Добро,чи зло? таблетки для схуднення

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Веснулька, 29 Червень 2010.

  1. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Сечогінний ефект і кофеїн в ударній дозі. Страшне треба бігати шукати. Кави і зеленого чаю міцнючого зранку набурбенились, зо штири порції, і вперед- бігати і пісяти. Ще можна чай з крушини попивати, він смачненький. Тоді - бігати, пісяти і какати))))
    А потім сердечко і нирки лікувати.:girl_bye:
     
  2. marife

    marife Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    таблетки+ вітамінки я них я не купляла. І не вказувала який сам припарат вживаю. На рахунок "ведеться".... не всім вдається самому счхуднути! Я змушена була схуднути щоб завагітніти. І взагалі, я просто розповіла свою історію. Нікого не агітую і не потрібно бути в шоці!
     
  3. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Здурати можна! нащо при такій вазі пити таблетки.......?

    ---------- Додано в 19:29 ---------- Попередній допис був написаний в 19:23 ----------

    та дитина хай їсть якнайдовше, а ви забудьте про схуднення і насолоджуйтесь життям. Ви хочете щоб дитина кинула груди заради приймання таблеток для схуднення?
     
  4. marife

    marife Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Аж ніяк! Припинити грудне годування я змушена через вихід на роботу(або виходиш, або втрачаєш роботу(( ) і дитячий садок. !!
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    хто хоче - то всім (гарантію даю 100% навіть людям з ендокринними порушеннями), дехто просто не хоче працювати, а хоче "чарівну таблетку",



    нащо їх взагалі пити :)
     
  6. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    моя співробітниця тишком нишком доцю чотирьохрічну рік годує,вийшовши на роботу. Чому тишком нишком,думаю розумієте,з нашими то людьми.
     
  7. marife

    marife Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    я тільки за грудне вигодовування, але в міру. Мені здається що 4 роки то вже трохи забагато. Хоча в кожного своя думка на це! мій наприклад зовсім відмовляється від звичайної їжі через цицю.

    ---------- Додано в 11:17 ---------- Попередній допис був написаний в 11:13 ----------

    Можливо. Мені не вдалось. Ну ніяк!!!!! І ніби фізкультурою займалось). Та мабуть замало. Ну не змогла я дівчата схуднути і не можу зараз. Я не кажу що збираюсь 100% пити таблетки просто цікавлюсь, це буде вже крайня міра. Надіюсь що коли вийду на роботу буде шаленіший ритм життя вага трохи колихнеться
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення


    сухість в роті - дуже небезпечно. Втратити 5 кг рідини - нескладно, особливо на препаратах. А потім можна набрякнути як водяний матрац. Після пологів гормональний фон і обмін речовин міняється, вважайте!
    в шоці люди від онлайн-консультації дієтолога :)
     
  9. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Спробуйте у нас тут на посиденьках є прекрасний комплекс вправ - ніби розрахований на ноги, але підтягується все, особливо живіт. Реально чудодійна штука. Сестра 2 тижні пройшла - то я очам своїм не повірила. І для годуючих якраз - Мія сама має мацьопку.
     
  10. marife

    marife Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Дякую за інфу, обовязково гляну. Нехай трохи розберусь з форумомо. Зареєструвалась довніше а ось "підсіла" недавно. Що до обруча. Кручу його так, що в голові вже крутиться:scare:

    ---------- Додано в 13:54 ---------- Попередній допис був написаний в 13:52 ----------

    Мабуть Ви праві. Але так вже хочеться схуднути. В дзеркало страшно дивитись. Ще й груди на 2 розміри виросли...........жах.
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

     
  12. marife

    marife Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    гормони - не тема для флуду, а потреба звернутись до лікаря.
    то Ви з підозрою на порушення гормонального фону зібрались пити таблетки??? ого
    щиро раджу не поспішати з тим.
     
  15. marife

    marife Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Ви мене трішки не зрозуміли. З гормонасми все в порядку. Я просто деякий час після пологів лікувалась препаратами з високим вмістом гормонів., тому і набрала ще більше.
     
  16. Caramelle

    Caramelle New Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Дівчата, хтось приймав таблетки для схуднення "Золотий шарік Преміум"??? Поділітся досвідом!
     
  17. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

     
  18. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    а в сусідній темі писали, що не приймали.
     
    Останнє редагування модератором: 5 Серпень 2013
  19. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Дівчата, хотіла порадитись. Я тут вкотре худну. Але проблемні ділянки з жирком, хотілось би їх трохи розрухати. Читала, що спортсмени вживають різні жироспалювачі - ефедрин і т.д. Вичитала я про йохімбін, побічної дії не описують. От надумала спробувати. Можливо хтось знає і володіє інформацією з досвіду?
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    http://www.youtube.com/watch?v=2SHvtsGzZUs

    з хвилини 5:52 :) , не вважаю то добром , НМСД, розрухати ділянки важкі тре спортом, чи просто рухливим життям (то вже як кому) плюс нормальним харчуванням