До кого звернутись?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Katrine, 9 Грудень 2009.

Партнер розділу - центр лазерного лікування варикозу Артема Чеховського
 1. Retaret

  Retaret Well-Known Member

  Я почала робити аналізи в Синево ще 9 років тому. Мені тоді треба було з гормонами розібратися і вони тоді були по суті на початках розвитку. Потім дві вагітності щоб спланувати і підтримати мені постійно треба було тримати на контролі деякі гормони. Якось я як почала в Синево все робити так і досі з усіма потребами ходжу туди. Бачу що деякі лікарі просто знають, що деякі показники чомусь завищені в одній лабораторії і занижені в іншій, тобто вони собі то якось відслідковують.
  Не пропагую звісно Синево , але мені там Ок, мережа велика, завжди є лабораторія в зручному місці. І не люблю коли мені лікар вказує в яку лабораторіїю йти, типу я отим довіряю а цим ні.


  Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
   
 2. lesja.f

  lesja.f Well-Known Member

  За Синево - здавала малій сечу, лейкоцити 23-25, в той же день здавала в лікарні ОХМАТДИТ - лейкоцити у межах норми 2-3. Робіть висновки.....
   
 3. Retaret

  Retaret Well-Known Member

  А як зробити висновки сторонній людині? Хто ліпше зробив аналіз?


  Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
   
  • Подобається Подобається x 3
 4. lesja.f

  lesja.f Well-Known Member

  Так, звісно... вибачте, в лікарні вірніше зробили.
   
 5. phobika

  phobika Well-Known Member

  Колись моя подруга працювала в лабораторії на рецепції. І розказувала мені деякі особливості роботи. Всі направлення це якась сума в кишеню лікаря. Навіть усні направлення часом теж, скажімо людина здає якийсь специфічний аналіз, лікар сам інформує, що такий-то його пацієнт мав би бути.
  Щодо правильності показників - ніхто не має за мету когось дурити і показувати неправильні показники в результатах. Але таке можливо через людський фактор. Скажімо для аналізу треба певна кількість крові, а медсестра взяла трохи менше. Або процедура проведення аналізу була проведена некоректно (наприклад кров потрібно перевіряти через 2 години після забору, але перевірили за 2 години і 15 хв). Або реактиви для аналізу тримали в неправильному температурному режимі. Одним словом можуть бути навіть мінімальні відхилення від стандарту, і результат буде неточним. Але це точно не робиться зі злим умислом. І якщо один раз цей фактор мав вплив, то не факт що наступного разу буде так само.
  А так то сучасні лабораторії мають сучасне обладнання, слідкують за реактивами, більшість досліджень проводять автоматично, лише для деяких задіюється ручний підрахунок лаборантами.
   
  Останнє редагування: 4 Вересень 2020
  • Подобається Подобається x 3
 6. Orman

  Orman Модератор-бомба

  В нас в поліклініці поставили власне апарат для того щоб аналіз робила машина. Але машину треба вміти настроїти, обслуговувати і вміти читати результати, бо моя лікарка сказала, що після оновлення всі результати приходять такі, що пацієнти вже би мали бути на межі життя і смерті.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 7. NataliaFed

  NataliaFed Active Посиденька з баяном

  Ага, я здавала кров у себе в селу ,то сімейна подзвонила і каже "Наталя, перездайте будь ласка десь в приватній ще раз, бо результат Ваш такий,що я й не знаю."
  Питаю, що ж там таке?
  - Гемоглобін 200 у Вас. Я ще такого не бачила.
  о_О чесно, я й сама трошки підофігіла)). Перездала, все Ок. Чи апарати, чи люди- все помиляється)
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 8. Retaret

  Retaret Well-Known Member

  шось у мене почастішало безсоння і я часом думаю - а може кудись з тим сходити?
  Загалом картина така - лягаю і засинаю я зазвичай нормально. Але досить часто є так, що прокидаюся серед ночі і 2-3год не сплю, тобто просто не можу заснути. Ще не закінчили ГВ з меншим, то ітак мій сон не є неперервний всю ніч, але переважно я не прокидаюся отак надовго через це. Планувала налагодити собі раннє лягання і раннє вставання, але не виходить - якщо я навіть досить втомлена і лягаю спати відразу з дітьми близько 22год (і розраховую, що висплюся і встану раніше), то всеодно серед ночі зриваюся, не можу спати і потім о 8 ранку ледь злізаю з ліжка. Помітила, що таке безсоння часто стається тоді, коли доводилося напрягтися вдень через якісь непорозуміння з чоловіком або іншими людьми, які натиснули мені на мої болючі психоемоційні точки.

  Чи то нерви розхиталися за роки декрету чи шо?
  Часом думаю, що заспокійливе би попити може, але я такого трохи боюся, навіть за призначенням лікаря (тобто треба знайти лікаря, якому справді варто довіряти). Але до кого мені - до психіатра? чи може якого психотерапевта (хоч я розумію, що то трохи інше)?
   
 9. Shapokliak

  Shapokliak Well-Known Member

  В мене останні місяць - півтора таке саме, але був ковід, то списую на тимчасові наслідки від нього, плюс протягом двох попередніх місяців дві сильно стресові ситуації, а я поки не прокручу в голові, сама з собою не проговорю стопятсот разів, то воно мене не попустить... ніби засну, а потім проснусь серед ночі в туалет/попити, і ситуація "згадати все"... засну (правильніше вже відключусь) під ранок, а потім результат, як у Вас...
  Правда, вже потрохи легше, ситуація одна "розрулилась" повністю, інша вирішена в основному, але з неї випливає нова задача (сподіваюсь, не стане новою проблемою). Але до кінця локдауну воно "на паузі", то трохи краще, хоча знаючи себе, після 20 го почнеться :girl_cray:.
  Звісно, якби була можливість проговорити з спеціалістом, може, було би краще, але поки якось так...
   
  Останнє редагування: 10 Січень 2021
  • Подобається Подобається x 1
 10. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  в 90% мого оточення зараз є пробеми зі сном, у мене в т.ч. Зараз багато пишуть, що безсоння є наслідком ковіду у легкій або безсимптомній формі. Ну і плюс подивіться, що робиться з кліматом, думаю, що таким чином організм реагує на нові реалії.
   
 11. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  В мене теж були проблеми зі сном після ковіду. Лікар аж проводила тест на депресію з того всього. Ввечері засинала нормально, але прокидалася кілька разів за ніч, була тривожність, загалом час сну був маленький. Минуло до місяця часу, жодних наслідків видимих немає.
   
  • Подобається Подобається x 2
 12. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  Ще цікавий момент, незважаючи на досить короткий час сну, відчуття невиспаності переважно немає. Раніше навіть при7-8 годиному сні іноді ходила "розбита" цілий день, а зараз при 5 годинах ок-норм переважно. Психологічно так, важко, а от сонливості протягом дня немає, і ввечері поскоріше лягти-заснути теж не тягне, дивина отака...
   
 13. Retaret

  Retaret Well-Known Member

  То що кажете зробити тест на ковід?
  Я ще думала якісь гормони поздавати чи яке обстеження пройти... загалом я трохи нервова стала десь останній місяць-півтора.


  Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
   
 14. Рибка

  Рибка Well-Known Member

  Оооо.. таке саме. Вже думаю якісь чайочки пити снодіюче-заспокійливі. Сильно хочу спати після 21, але заснути вдається біля 22.30-23.00. В 12 ночі просинаюсь ніби-то вже виспана .. і все - сон не йде годину, інколи довше/менше... І так 3-4 рази за ніч. Просинаюсь в 6.20 ранку з будильником (на роботу) , але цілком виспана, хоча реального сну годин п'ять.
  Якшо шо, то перенесла "майже" безсимптомний Ковід (по антитілах визначила), але то ще було на початку серпня, а вже січень..
   
 15. Gala

  Gala Well-Known Member

  В мого чоловіка так було після важко перенесеного ковіду. В лікарні і після неї дуже погано спав, а як на трошки засинав , то снилися якісь жахи.Лікар виписала йому Квайт, то трошки ніби помагало... Зараз вже все добре. Хворів у листопаді.
  Теж казав що не спав цілу ніч, а на ранок ніби виспаний
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1