Добро,чи зло? таблетки для схуднення

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Веснулька, 29 Червень 2010.

  1. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    +100.
     
  2. true

    true New Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Я теж маю знайому, яка пила таблетки для схуднення, результат супер, але вона коли переставала їх пити, поправлялась назад. Звичайно їла вона багато, бо під час таблеток дієта не потрібна, а після вона порції не обмежила, але краще худати природньо, бо організм звикає до невеликих порцій їжі і ви залишаєтесь в формі. А щодо похудальних чаїв, то ними захоплюватись не варто, бо вимивають кальцій з організму. Якщо їх пити часто, то "летять" нігті і волосся.
     
  3. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Я теж маю 2 наочні жертви бажання "схуднути на халяву". Одна важила 70 кг, чоловік пообіцяв норкову шубу, якщо скине з десяток. Почала дівчина пити Гербалайфівські якісь коктейлі і ще якусь мару від них.Схудла... тепер важить 120 і ніяк не може схуднути. Казала, що був період, коли вона вночі прокидалася від відчуття несамовитого голоду, йшла до холодильника, їла і плакала. А все тому, що результат, який давали 2 розвантажувальні кефірні дні (2-4 кг за місяць) її не влаштовував. Хочетьсся по-нашому, по-жіночому- все і одразу.
     
  4. true

    true New Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    То щира правда, тому в нас стільки жертв таблеток, швидких дієт, електростимуляторів. Моя кума повелась на рекламу сауна-белт. Скажу вам чесно, сауною там не пахне, до похудання всеодно треба менше їсти, а пропрацював він в неї 3 тижні, як гарантія пише, а після того вкляк. Потім пила якісь таблетки, що ледве добігала до туалету, що хіба чоловік з неї насміявся.А потім послухала мене, обмежилась в їжі і скинула сама 15 кг. Ото проти природи хімією не попреш.
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    і в мене такий самий результат був після Гербалайфу. Правда я не пила їх довго але після того як перестала - БАХ! Правда не до 120 але до 95 підскочило. А потім вагітності і ще 10 додалось.
     
  6. Веснулька

    Веснулька Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Якщо вже пити,то хоча б результат був,а то травишся,а результату 0.
     
  7. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Колись з великого розуму я вирішила пити таблетки Hydroxycate. Вони повинні були пришвидшити метаболізм. На третій день моя печінка мене послала дуже далеко і я ше довго сиділа на різних жовчогінних чайочках і дієтах. Як ви розумієте, пити таблеток для схуднення я вже ніколи не буду.

    P.S. Через якийсь час ті таблетки були вилучені з продажу через поганий вплив на печінку.
     
  8. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    РОдичка сиділа на чайках. Потрапила до лікаря зі скаргами - мала тривале лікування. Ох він її і сварив, бо чаї ті вимивають усю флору і призводять до захворювань. Ви кажете - зайва вага, а такими методами і до операційного столу недалеко.
    Я за місяць якось схудла на 5 кг. Хворіла. ПО тому просто обмежую порції - рахую, щоб не їсти понад 200 гр. (калорії то занадто). Принаймні вичитала, що це звична порція для француженок, які і круасанами не гребують, але не тостішають, бо не розбивають собі шлунку великими порціями. І щоденні перекуси печивом чи ще чимось таким непотрібним для себе взагалі виключаю.
    А от спорт мені вагу ні на кг не змінював.
     
  9. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Я теж проти всякої хімії для схуднення: не вірю і все - боюся, шо схудну, а потім як рознесе. І ше так само боюся протизаплідних таблеток - знову ж таки, шоб не рознесло. А шоб схуднути рахую калорії - протягом двох тижнів 2 рази за пів року їла 1000 ккал і схудла на 8 кг. І без таблеток, і без сили волі.
     
  10. БЕЛЛАДОННА

    БЕЛЛАДОННА Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Я десь 3 роки тому пила таблетки для схуднення, розуміла що шкодить і все рівно пила. Дякувати Богу, негативних наслідків не маю, але і не схудла сильно, десь кг 7 за пів року (може то тому, що я не була дуже повна - 67 кг при зрості 174см). Ефект був такий, що від них нудило і на їжу дивитись було неможливо. Зараз розумію, що краще в чомусь себе трошки обмежити, ніж травити свій організм хімією. Нікому не раджу.
     
  11. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    І це все ще за щастя буде, а в гірших випадках- цироз печінки, відмова нирок і інші страшні наслідки.
    Краще менше їсти, більше рухатись, а для геть нетерплячих попити активованого вугілля...

    7 кг за півроку? Цирк...Мої дівчата(ті що не ліниві) без всяких таблеток втрачають 5-7 кг за місяць)))))
     
  12. БЕЛЛАДОННА

    БЕЛЛАДОННА Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Ну да, цирк. 7 кг я втратила за перших 2 місяці, а потім перестала худнути, а кинути їх пити боялась, думала розтовстію :o Молода і немудра була.
     
  13. true

    true New Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    В деяких випадках як і при частому вживанні ліків іде звикання організму і тоді ефект зникає, а взагалі невідомо ще чи то худнеться від самопереконання чи від таблеток. Звичайно всі ми люди і всі помиляємось та експериментуємо. Але легко та швидко не завжди корисно.Моя знайома пила відомі таблетки для схуднення, а коли перестала то за місяць завагітніла та на великий жаль мала викидень. Ото напевно плід не витримав тої концентрацїї хімії в організмі,яка ще залишалась, бо ніяких проблем з вагітністю не було. Це сталося раптово вночі і ніхто на таке горе навіть не думав. Так що бережіться дівчата, ніяка краса не варта вашого здоров"я та щастя. Є природні та нешкідливі методи схуднення. Зі мною в зал ходять такі бабульки, що умиляєшся, коли на них дивишся, а фігурки на такий вік гарненькі, словом молодчинки.
     
  14. Stella

    Stella New Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    зло, однозначно... ніколи не пробувала і не збираюсь невідомо чим трути свій організм...
    дієти (тільки в міру, безпечні), фізичні нагрузки - так.
     
  15. Веснулька

    Веснулька Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Цікаво,чи був:girl_sad: у когось після таблеток позитивний результат без шкоди для здоров"я і набирання ваги?бо судячи з вищенаписаних дописів,цього просто не існує
     
  16. true

    true New Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Та моя знайома якби після того як схудла не їла як танк, а обмежила себе, то може результат би і був, а вона при прийомі таблеток порцій не зменшувала, і не зменшила після того,як перестала їх пити. А схудла вона конкретно. А на рахунок здоров"я не знаю нічого, вроді жива, хіба потім може щось вилізе, бо то все-таки хімія. Зараз вона наїла все назад,а про інших двох я вже тут писала.
     
  17. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    а у мене однокласниця важила десь під 100 кг і дуже тим комплексувала. так от після того як вона закінчила школу на золоту медаль і успішно здала першу сесію, батьки подарували їй той курс Гербалайф
    Результат був фантастичний, правда не миттєвий. Я була в шоці як її побачила. Вона носила коротенькі спіднички і штанці в обліпку, і їй було так гарно. Якби не побачила на власні очі, то ніколи б не повірила, що може бути такий результат. З того часу пройшло багатенько років, вона вийшла заміж, народила дитину, але до своєї ваги у школі вона не повернулася, хоч вже і не може носити коротеньких спідничок, але все-одно гарно виглядає (бачила її десь рік чи два тому) Я не знаю чи вона зараз сидить на дієті (якось не зручно було питати) І точно знаю, що коли вона пила той Гербалайф, то дуже обмежувала себе у їжі. Може то не таблетки допомогли, а дієта?

    Особисто я дуже категорично ставлюся до всяких таблеток. Вважаю, що їх ні в якому разі не можна приймати, а схуднути (якщо немає якоїсь хвороби) можна і так.
    Для мене таблетки для схуднення це однозначно зло.
     
    Останнє редагування: 14 Липень 2010
  18. Svet

    Svet миється в бані

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    А я дивилась програму ЗАПРЕТНАЯ ЗОНА де батьки звернулись щоб провести розслідування своєї дочки бо та дуже схуудла короче вкінці виявляється шо та пила якісь таблетки від яких виростала в кишечнику здоровезна глиста і показували як вона там закручена по всьому кишечнику фуу ! і вона замість неї поїдала всі корисні речовини і та мала була небезпечною для людства .Отакі то можуть бути наслідки від таблетків
     
  19. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    і я дивилась, і ще багато чого слухала і ніколи не повірю, що просто так без навантажень можна скинути вагу,якби це було так то не було б проблем із зайвою вагою і всі ми були б 90-60-90:girl_mad:
     
  20. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    я категорично проти таблеток. Я не думаю, що це нормально глотати якісь пілюлі і від них худати. Взагалі треба худати поступово, тоді потім важче набрати ту саму вагу, що була на початку.
    Щоб похудати, треба просто обмежувати себе в їжі і чим побільше займатися спортом!