До кого звернутись?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Katrine, 9 Грудень 2009.

  1. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Так )))))))
     
  2. Відповідь: До кого звернутись?

    підкажіть до кого звернутися і що робити?
    у чоловіка дуже високий рівень холестерину і б-ліпопротеїдів (119 при нормі до 55). Лікарі не знають що порекомендувати, тільки дієту. Але ж мусить бути якась причина підвищення, а вони не знають...
     
  3. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    пошуруйте в неті. наскільки підказує мій 3річний досвід роботи з текстами медобстежень, як така причина - неправильне харчування тривалий час (багато жирного, алкоголь регулярно, традиційна галицька кухня - це неправильне харчування), слабка робота печінки, ожиріння, спадковий фактор. дієту призначають на певний термін, щоб побачити, як це впливає на рівень холестерину. якщо не вплине або вплине мало - очевидно, призначать препарати для покращення роботи печінки. тому має зміст строго посидіти на призначеній дієті. Але ця дієта практично пожиттєва. Вона не означає, що їсти треба вкрай мало, а що їсти треба тільки певні продукти й страви. І, якщо є зайва вага, систематично зайнятися фітнесом і схуднути.


    точно знаєте, що то екзема? робили аналіз?
    питаю, бо моя холодова алергія візуально схожа на лишай чи екзему., часом аж люди косяться. Останньо прочитала, що про такій алергії помагає Флуцинар - маю в хаті - точно й поміг. мазь гормональна, так - самолікуванням займатися не можна... але мені ще в тому ніхто не поміг, а рани й плями на руках, про свербіж мовчу...
    може, те, що пишу, комусь поможе
     
    Останнє редагування: 18 Лютий 2012
  4. Poema

    Poema New Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Форумлянки, допоможіть, будь ласка, порадою. Можливо, хтось знає, до якого лікаря потрібно звернутися у даній ситуації. Знаю, що на форумі є лікарі, можливо, вони щось підкажуть.

    У мого чоловіка вже кілька років тримається субфебрильна температура (37,2-37,5), постійна слабкість, головний біль, нервовість та ін. Нещодавно на його тілі почали з'являтися рожеві плями, місцями схожі на невеликі ранки, які з часом засихають і сходять, але при цьому в іншому місці виникають нові.

    Чоловік вже був на оглядах у різних вузькопрофільних лікарів, які нічого конкретного сказати з цього приводу не можуть. Але схиляються до думки, що в нього якесь системне захворювання, яке потребує комплексного підходу. Звучала думка, що йому варто здати аналізи на різні інфекції та віруси, такі як герпес різних типів, вірус Епштейна-Барра та ін. Але для цього потрібно знайти хорошого лікаря, який визначить, які конкретно аналізи треба здати, і, найголовніше, зуміє правильно їх інтерпретувати. Навіть не знаю, які лікарі цим займаються: інфекціоністи, імунологи чи інші.

    Тому буду дуже вдячна, якщо ви порадите якихось хороших лікарів, що працюють в цьому напрямку.
     
  5. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Знаю двох людей в яких температура 37,5 трималася півтора року. Пройшли десятки різноманітних обстежень на інфекції, алергію і т.п. Все в нормі. А температура є. В кінці-кінців виявилося, що в них був токсокароз. На жаль, наші лікарі уяви не мають про цю хворобу. А діагностується вона швидко по аналізу крові майже в будь-якій приватній лабораторії. І лікується швидко.
     
  6. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Спробуйте крем для рук від Ля рош Позе, Ліпікар Ксеранд. В мене з початком холодів теж з"являлося щось схоже на атопічний дерматит, свербіж, пухирці, гормональна мазь допомагала тільки на пару днів. цей крем спеціально для алергічної шкіри, є ще від Біодерми теж аналогічний.
     
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: До кого звернутись?

    А життя і здоровля вистачить на пробування? :)
    http://www.youtube.com/watch?v=Ygu-wafWHuo
     
  8. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    + тріскало, кровило, на вигляд просто жах і не проходило. Мені гомеопат допоміг.
     
  9. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    і я сюди. приблизно раз в два місяці мене починає боліти щока (отак посередині, там де "ямочка" є). потім з"являється набряк під оком. болючий. потім саме проходить, але десь з тиждень часу мене це турбує. а зараз з"явилося просто почервоніння на носі, в тому міці де окуляри носять, але я то без окулярів, тому фізичне травмування відміняється. воно не болить, трохи набрякло, але не сильно. ходила до стоматолога, робила ренген - не зуби. а що може бути? бо, в неті нічого не можу надибати. я вже думала, що може десь мене мала так стукнула , коли дуріла, але ота періодичність мене насторожує. терапевт розвів руками. до кого порадите звернутися?
     
  10. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Народ, підкажіть до якого лікаря краще звернутися, бо в нашу поліклініку йти смислу і так нема. В мене за останні 2-3 дні почали збільшуватись лімфавузли взаді на шиї, і найгірше - болять нестерпно. Здала загальний аналіз крові, наразі чекаю результат, хоча підозрюю, що то їх запалення (мене добре просквозило).
     
  11. smilee

    smilee New Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    здавала аналіз крові і на патологічний грибок(тоно не грибок). Авзагальному була вже в 3 лікарів і всі підтвердили, що то екзема. Тільки от причину визначити не можуть( е
    нічого не допомагає, тільки вартує багато. перепробувала різні креми, реально мені зараз допомагає звичайний крем для рук захищаючий.
     
  12. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Ну якщо точно вона, то потрібне якесь спеціальне лікування
     
  13. smilee

    smilee New Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    та потрібне, але гормональними кремами(( мені поки не бажано (мала неврит зорового нерва) тому знімаю запалення звичайними зволожуючими кремами. Поки результатом задоволена
     
  14. Komashka

    Komashka Active Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    останнім часом у мене негативне відношення до лікарів, яких хтось рекомендує. звичайно, є багато задоволених і тих, кому допомогли. ці всі лікарі переважно дуже освічені, з десятками років практики, нарозхват і черги до них 2-3 години, просто професори. але це треба бути безробітним, щоб отак попадати на прийоми і вичікувати на коридорі по півдня. чомусь лікар, якого всі радили, якого всі люблять, лікує пацієнта декілька місяців! різними дорогими препаратами і навіть радить де купити дешевше, але вони чомусь не помагають. чи то ліки погані, чи то лікар не всіх рятує.. направляє на дорогі знімки (я без медичної освіти теж можу сказати, що воно не зайве) і потім нічого на них не бачить. здорова кобіта! геть незнає що з вами вже робити. а потім випадково попадаєш до абсолютно невідомої тобі людини, без зайвої реклами і понтів, до якої немає черги і яка, не дивлячись на свій молодий вік, зробить нормальний грамотний за всіма правилами огляд, поставить діагноз, покаже що і як робити, а потім вже в останню чергу подивиться аналізи, в яких діагноз з точністю співпаде до того, який вона поставила.. то до кого краще ходити?
     
  15. natusik

    natusik Well-Known Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    якщо брати до уваги те що ви написали то схожими(підкреслюю, тільки схожими на перший погляд) є ознаки гіпоталамічного(діенцефального)синдрому, а можливо і доєднання однієї проблеми до іншої-псоріазом на тлі хронічного стресу та якихось ендокринних розладів. Я б звернулась до ендокринолога в першу чергу.
    http://mozok.fo.ru/wiki/10222_Хвороби_нервової_системи_2/13104__Гіпоталамічний_синдром
     
  16. Kryhla

    Kryhla Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Підкажіть, може хтось з таким зустрічався: у тата час від часу стаються "приступи" : стає зле, він миттєво блідне, і стискає його в зоні серця. Через декілька хвилин то проходить і все. Робив кардіограму неодноразово, ЕХО - нічого, кажуть все добре. Можливо, це не серце, а треба щось інше перевіряти?
     
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: До кого звернутись?

    То до невропатолога треба.
     
  18. kozochka

    kozochka Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    У мене колись була така ж проблема,2 роки трималася постійно температура 37-37,5. Обходила багато лікарів,а в кінці виявилося,що та температура тримається від хронічного тонзиліту,який дав ускладнення на суглоби.
    Це підтвердилося після того як здала аналізи на ревмопроби, після лікування температура нормалізувалася.

    ---------- Додано в 12:07 ---------- Попередній допис був написаний в 12:05 ----------

    Порадьте до якого лікаря звернутися. У моєї знайомої,в дитини збільшений лімфовузол вже два роки. Вона незнає до якого хорошого лікаря можна звернутися.
     
  19. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Я можу помилятися, але здається це проблема із якою слід звернутися до грамотного імунолога...
     
  20. Wiktor

    Wiktor New Member

    Відповідь: До кого звернутись?

    Вміст заліза в продукті харчування зовсім не значить, що то залізо буде засвоюватись в організмі людини. Залізо в продуктах рослинного походження всмоктується досить обмежено, навіть якщо ті продукти мають високий вміст заліза. Бо залізо в тих продуктах є в такій формі, яка мало всмоктується. Тому на гранати, яблука, моркви, гречки і так далі надія даремна. Натомість залізо в продуктах тваринного походження всмоктується значно краще, в десятки разів краще. Тому найкращим джерелом заліза в харчуванні є червоне м'ясо, печінка. Теж саме стосується вітаміну В12, який в наших краях є виключно в продуктах тваринного походження, тому вегетаріанці можуть мати з тим проблему і часто змушені вживати той вітамін в хімічному вигляді.

    ---------- Додано в 13:49 ---------- Попередній допис був написаний в 13:25 ----------

    Читайте по темі Синкопе і Ліпотимія. Наприклад тут http://intensive.ru/php/content.php?group=2&id=650

    Треба визначити що то є, бо то може бути небезпечно.