Добро,чи зло? таблетки для схуднення

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Веснулька, 29 Червень 2010.

  1. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    ще масаж в тім помічний, жирок стане м"яким, легким до плавки спортом
     
  2. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Все присутнє: харчуюсь по Мірімановій, 4 рази в тиждень фітнес, за 2 міс -5кг (перший міс -4кг, а другий -1кг). Зараз відчуваю, що вага зупинилась, організм адаптувався, а от ті жирові депо не розтануть ніколи :girl_cray:
     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    можна вже трохи видозмінювати меню, мені наприклад тепер не підходить таке харчування, як вона описує, треба підкориговувати під свої власні відчуття.

    краще вже на масаж, аніж на таблетки.. Ну нічого хорошого я в неті не знайшла про то, реально невідомо яку вони мають дію на психіку і на всі органи впринципі також, не варто... Та й взагалі то бувають такі моменти, коли вага встає і нічого не рухається. Тут важливо не втратити бажання далі щось робити, продовжувати в тому ж дусі і думаю за якийсь час мусить зарухатися. Можна вид фітнесу змінити, щось біль динамічне , чи навпаки менш (то залежить що саме ви відвідуєте), чи просто інше
     
  4. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Моя мама ще в 90-х роках приймала такий коктейль Слім Фест, замість вечері вроді би, то на ньому вона гарно схудла. А коли почався клімакс, то конкретно набрала вагу, лікар їй порадив спочатку Слімекс, а потім Фентермін, в нас такого немає, замовляли з Америки. Так от на них мама конкретно схудла. З побічних дій- забагато енергії і спрага. Але вона просто завжди брала з собою пляшку 0,5 л. негазованої мінералки. Пропила препарати 3 міс., більше не було потреби, вага не повернулася.
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    у складі принаймні Слім Фесту є сибутрамін- надзвичайно небезпечна психотропна речовина. Побічні наслідки зумовлені саме нею. Сибутрамін викликає підвищене продукування гормону серотоніну, від цього і почуття ейфорії та підвищеної енергії. Він входить у більшість хімічних "пігулок для схуднення", які справді дають видимий ефект на зниження ваги, але можуть призвести до незворотніх змін у нервовій системі.
    п.с. глянула, що і Фентермін є амфетаміном
     
  6. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Ті ліки їй порадив знайомий.....нарколог! Тож вона знала який препарат приймає, але жага схуднути була сильніша!
    До речі, попри схуднення вона ще позбулася депресії, яка в неї була протягом більше року після смерті тата...
    Зараз мама має комфортну для себе вагу, нову любов до себе нової і нового чоловіка.
    Спочатку я її осуджувала, але зараз я інакше до цього ставлюся.
     
  7. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Туфелька, а на скільки схудла мама за ті 3 місяці?
     
  8. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    На Слімексі за місяць на 5 кг., тоді перейшла на фентермін, то на ньому за 2 місяці пішло ще 15 кг. Загалом 20 кг. за 3 міс.
    До речі, нічого в мами не обвисло і суттєвих порушень здоров"я після прийому не виникло, хоча за це ми дуже переживали.
     
  9. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    вона є в багатьох добавках харчових у спортсменів (знаю таких, що навмисне перед змаганням приймають для покращення форми та "підняття адреналіну", але. зі слів, то після прийому "серце вискакує" та таке враження, щоб "за 80 днів навколо світу встигли", проте розуміють, що не варто....
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    а мама до прийому таблеток пробувала якісь системи харчування та фізичні навантаження і чи вони давали їй якийсь результат? Просто багато жінок в клімактеричний період ( якраз коли гормональні качелі найбільші) набирають вагу суттєво. А вже за кілька років. коли входять у період менопаузи, починають скидати. У мене з мамою було аналогічно- в клімактеричний період поправилася, в період менопаузи почала скидати. Схудла на 15 кг без препаратів. Щоправда, не за 3 міс.А десь до року часу. Просто перейшла на правильне харчування і щоденну ранкову гімнастику ( вона в той час вправами по Норбекову захопилася)+ по можливості з роботи пішки ходила. Ну і от ровесниця моєї мами в останній рік захопилася системою харчування Дюкана ( щоправда, зі своїми поправками відповідно до стану здоров я). На ній за 10 місяців скинула 20 кг ваги.
     
  11. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    пробувала обмежувати себе в їжі і ще моя мама ніколи не їсть після 18.00 але щось не дуже допомагало.
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Воно радше діє навпаки.

    Ніц не маю проти вашої мами. Було їй добре з таблетками, то так і вирішила для себе.
     
  13. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    а я мала багато проти! дуже злилася на неї, сварилася, бо переживала за наслідки, в неї хронічний гастрит....
    Але Богові дякувати все обійшлося, ці пігулки на шлунок впливу не мають, вона задоволена ефектом, я також за неї тішуся.
     
  14. kaktak

    kaktak New Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Когда-то я пила жевательные таблетки Доктора Тайса, они корректируют фигуру, очень классно убрали бока на бёдрах и больше они не вернулись))))))) но давно их не вижу в продаже
     
  15. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Маю подругу, яка приймала якісь таблетки для схуднення, щоправда незнаю, що то були за таблетки і який період вона їх вживала, але вона таки дійсно схуднула, і дуже схуднула, але не надовго, через пару місяців вона вже набрала більшу вагу, ніж у неї була:sad: після таких перемін довелося моїй подрузі ще й до психологів походити, коротше кажучи, не солодко їй це пережилось:sad: тому перед таким серйозним кроком треба дуже добре подумати...
     
  16. keniza

    keniza New Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Скоро лето, очень хочется сбросить ненавистные 9 кг, от которых уже год не могу избавиться. До родов весила 55кг, родила, кормила, думала, закончу и вернусь в прежнюю форму. Но не все так просто. Ограничиваю себя в мучном, сладком, хожу в бассейн, а результат – минус 3 кг за полгода. :girl_impossible:Хорошо, хоть не набираю больше, но и не сбрасываю. А планы на лето грандиозные – поездка на море, выход на работу, поэтому срочно надо что-то предпринимать. Вот и думаю, может попить чаи или препараты какие? Что посоветуете? :girl_sad:

    NutkaNezabudka
    А не могли бы уточнить, что именно она принимала? А то я настроена пропивать какие-нибудь препараты.
     
  17. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    От якраз поїдете на море, вийдете на роботу, і все злетить і без препаратів))

    Міцна кава зранку і е-кт ехінацеї, і буде гарно, разом з підвищеною активністю.
    НМД у всіх препаратах для схуднення є кофеїн, є біостимулятори, а в деяких ( додатково) є проносні складники. Тому кава, єхінацея, і крушина роблять страшні речі)))
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    то ще не найстрашніше. У реальних таблетках для схуднення ( які дають результат на час прийому), міститься сибутрамін- це психотропна речовина, яка впливає на той центр мозку, який відповідає за відчуття голоду. Курс прийому, похудання, а далі- лікування вже не
    , а до психіатрів
     
  19. Mariwelka

    Mariwelka New Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Я вважаю, що для початку треба просто взятись за себе, повністю перейти на здорове харчування, обов'язково спорт, без нього на жаль, мало що вийде. Я думаю в кожної жінки може знайтись годинка часу для себе, якщо не шукати виправдань і лінощів. Кажу це зі свого досвіду, я вже не просто не можу харчуватись інакше, зі спортом складніше, ходжу в зал три рази на тиждень, і кожен раз сама себе умовляю, але йду, результат -4 за 2 місяці...мало і повільно, це пригнічує... Тому два тижні, як, почала в додаток до усього приймати рослинні таблетки xls в них нема тих жахливих побічних ефектів, поки результат +1,5 кг, це дуже надихає. А приймати я їх почали тільки за рекомендації подруги, вона давно їх приймає, і давно мене вмовляла. І я вже не витримала свого повільного схуднення, почала в такий спосіб його прискорювати.

    Теж варіант, а якщо соромно виходити повненькою, то займіться собою.

    Це справді дуже страшно, я такі препарати уникаю, є серед знайомих декілька невдалих прикладів, в плані схудла, а потім вага знову повернулась в два рази більше. А от на рахунок психіки не знаю...можливо молоді, то воно не так давало.
     
  20. Waterlily

    Waterlily New Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Я в свою чергу після роботи, тобто після 17.00 взагалі не їла довгий час. Хоча читала, що їсти не бажано за 3-4 години до сну. В мене виходило десь годин 7. Результату нуль. До спортзали на індивідуальні заняття з тренером ходжу по три рази на тиждень. За три місяці - 3 кг, тобто по кг в місяць. З розрахунку, що мені десь кг 9 треба скинути, довго ще ходити)

    Судячи по мені і моїй вазі - це у нормальних людей так, а я літом ще більше набираю, ніж зимою чи восени. Чому так - не знаю. Робота у мене сидяча і мало рухлива, тому сподіватися ні на що.

    Це ви цікаву тему завели за препарати. Я давно над цим питанням думаю, бо вже немає сил на себе дивитися і розуміти, що для схуднення постійно щось роблю, а результату не бачу( Тому мені теж цікаво які можлтво побічні ефекти мають рослинні таблетки xls? Чи всі можуть їх вживати? Подруга ваша особливих змін у стані здоров'я не відчула після їх прийому?