Добро,чи зло? таблетки для схуднення

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Веснулька, 29 Червень 2010.

  1. happylady

    happylady Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Я розкажу про свій метод схуднення.
    Правда це було роки два тому..)
    Зранку я бігла на роботу( на 6год автобус), вдома нічого не їла (бо обмаль часу).
    На роботі, коли приїжджала на 7 год. робила собі міцну каву з печивом або батончиком (каву п*ю без цукру).
    Протягом дня - яблуко, банан, йогурт, іноді на обід могла бутерброд з чаєм попити, потім ще одна кава, і нормально харчувалась лише вдома, коли приїжджала з роботи!
    Ще тоді жила з батьками, то мама постійно боялась, щоб я не заробила собі язву з такими *перекусами*. Але, Ви знаєте, чи то я так привчила свій організм, чи просто мені підходив такий метод харчування - я прекрасно себе почувала! І зайвими кілограмами ніколи не страждала, а в той час схудла на -4 точно!
    Практично весь свій гардероб то прийшлось звужувати (про що тепер шкодую), то купувати нове.
    Але до чого я веду, активний спосіб життя + обмежувати себе в їжі і ніякі препарати Вам не знадобляться! Лише, якщо Ви хочете знайти собі свіжі проблеми на голову і витратити лишні гроші - гайда в аптеку за таблетками для схуднення.
    Бажаю Вам успіху і гарних результатів на вагах!)):girl_wink:
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    добре, що вам такий спосіб харчування не зашкодив, але насправді на такому режимі можна збити обмін речовин і посадитии підшлункову. Дивіться:
    1. Хороший обмін речовин на цілий день "запускається" сніданком. Його у вас не було. Натомість на голодний шлунок потрапляла кава+ швидкі вуглеводи ( батончик-печенько), що різко підвищує цукор у крові ( тобто йде різке навантаження на підшлункову)
    2.Цілий день- теж фактично вуглеводне харчування перекусами ( банан, йогурт. канапка- теж швидкі, а не повільні вуглеводи. глікемічний індекс крові зростає, а потім- різко падає). Підшлункова працює на виснаження ( бо їй доводиться у посиленому режимі виробляти інсулін, щоб розщепити швидкі вуглеводи).
    3. На вечір- власне одноразове посилене харчування ( тобто в той час. коли обмін речовин сповільнюється, організм отримує конкретне навантаження).
    Тому за такого харчування можна отримати панкреатит + збити обмін речовин, що врешті призведе до набору ваги
     
  3. happylady

    happylady Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    На щастя, ніяких побічних ефектів не відбулося в мою сторону.
    Зараз правда все помінялось, чекаю на малечу, тому про такий спосіб харчування,як був раніше - можу лише згадувати.
    Згідна, що не кожному таке підійде, але треба заставляти себе не їсти мучного, наприклад, зменшити вживання жирної їжі. В раціон добавляти свіжі овочі, фрукти, каші молочні.
    В мене на роботі є жінка років 40, коли її востаннє побачила - не впізнала. Каже, що їй захотілось щось поміняти в собі. Ніякі дієти ніколи не підтримувала, просто обмежила себе в харчуванні - практично не їсть хліба (1 - 2 кусочки раз в два дні), категорично не їсть тістечок, тортів, і після 6 старається не харчуватись.
    Людину як підмінили! І на вигляд стала краще, і весь гардероб поміняла, тепер носить плаття, юбки, каблуки.
    ось так.
     
  4. ksenia

    ksenia Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Як на мене таблетки - однозначно зло. Без варіантів.
     
  5. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka миється в бані

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Я теж так вважаю,від цих таблеток не тільки користі не буде,ще й можна купу проблем собі зробити.Як на мене потрібно здорово харчуватись і не менше 5-6 разів на день,щоб організм не отримував стрес від недоїдання.Просто обмежити вживання вуглеводів(хоча би їсти їх до обіду)побільше пити простої не газованої води і їсти багато овочів і фруктів і продуктів,які містять клітковину.
     
  6. keniza

    keniza New Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    AilataN
    К сожалению, не пью кофе, поэтому не подходит Ваш рецепт похудения.

    Сніжна
    Ого, про такое первый раз слышу, что-то Вы меня совсем напугали. :shok:

    Mariwelka
    Вот это то, что меня интересует, если этот препарат на натуральной основе.:girl_claping: А как долго надо принимать xls? И можно поподробнее, сколько Вы сбросили кг и за какое время? Может, я тоже рискну, если нет побочек. А подруга Ваша как давно принимает, и какие ее результаты? Хочется сориентироваться насчет долготы приема и потери веса.

    Happylady
    Таблетки для похудения - это уже последний шанс похудеть для меня, если все остальное не помогает. У меня питание примерно такое, но организм никак не отдает лишний жир.:girl_cray:
     
  7. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    А можливо у Вас це повязано з гормональними змінами? Дивно що Ви не можете схуднути якщо не вживаєте їжу після 17:00, ще й спортом займаєтесь!

    Щодо таблеток - однозначно зло, хіба що це щось натуральне. Наприклад, знаю що алоє вера дуже сприяє похуданню.
     
  8. Mariwelka

    Mariwelka New Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Waterlily
    З приводу xls то в їх не можна вагітним, годуючих груддю, похилим жінкам і жінкам після менопаузи, а серед побічних ефектів, можлива алергія на компоненти і все. Подруга відчула, я це і сама бачила, що вона схудла, тому і сама наважилась.

    happylady
    Мені б такий метод не підійшов би, тільки тому, що я обов'язково снідаю, і мені здається такі маленькі перекуси фруктами мене не врятували б :girl_in_dreams:

    сніжна
    +1

    keniza
    Приймають його індивідуально, хто місяць, хто просто весь курс, скільки є таблеток... За два тижні -1,5 кг, але повторюсь в мене і ПП и спорт завжди присутні, я просто дала поштовх, тому що вага стала на місці.
    Подружка їх приймає періодами, на протязі пів року приблизно, в неї +7 ... але знову ж таки спорт і харчування.
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    для початку- перевірте щитовидку і гінекологію . Якщо є проблеми в ендокринній и репродуктивній системі- це може бути основною причиною. Тим більше, що таблетками у цьому разі можна ще більше порушити баланс гормонів.
     
  10. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Звичайно, що не підходить)) бо це не був рецепт, ні в якому разі.
    Для чого пити каву (умовно), якщо можна випити таблетку з великою дозою кофеїну або іншого стимулятора? :)
     
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    keniza, хочете я вас втішу? Нічого вам наступного місяця з вашим похуданням не вийде. Так, що розслабтесь, дихайте глибоко і не дивіться на якісь еталони чогось.

    Поради, щодо щитовидки чи гінекології не вважаю розумними, бо можу взяти за приклад багато людей у яких в цій сфері все в порядку а організм не віддає лишні кг, і навпаки - є проблеми, а лишніх кг немає. Не в фізіології справа. Не в фізіології!!!
     
  12. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    а в чому?
    Якщо людина буде нормально харчуватися, займаится спортом, вести активний спосіб життя, рано чи пізно доб"ється результату.
     
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    а в психології! В 99.9% випадків спрацьовує психологія. Вже стільки тут на форумі писано-переписано, але кожному своє.
     
  14. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    в 99 % спрацьовує сила волі.
     
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    нема такої річі, як сила волі. Також вже про це писали. Ладно. Не буду переконувати.
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    а я вважаю, що обстежитись варто. Бо можна цвісти і пахнути і не здогадуватись, що десь проблеми. А вже якщо є такі тривожні симптоми як порушення обміну речовин (а нескидання ваги при всіх зусиллях саме таким симптомом і є), - то до ендокринолога завітати треба.
     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Неправда. По собі можу сказати. Ніяких проблем в тій справі нема, а скидати вагу мені дуже а дуже важко. Особливо останні кілька місяців. Тільки он я знаю чому це так, і воно зовсім не пов’язано з моїм фізіологічним станом.
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Марусю, я цей приклад взяла "не зі стелі". У мене рідна тітка перепробувала все, що лише можна було. А проблема виявилася у ендокринології. Скорегувала цю проблему- пішов результат.
     
  19. happylady

    happylady Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    :girl_tender:Якщо не їсти після 6, на скільки можна схуднути, можна схуднути якщо не їсти після 6
    On 10.04.2014 · Add Comment


    Якщо не їсти після 6, на скільки можна схуднути, можна схуднути якщо не їсти після 6
    Чарівний рецепт схуднення знайомий кожному щоб скинути вагу, потрібно всього лише відмовитися від їжі після 18. 00. Багатьох цікавить питання: якщо не їсти після 6, на скільки можна схуднути? Постараємося з’ясувати це. Чому не можна їсти після 6? Дійсно, чому не можна їсти після 6-ти, звідки взялася ця цифра? Існує, принаймні, дві версії виникнення цього суворого обмеження.

    Версія перша: після 18. 00 у середньостатистичної людини падає рухова активність. Багато хто з нас повертаються додому з роботи, всідаються за стіл, із захватом читають пресу або дивляться телевізор. Таким чином, завантажуючи шлунок їжею після 18. 00, ми не встигаємо витратити отриманий енергетичний потенціал. Нерозтрачені калорії, як відомо, відправляються в жирове депо. Саме звідси і бере початок ожиріння.

    Версія друга: після 18. 00 (а точніше, після 19. 00) органи травлення переходять в режим спокою. Вжита в пізніший час їжа просто не засвоюється організмом і важким вантажем лежить в шлунку до самого ранку. У цей період починаються процеси гниття їжі, що самим негативним чином позначається на всьому організмі.

    Якщо не їсти після 6 на скільки можна схуднути за тиждень? Як йдуть справи насправді? Аж ніяк не всі люди після 18. 00 відпочивають багато хто саме в цей період працюють. Деякі у вечірній час відправляються в тренажерний зал або на прогулянку. Існують і ті, хто веде нічний спосіб життя, проводячи час у клубах і на дискотеках. Не варто також забувати про фізіологічні особливості людського організму: люди, зараховувані до розряду сов, можуть не спати до глибокої ночі (якщо не до раннього ранку). Навіть не займаючись спортом, енергію вони все ж витрачають.

    До того ж, таким людям складно витримати без їжі настільки тривалий час. Що стосується періоду відпочинку наших органів, то і тут все далеко не однозначно кожен з нас індивідуальний, до того ж повний спокій не настає навіть у сні, просто в рази знижується активність процесів. Таким чином, можна зробити наступний висновок: якщо ви з’їсте легка вечеря після 18. 00, нічого страшного не станеться.
    Головним правилом є відсутність важкої і надмірно калорійної їжі. Ще один момент: поївши пізно, не варто відразу лягати в ліжко. В цілому ж, оптимальним розривом між їжею та сном вважається проміжок в 2-3 години. Наскільки велика втрата ваги, якщо не їсти після шести? Як показує практика, миттєвого ефекту від такої методики схуднення очікувати не доводиться. Найчастіше перші відчутні результати ми можемо побачити лише через 2-3 місяці, хоча все залежить від особливостей організму.

    Хтось за 5-6 днів втрачає не більше кілограма, а хтось за пару місяців худне на 15 кг. Існують люди, на яких даний спосіб не надає і найменшого впливу (правда, таке трапляється вкрай рідко найчастіше спостерігається хоча б мінімальна втрата ваги). Практично всі, хто відчував цю методику на практиці, відзначають: іде не тільки вагу зникає важкість у животі. Якщо постійно відмовлятися від їжі після 18. 00, організм поступово звикає, вечірнє відчуття голоду зникає, людина відчуває вражаючу легкість і, як це не парадоксально, приплив енергії. Як витримати голод після 6? Якщо ви все ж таки вирішите відмовитися від їжі після 18.



    00, запам’ятайте такі правила: Не обмежуйте споживання рідини, але і не старайтеся надмірно це загрожує набряками (керуйтеся своїми фізіологічними потребами)
    Обов’язково щільно снідайте, інакше організм не витримає серйозних випробувань і дасть збій Щоб після 18. 00 не мучитися від голодних позивів, займіть себе чим-небудь, придумайте хобі і цілком присвятіть себе йому Коли сил витримувати голод вже не вистачає, використовуйте маленьку хитрість: почистіть зуби (складно сказати, чому цей прийом допомагає, але найчастіше він спрацьовує) Якщо не їсти після 6 на скільки можна схуднути за тиждень? Чи варто відмову. --отаке знайшла, досить пізнавально.
     
  20. Waterlily

    Waterlily New Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    я дивуюсь, що ви таким чином не заробили собі язву. Сама намагаюсь до 18 години їсти разів п'ять, а то і шість. Нехай це буде капусточка чи яблочки, але перекушувати треба. Якби я їла тільки ввечері, то лишніми були б не 9 кг, а 19:girl_sad:

    Я з вами згодна, але цього буває замало, я ж кажу, що окрім харчування по три рази на тиждень я займаюся з тренером, з мене душа на заняттях вилазить, а вага залишається. Можливо, це просто на генетичному рівні так закладено, в мене і мама худою ніколи не була, і бабуся також. Але ж не треба все на генетику звалювати. треб щось робити, тому цікавлюсь різними способами схуднення. В наш час і продукти так нашпиговані різною гидотою, що таблетки для схуднення можуть бути менш шкідливими.

    Все можливо. Вже думаю аналізи перевірити, можливо якась проблема і є причиною мого не схуднення. Після тренувань я як вижатий колобок:girl_sad: На користь таблеток поки сама сказати нічого не можу, бо не пила, але спробувати думаю, тому що моя вага просто жаважає мені жити нормально. На вулиці теплішає, дівчата спіднички та плаття вдягають, а я все те, що далеко не прилягає до тіла. Комплексую. А як з допомогою алоє можна схуднкути? Розкажіть більш детально, дякую.

    Про xls дуже багато позитивного пишуть дівчата, які їх вживали. Спілкувалася я з лікарем-дієтологом, так вона каже, що це найкращі таблетки серед їхнього роду. Ксенікалом и Турбослімом дівчата не задоволені, наприклад. Дуже багато побічних ефектів викликають, а xls дуже хвалять. Ще мабудь трохи подумаю і собі замовлю, припинити пити можна в будь-який час, а не спробую - буду картати себе за те, чого не спробувала зробити.