До кого звернутись?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Katrine, 9 Грудень 2009.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: До кого звернутись?

    Але мозолі з'являються з цілком конкретних негараздів взуття. Нє?
     
  2. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: До кого звернутись?

    І без взуття можна мати гарненькі мозолі. Залежить, які.
    Грибкові захворювання, як і невдале взуття, можуть їх спричинити. Однозначно- скаже дерматолог, а вивести дійсно фігню коштує, але не "чистотілом".
     
  3. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Маю таку проблему, через яку нині цілий день переживаю.
    В брата почались проблеми із здоров'ям. Каже що відчуває, що в будь-який момент може вратити свідомість, щось його тисне в грудях, та сил немає. Апетит добрий, правда брат дуже мало тепер спить і дуже наробляється, але мужчина він крепкий, молодий, навіть перевтома не могла б до такого призвести. Був у кардіолога районного (брат у селі живе), виписав заспокійливе, проблем з серцем не виявив. Якщо вже мене попросив знайти йому лікаря у Львові, значить почуває себе дуже недобре...
    До кого звернутись? Я так логічно думаю, що мабуть терапевт потрібен, і загальний аналіз крові (щось в мене є підозри щодо рівню цукру в крові, а також на глисти, надіюсь дуже нічого гіршого...). Пошукала в неті приватні клініки. Багато їх, а яка хороша? Ціни різняться дуже... Державні не підійдуть, бо сидіння в черзі цілий день і дорога додому в сотню км не підійде.
    Дуже чекаю на вашу пораду, та рекомендацію лікаря в ПП.
     
  4. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    При здоровому серці такі симптоми дає невралгія або скрита депресія(точніше психологічне виснаження). Нехай для початку зробить ренген грудного та шийного відділів хребта і гляне невропатолог. А якщо там проблем нема, то до психотерапевта.
    Якщо треба то напишу контакти в ПП.
     
  5. xsanka

    xsanka New Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    В мене теж таке було, тиснуло в грудях і між ребрами, сили взагалі не було і стан такий ніби зараз впаду, я здавала всі аналізи все в нормі але в мене тиск впав, була в невропатолога також все добре, кардіограма хороша і цукор був у нормі. Мені порадили більше відпочивати і висипатись, їсти виноград, пити води багато. (шось кололи шоб тиск внормалізувати). І все минулось. В мому випадку було виснаженя.
     
  6. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Порадьте, де добре роблять гастроскопію
     
  7. antuanetta

    antuanetta New Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    В мене теж були такі проблеми це невралгія. Я знайшла чудовий і головне безкоштовний спосіб лікування. Дуже задоволена . Пишіть ! Поділюсь !:girl_bye2:
     
  8. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    в мене таке зараз...:sad: Сьогодні здала всі аналізи крові...Чекаю завтра.
     
  9. Lelihelija

    Lelihelija Няшка

    Відповідь: До кого звернутись?

    Доброго дня. В мене є питання, і не знаю, до якого розділу то віднести, тому, якщо помилилася - перенесіть.
    Маю проблему з песиком. Треба зробити операцію на видалення пухлини, але для того треба апарат штучного дихання. Але в тій поліклініці, де ми завжди лікуємся, такого апарату немає. Підкажіть,будь ласка, хто знає, де таке є у Львові. Буду вдячна за будь-яку допомогу.:girl_sad:
     
  10. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    прошу поради. бо не знаю до якоголікаря піти:
    донечка не може спати через животик, але я 100% впевнена, що це не коліки. Здали аналіз калу і виявили у нас стафілокок, призначили пробіотик секстифаг після нього так стало погано, що ми 2 ночі не спали, лікарі списують все на коліки і заселення кишечника і приписують списки пробіотиків, але я відчуваю, що то не то от і не знаю до якого би то лікаря звернутися, щоб подивився
    ми були у 4 педіатрів а здвигів нема лише загострення
    дитина так напружує животик, що аж пупок випинається сильно, хоче спати, але не може, ми всі ночі спимо з моєю рукою на животику або в слінгу.
    Мене вже не вистачає, тому може хто стикався з таким дуже прошу поради.
     
  11. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    підкажіть, хто знає
    чи можна зробити десь безкоштовно аналіз на онкомаркери? на Броньовій, наприклад?
    прошу відгуки тих, хто з тим реально стикався
    людина літня, 2 роки після онкооперації, була 2 стадія. МРТ чи КТ радять не робити, раз біохімія крові в порядку (?). але ті обстеження - то опромінення, а онкомаркери - безпечно... якщо хто орієнтується в темі - буду вдячна за відгук
     
  12. bagata mama

    bagata mama New Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Дівчата, у моєї мами виявили мієлофіброз- це хвороба крові при якій часто критично падає гемоглобін. Підкажіть які ще продукти є залізовмісними (щоб окрім медикаментів підтримувати натурально). Я знаю такі- гречка, телятина, гранат. Підкажіть ще бо зовсім розгубилася
     
  13. purse

    purse Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Сестрі при низькому гемоглобіні призначали залізне вино.
     
  14. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: До кого звернутись?

    яловича печінка, зелень (але зараз не сезон), печена картопля в шкірці, яблука, буряково-моркв"яний сік. а ще під час вагітності, коли мала анемію, я сушила на сковороді сиру гречку, потім її молола в порошок, і кожного дня по ложці з"їдала.
     
  15. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    А ще яєчні жовтки, краще сирі ( 1 куряче або 2-3 перепелині на день).
     
  16. Priess

    Priess New Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Підкажіть, будь-ласка, де у Львові можна зробити комплексний аналіз крові на вітаміни та мікроелементи, перевірити роботу щитовидки, якісно і недорого. Без направлення від місцевого терапевта.
     
  17. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    В "Сінево" можна. На мою думку, якісно. А от чи недорого? Дешевше, ніж в "Параскеви". А, взагалі, якісно - недорого не буває. Тут хороші реактиви і устаткування потрібні.
     
  18. smilee

    smilee New Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Дівчатка порадьте хорошого дерматолога, дуже турбує екзема на руках((( Лікувала Адвантаном недопомагає(((
     
  19. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Я колись зверталась до Сек на Коновальця 1, досить хороша лікарка.
     
  20. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Може Ви мали на увазі Сех Ірину Анатоліївну, дійсно хороша лікарка.