Догляд за собою і ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 22 Грудень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Isa

    Isa Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    не знаю чи сюди..
    коли ви почали користуватись парфумами?
    бо дуже хочеться, але щось не уявляю як то буде, як це малюку буде?
     
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Я не переставала. Але то дуже залежить від конкретної дитини, бо може і від грудей відмовлятися, якщо запах не сподобається. Не користуюся хіба коли довго в слінгу/рюкзаку ношу.
     
  3. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    А в мене після першої вагітності індивідуальна неперонисимість парфумів. Думала - перестану годувати то пройде..не пройшло, потім друга вагітність і знов ГВ і я далі не можу користуватись ними. Мало того, коли парфумиться чоловік, мені теж неприємно. Прямо задихаюсь від одного пшику.
     
  4. Shamna

    Shamna Мамуся

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    В останньому триместрі зовсім не користувалася парфумами, бо вони в мене викликали нудоту. А після народження донечки відразу почала користуватися, але старалася щоб не сильно попадали у зону декольте.
     
  5. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    і у мене таке, навіть на порошок та ополіскувач, перейшли на все без запаху.
     
  6. Isa

    Isa Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    ой, бо маю велике бажання пшикнутись, а так боялась навіть якимись пахучими гелями для душу користуватись...бо думала переб'є "запах мами"...будемо пробувати!
     
  7. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Я думала, то я одна така "унікальна". Коли вагітність - то ясно, ну коли годувала то теж думала, що нормально, але вже закінчила ГВ 9 місяців тому, а непереносимість парфумів і взагалі всіх різких, неприємних запахів залишилась. Уже й заважає та непереносимість, бо мало того, що сама практично не користуюсь парфумами, чоловіку сама їх вибираю і прошу, щоб всім тим на балконі пшикався:girl_haha: А в маршрутці проїхатися є для мене часто випробуванням, бо свій ніс зариваю в помпон малого, щоб не чути отих всіх запахів. Бо реально просто нудить. Одним словом, капці, дівчата, то колись пройде?)
     
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Слухайте, то які парфуми з різким неприємним запахом ви пшикали?:connie_pull-pigtail Може просто аромат після вагітності і годування став не ваш? В мене теж є список з кількох ароматів, які я чую за кілометр на комусь і мене від них нудить, і то теж таке сталося після першої вагітності. І то при тому, що зараз подобаються більш "важкі" парфумки, бо раніше користувалася хіба чимось типу "лимонна водичка". Зараз мене від тих лимонних водичок теж піднуджує.
     
  9. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    та ні, парфуми і різкі, неприємні запахи - то окремо одне від одного. парфуми зараз тільки деякі можу переносити, тому сама дуже мало парфумлюсь і чоловіка тероризую. А всі різкі, неприємні, деколи і навіть не неприємні запахи (в маршрутках, на вулиці, у магазинах) моїм носом сприймаються у стократ сильніше, тому аж до нудоти. стараюсь всі речі для гігієни брати без запаху. у всіх інших громадських місцях - мушу десь ховати свого носа, бо дуже чітко відчуваю всі запахи.
     
  10. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Глорія темпус, в мене приблизно те саме, до всіх запахів. Вони мені правда не противні, просто неприємні, вони мені не пахнуть. Будь який запах мої рецептори сприймають як вонь. Не дуже хочеться миритись з таким станом речей, але який вихід. Так вже пять років...
     
  11. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Цікаво чому у вас так, дівчата, з тими запахами.
    Я після пологів відразу як на світ народилася, стала відчувати справжні запахи. А зараз,ну, так, звичайно щось пахне, щось смердить- це ж нормально. Я не уявляла що то можна з пологами, чи ГВ пов"язувати. То діло житєйске. Хіба нє?

    ---------- Додано в 15:14 ---------- Попередній допис був написаний в 15:11 ----------

    І я всьо за своє, знадчить комплекс вправ для грудей продовжую, 2 рази в тиждень масочки з натуральних інгрідієнтів. останньою була оливкова олійка плюс мед (малий на мед алергії не має), ще дуже подобається з голубої глини, але в мене вже закінчилась, треба купити. І знаєте, нашому ГВ таки нічого не сталось, все звично. тільки стан шкіри на грудях починає покращуватись, пружність також і це ще мало часу пройшло. Одним словом, тішусь.:girl_claping:
    Правда вправи роблю через день, щоб сильно вже себе не виснажувати.
     
  12. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    що то за комплекс вправ, тут, будь ласка, по детальніше. бо після ГВ груди зійшли на ніц (тобіш до першого розміру), хоч і так великі не були, але ж не такусінькі))) розкажіть.
     
  13. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Та то я собі з нету скачала.:) Гляньте, там до кольору, до вибору. Підбираєте, що найбільше до душі. Я собі обрала щось таке, щоб з дітьми можна було робити, тобто не надто ускладнене. Інколи робимо разом, особливо вправу, яка виглядає, ніби стіну хочу попхати, то пхаємо стіну втрьох.:)
    На розмір воно малоймовірно, що вплине.
    Я ношу бюстики з чашко F, або G, залежно від форми пошиття, то збільшувати там щось точно не маю бажання,:) а от підтягнути, покращити стан шкіри, то так.
     
  14. Paradise

    Paradise New Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    А а мене так страшно вже місяць вилазить волосся, що ще так місяць і точно буду лисою
    :eek: Скільки то часу так волосся буде лізти, а то я вже не знаю чи то реакція після вагітності, чи брак вітамінів, чи не дай Боже, якась хвороба...:sad:
     
  15. Isa

    Isa Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    В мене зараз почало по трошки вилазити:sad:
    А до того так класно було!

    Десь чула,що волосся під час вагітності і початку годування практично не випадає,а далі ,так би мовити, наздоганяє процес і тому здається що так багато того волосся лізе!пое самій цікаво,коли то закінчиться?
     
  16. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    в мене теж полізло в Аніних 4 місяці
    у деяких починається в 3
    припинило випадати десь в районі 8-9 місяців, точно до року
     
  17. Paradise

    Paradise New Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Це жах, не заю чи ще щось залишиться на голові до того часу...:eek:
     
  18. LOVEka

    LOVEka Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    аналогічна зараз в мене ситація, нам в понеділок 5 міс і почалось це десь в чотири місяці:girl_sad: в мене ще таке питання - чи можна качати прес при гв бо я почала, але мені почали говорити, що то не можна і т.д.?
     
  19. Paradise

    Paradise New Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Перший раз про таке чую, мені лікарще в пологовому казала що можна починати качати нижній прес
     
  20. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Можна, але без фанатизму. Поступово збільшувати навантаження. А не так, що сьогодні покачали, а завтра встати не можете.