Догляд за собою і ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 22 Грудень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Не можнатого робити.
    Має там щось зійтись, треба лягти на спину, і пальцями нижче пупка спробувати чи не провалюється,якщо є ямка, значить ще не можна. Бо потім може не зійтись чи щось таке, колись програму дивилась.
     
  2. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Все вірно,можна потрохи задіювати нижній прес. При вагітності розходиться так звана біла лінія живота,яка з'єднує прямі м'язи живота і розходиться під час вагітності і не варто перенавантажувати прес до її сходження. Але намацати її легше якраз вище пупка
     
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Цікаво що качання пресу може мати до ГВ? ну, вправи для грудей я ще можу зрозуміти, ну, а пресу... де груди, а де живіт.))
    Хіба тут таке ще, що дівчата добре пишуть, треба знати коли починати, щоб не зашкодити.
    Я он тільки тиждень як почала. І хоча живота в мене якби не було, після пологів досить швидко прийшла в форму без всяких, але зараз схудала троха, то шкіра якась така обвисша стала, фе, бачу необхідність підкачати. І попу ще "качаю", короче ввійшла в азарт.:girl_crazy:
     
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    тут мається на увазі вплив спортивних навантажень на вміст молока
    якщо займатися надто то молока може поменшати +ще в молоко виділяється молочна кислота, але не памятаю її впливу, змінює смак чи шо?

    але загалом займатися треба і можна, просто старайтесь щоб було поменше крепотури ну і достатньо відпочивайте, спіть побільше, бо сильна хронічна втома теж може вплинути на кількість молока
     
  5. Isa

    Isa Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    А я маю бажання піти і постригтись налисо,то ужас...волосся моє всюди,давно вже того не було:)
    Скажіть,коли у вас воно вже перестало так інтенсивно випадати?
     
  6. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    о, в мене капець повний. якраз почало і то так сильно що забиваю стік під час прийому душу і миття голови((( аж страшно.
     
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    в мене ще досі випадає, хоча звичайно не так як в 3-6 місяців малого
    але на густину не особливо впливає
     
  8. LOVEka

    LOVEka Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Незнаю, мені взагалі сказали, що то якось впливає на матку, а то на ГВ-толком нічого не обгрунтували, але збили мене з пантелику. Ну я думаю 5 місяців після родів то вже можна, хоч живота нема, але і виглядає він не альо. То я качаю прес-нічого не вплинуло. І попу теж качаю. Бо щось мені зовсім не подобається вигляд моїх форм, треба мої 49 кг привезти до належної форми:)
     
  9. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    В мене випадало десь так до півроку і то так інтенсивно, в мене дуже густе волосся, а це був просто жах. Потім все було гуд, нічого особливого не робила, а зараз знову те саме.
     
  10. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

     
  11. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    І в мене ще досі випадає, правда трохи з меншою інтенсивністю ніж до 4-хо місяців.
    До 4-ох - то було взагалі жесть, а в мене чорна шевелюра майже до пояса, то хата вся була в чорній павутині. Зараз вже відросло трохи нове на місці того що повипадало, коротеньке звичайно, десь 4-5 см, скажу вам хвостик в мене тепер той ще - зализатися не виходить - коротеньке вибивається і торчить - виходить голова їжака з хвостом:girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    просто качайте прес тими способами які можна після пологів (в неті і спеціальні фітнес програми для жінок, які недавно народили)
    в 2 словах, не піднімайте корпус повністю, до сидячого положення, тільки в позі лежачи піднімайте голову, ноги і різних подифікаціях
     
  13. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    а скільки часу вважається періодом "після пологів"?
     
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    я думаю до року точно можна так думати, але півроку то святе)))
    але я би і всім іншим не радила качати прес піднімаючи корпус до сидячого положення, то шкідливо і нефізіологічно
    п.с. а, ще згадала, бажано при вправах тримати прес чи то напружувати його так ніюи корсет маєш на собі.. важко пояснити, в пілатесі то все описано
    бо якщо лежиш собі така, живіт розслаблений і починаєш все піднімати то нагрузка сильна, так і до грижі можна докачатися (моя подруга після пологів тими качаннями пресу заробила)
     
  15. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Чекай, то так як ми в школі качали прес (класика- ноги зачіпити за щось, чи хтось сидів на ступнях з зігнутими ногами, руками за головою сідали і вставали)- то шкідливо? Бо я так качаю...
     
  16. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    коли руки за головою і ви ногами за щось чіпаєтесь, то дуже часто напруження йде не в прес а в шию.
    краще просто лягти, зігнути ноги і трохи припідніматись.
     
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    так, то шкідливо, на спину особливо
    отут показано які вправи можна після пологів, (але то всерівно треба дуже поступово збільшувати наванатежнння, особливо якщо пологи були недавно, бо комплекси від Трейсі в основному досить моцні)
    https://www.youtube.com/watch?v=xfUm44Cyhb0&index=2&list=PLlEtnSFaCEb5nTD1ZchU1sxEG8LTjuXQQ
    але навіть якщо і не після пологів, в основному у всіх сучасних фітнес тренуваннях корпус повністю не піднімається, навіть якщо вони загальні і далеко не для новачків)
    отут весь комплекс
    https://www.youtube.com/watch?v=BTmJiI7Vsa4
    комплекс не є легкий, особливо для новачків, тримайте міру)))
     
  18. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Нам 5 міс. і зараз потрохи почало менше лізти, бо з 2х міс то був жах! зараз маю рівно половину своєї шевелюри - пройшла лікувальний курс, плацент формулу - мало помогло... То що мало вилізти,то вилізло
     
  19. Isa

    Isa Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    А ще таке?хто коли фарбувався(хочу пофарбуватись безаміачною фарбою)?і як взагалі до того ставитесь?
     
  20. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    я якраз перший раз після пологів пофарбувалась, десь як малечі було три місяці. Завжди фарбуюсь безамаічною фарбою.