.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Теж таке чула за Діла чомусь.

    Медіс багато чомусь не радять.
    Синево десь посередині, мабуть, залежно які аналізи і так далі.



    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Moza

    Moza Member

    Дуже багато лікарів зараз радять саме Діла
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мене ось цей момент якраз завжди дуже напрягав). Можливо, що добре працюють їх агенти чи хороші умови співпраці.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Власне, всі лабораторії (приватні) по ідеї мали би мати сучасне обладнання і видавати достовірний результат. Державні теж. А те, що лікарі часто зацікавлені відправити в конкретну - теж факт. Мене, наприклад, ендокринолог колись наполегливо скеровувала в Медіс (на їхньому бланку-замовленні (!), яких мала грубу пачку ставила свою печатку і підпис - думаю, зрозумідо, доя чого). І коли я спитала, чи десь в державній роблять такі аналізи, наприклад, в медінституті, чи деінде, хай за оплату, але дешевше - то зробила круглі очі і сказала, що таке в державних не роблять (т4 і ттг :girl_crazy:).
    Але якогось разу я чекала на черговий прийом, розговорились з іншими пацієнтами. Потім одна з них вийшла з скеруванням в радіоізотопну лабораторію (поплакалась, що немає грошей на дорогі аналізи, і її направили туди, там дешевше). От така фігня.
    Зрештою, я перестала ходити до тієї лікарки, бо і методи і результати лікування мене не задовільняли.
    Сімейна наша сказала, що дітям пасувало би здати загальні крові і сечі профілактично. "Можу дати скерування в нашу поліклініку, а як не хочете, то можете здавати де підходить. Але додала -Ескулаб добре робить". Ну якщо для профілактичнго огляду треба, а держава оплачує за мене і дітей і аналізи входять в мінімальний "пакет" - то ми пішли в державну. Нуащо?:girl_haha:
    Чому в державній мають робити гірше? І де гарантія, що в будь-який іншій роблять добре?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3