Добрий священик - який він?

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Олюнька, 15 Листопад 2009.

  1. maty

    maty Well-Known Member

    @iriwa Іра,
     
  2. Merry

    Merry Well-Known Member

    спробуйте тут ДУХОВНО-ПСИХОЛОГІЧНА ПОРАДНЯ
     
  3. Arika

    Arika Well-Known Member

    На даний час маю дуже важкий період у житті , дуже хотіла би посповідатися та зясувати деякі питання у священника, порадьте, до кого можна піти, так щоб поговорити, щоб допоміг порадами як діяти??? оскільки сповідалася лише кілька разів у житті символічно перед Пасхою.... Дуже потрібна допомога...
     
  4. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Arika, порадила б вам о. Самуїла, отець би точно вам допоміг і порадою, і розрадою....але, на жаль, уже коло Господа(
     
  5. Arika

    Arika Well-Known Member

    Можливо хтось ще є??? Справді дуже потрібно....
     
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Arika , спробуйте домовитися про розмову з о. Василем Білашем. Він дуже зайнятий в різних місцях, але, якщо хтось дійсно прагне поговорити з ним - завжди дасть знати де можна зустрітися. Можна знайти його на ФБ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Arika

    Arika Well-Known Member

    То просто до нього подзвонити та сказати, що хотіла би посповідатися в нього??? ( я зараз така подавлена, що навіть дзвонити боюся...)
     
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    подзвоніть або напишіть. Не бійтеся.
     
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Arika отець Роман Тереховський з Домініканського собору. Є у фб, але як я зрозуміла рідко заходить в соцмережі. Там же ш є його номер телефону.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    @Arika я сповідаюся часто і в різних священників католицьких, то я не можу вам порадити когось конкретного, бо вони всі дуже добрі і всі з готовністю вас би вислухали і підтримали. І коли я давно не сповідалась - близько двох років, ніхто мене не сварив і не ганив, просто ми розмовляли про причини цього....хоча в мене виправдання ніякого не було. Є священники строгіші, є мякші, але всі добрі, і, думаю,кожен зможе вам допомогти.
    Ще порада - ідіть на вечірню літургію в будний день - людей мало, але ви не одна(не так страшно:)), в церкві особлива атмосфера, особливо якщо на дворі вже темно... В неділю серед багатьох людей я майже не відчуваю того, що мала б відчувати в церкві.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Ну, якщо у форумлянки серйозна проблема, то на службі Божій священник фізично не в силі вникнути у проблему, ми ходимо у церкву святої Софії премудрості Божої, то там можуть священники сповідати дуууже довго, але щоб вникнути у проблему, то ні.
     
  12. Merry

    Merry Well-Known Member

    з'ясовувати питання краще у приватній розмові, а не на сповіді. Бо сповідь має інше призначення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Arika

    Arika Well-Known Member

    Так, в принципі я так і думала, оскільки багато всього маю розповісти і запитатися
    --- дописи об"єднано, 4 Лютий 2018 ---
    Я частково це розумію... але не до кінця...але як мені попросити священника про розмову окрему??? Чи під час сповідізапитатися?
    --- дописи об"єднано, 4 Лютий 2018 ---
    Сьогодні була на сповіді під час служби в найближчій церкві, бігло розповіла про все, посповідалася, і вже легше стало, але обовязково би ще хотіла на довшу розмову/ сповідь ще. Дякую усім за поради, ними скористаюся!
     
    Останнє редагування: 4 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 2
  14. Merry

    Merry Well-Known Member

    вам дали номер телефону, задзвоніть і так і скажіть що потребуєте розмови. Або ж після Служби божої підійдіть у захристію і домовтесь про зустріч.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Rozmari

    Rozmari Well-Known Member

    Аріка, я би Вам радила піти до церкви не у неділю, а в будній день. Майже у кожній церкві ввечері є Літургія і є священники, що сповідають. На таких Літургіях людей значно менше, тим паче до сповіді, а отже священник зможе Вам приділити набагато більше уваги. Ви можете піти до сповіді, і вже під час неї запитатись чи можна поговорити вже чи варто прийти в окремий час. Просити про духовну розмову є абсолютно нормальним, тому Ви нікого не здивуєте цим проханням.
    Стосовно того, до якого священника йти, то можу порадити Гарнізонний храм, там багато священників, що дійсно дуже добре сповідають. У церкві Володимира і Ольги можете звернутися до о. Олега Сухінського, о. Богдана Калатина, о. Любомира Гладюка, о. Михайла Димида... У церкві св. Михаїла сповідають студити, теж дуже добре, хоча деколи трохи жостко можуть відповісти (дивіться чи ви до такого готові, але то вже інша тема). Зрештою, хто шукає, той знаходить. Хай Бог допоможе Вам ;)
     
    • Подобається Подобається x 2