Добро,чи зло? таблетки для схуднення

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Веснулька, 29 Червень 2010.

  1. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Одна знайома пробувала приймати таблетки для схуднення у поєднанні із постійним лежанням у ліжку і поїданням печива у неймовірно великих кількостях.
    Думаю, не варто уточнювати, який результат вона отримала.:girl_impossible:
    Теж нічого доброго про пігулки для схуднення не чула, тому - однозначно зло.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Я теж колись пила одні таблетки, сxудла за 2 тиждні на 8кг. Не знаю, наскільки би вистачило б мені стабільності ваги, бо завагітніла. Після пологів поправилась, але то через те, що їм немало, а руxаюсь недостатньо. Мені чогось поганого від ниx не було, та й пила я їx лише тоді, як забагато поїм. Пила їx раз в житті, більше не xочу.
     
  3. olevitska

    olevitska New Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    а я не пила...але кожного разу, коли заходжу в аптеку....розглядаю вітрину...з такими препаратами...вже б давно спробувала...а стримує СТРАХ..., а перечитавши всі дописи зробила висновок...ОТ І ЧУДОВО ЩО НЕ СПРОБУВАЛА!!!
     
  4. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Моя сусідка пила розрекламовану каву- сxудла класно, але перестає пити- набирає назад свої кг.
     
  5. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Це у вас дієта якась неправильна. При нормально розробленій дієті не має бути голоду і приступів "жертявсепідряд".
     
  6. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Дівчата, бачили вчора в "Ілюзії безпеки" про всі ці таблетки- чаї-пластері для поxудання? Жаx! А таблетки " Лі Да"? Навряд чи xтось заxоче тепер їx пити! Я- точно ні.
     
  7. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    я теж дивилася, висновок один за допомогою медпрепаратів схуднути неможливо. Спорт і правильне харчування дають результати, що й спостерігаю дивлячись передчу Зважені та щасливі
     
  8. ogyrechik

    ogyrechik миється в бані

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    схуднути то можна.....а от втримати вагу і не добрати зайвого - нереально.
    Мені колись одна розумна лікарка сказала: наш організм нічого не забуває і не пробачає...
     
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    А що про чаї похудальні скажете? Вони покращують травлення і трохи слаблять...
     
  10. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Я колись постійно ними "бавилась", начебто всі компоненти натуральні, мовляв, травлення покращать, шлаки виведуть....Так, спершу послаблювальний ефект був, потім не стало. А далі ше гірше - перестаєш пити чаї, і одразу, даруйте, закрепи. Вичитала пояснення, шо хитрий організм запам’ятав, за допомогою чОго він функціонує нормально, і без цього уже не хоче!
    Збилась з тої тєми. Ну його.:no:
     
  11. verysik

    verysik New Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    [​IMG]
     
  12. stara shuhlyada

    stara shuhlyada New Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    немає на світі дівчата більшого зла і даремнішого витрачання грошей як таблетки для схуднення. спеціально на форумі зареєструвалась для того щоб поділитись досвідом схуднення і досвідом своїх помилок в тому процесі, щоб інші їх не повторювали. отже про таблетки. якщо таблетки притуплюють апетит то однозначно містять в собі наркотичні речовини. і якщо мозок голоду не відчуває, то це зовсім не означає що його не відчуває організм. і щоб компенсувати розхід-прихід енергії сповільнює внутрішній обмін речовин, подумайте що буде коли ви перестанете приймати таблетки. якщо до прийому потреби вашого організму були(в середньому на основний обмін) 1200-1300ккал то після прийому може бути і на 300 і на 400ккал менше. але коли ви перестанете приймати таблетки мозок вже не буде відчувати ситості. і їсти ви почнете тпк само як і до того і ці 300-400 ккал в день підуть куди? думаю здогадатись не важко. і так відбувається не тільки після прийому таблеток але й після сидіння на різних дієтах,особливо на дуже жорстких. тому єдино правильним варіантом схуднення є раціональне здорове харчування і фізична активність. кажучи фізична активність я не маю на увазі заганяти себе в спортзалі. я маю на увазі просту прогулянку тривалістю не менше години в комфортному темпі. думаю на це можна знайти час(навіть ввечері, перед сном)можливо це повільніше, зате результат на все життя і якість цього життя значно вища. та й саме життя довше. вибачайте що так розлого,))

    ---------- Додано в 16:11 ---------- Попередній допис був написаний в 16:05 ----------

    і хай вас не обманює їхня так звана натуральність. конопля і кока цілком натуральні рослини
     
  13. Modna

    Modna New Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Моя сестра за місяць скинула чи то 10 чи то 15 кг, вже і непам"ятаю... це був якийсь курс з таблетками, яимись мінералами, точно пам"ятаю що три дні десь в середині курсу нічого неїла а був якийсь порошок чи то гель що розбухав і нехотілось їсти. Я сама це спробувала...результат в мене десь 3-4 кг. був. Зі всіх її знайомих теж ніхто суттєво не скинув. Я так думаю їй просто потрібно було шлаки почистити... На таблетках ЛІДА сиділа знайома, вона їх недопила...її нудило при вигляді їжі, крутилась голова і поправилась майже в два рази...
     
  14. EmmanuilaNY

    EmmanuilaNY New Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    можливо, щось з природнього, як агар-агар, але знаю, що його трішки в їжу додають, але не заміняють повноцінне харчування. а від таблеток рознесе точно вдвоє і сповільнить розвиток речовин назавжди
     
  15. sciongirl

    sciongirl New Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Можу поділитися своїм досвідом прийому різних препаратів для схуднення! По перше я ні кого не агітую до будь яких з цих препаратів, просто розкажу свою історію.
    Перше що я приймала то був гербалайф ще в далекому 97 році.Тоді моя вага була 57кг.(зараз би таку), схудла до 50кг. дуже швидко набрала десь за 1-1,5 року.Нічого поганого зі мною не трапилось, організм молодий наслідків не відчула.Вже значно пізніше після перших родів я приймала багато чого: був такий чай канкура( може якось по іншому не пам'ятаю добре). То страшна гидота!!! Той чай чорного коліру на смак ще нічого коли закрити ніс)))) Раз випив 3 дні сиди на унітазі або далеко не відходь.Я його так і не допила, та і не пам'ятаю що схудла. Потім були таблетки і чай жуйдеймен( це одно сімейство з лідою). На них я схудла десь до 10 кг. побічна дія є! я привикла до чаю, точніше коли він закінчився в мене була якась залежність до того чаю.Звичайний трав'яний чай на перший погляд але там якась зараза то точно є, бо ще місяць хотілось пити той чай. Більше ніяких препаратів не купую і ні кому не раджу.Може хтось прочитає це і передумає купувати)))...
     
  16. marife

    marife Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Дівчата! Розкажу про свій результат від таблеток. 4 роки назад я наважилась купити таблетки для схуднення Dali. Пила по одній таблетці в день. Правда випила тільки пів пачки, бо -10 кг було якраз достатньо. Після цього курсу я обмежувала себе в солодкому і хлібі. Вагу не набирала. Набрала вже під час вагітності +20кг:girl_cray (дуже багато їла солодощів). Тепер знову хочу схуднути. На дієтах тримаюсь не довго. Ще й малий ніяк не перестане груди їсти (1.8). Почала шукати в неті знову таблетки Dali, та таких як ули вже немає. Були в голубій упаковці, а зараз якась рожева (кажуть зовсім не той ефект). Тепер про побічки: в мене була сухість в роті і маса енергії. Після обстеження всі ограни залишились в нормальному стані. Перед прийомом таблеток консультувалась з лікарем. Він звичайно по голові не погладив за такий вибір , але порадив приймати разом з припаратом вітаміни Вітрум і ще там якісь від безсоння (якщо буде. В мене не було). Ось така історія. Зароз сусідка купила припарат Цинго. Щось дуже мало відгуків. Може хтось чув щось?
     
  17. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    цікаво, що то за лікар такий в Стрию, що порадив з таблетками для схуднення їсти вітаміни? :connie_pull-pigtail
     
  18. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення


     
  19. marife

    marife Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Це була онлайн консультація дієтолога.

    ---------- Додано в 16:52 ---------- Попередній допис був написаний в 16:50 ----------

    Думаю що вітаміни в будь якому разі не пошкодять:girl_yes:
     
  20. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення