Догодовування малятка (2)

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем invisible, 25 Січень 2014.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. invisible

    invisible Well-Known Member

    Початок обговорення тут

    Ознаки готовності до прикорму:

    16650599_1485054124868615_2044467644_o.jpg

    Запис вебінару "Введення прикорму":





    ************************

    Люда, я після гречки і рису вводила кукурудзу, а потім вівсянку. Власне вівсяна, пшенична і т.д. є глютеновими, тому їх радять вводити пізніше, бо незрілість ШКТ може спричинити алергію на глютен. Курагу заварюю разом з компотом з сушки, потім витягую і розтираю через сито (м'якоть перетирається, а шкірка лишається). До сиру давала яблуко сире або печене, банан. Теж не дуже бананам довіряю, але зараз зима, особливого вибору нема. Моя мала зрештою певний час банан взагалі не хотіла їсти. А загалом сир вона більше любить один або вприкуску з компотом:) Можна ще з картопляним пюре.
     
    Останнє редагування модератором: 15 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 1
  2. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Відповідь: Догодовування малятка

    я теж кукурудзяну після гречки і рису пробувала давати, але вона не сподобалась малому зовсім, тому вирішила зараз не давати,трохи почекаю.
    Банан тільки недавно спробували, даю зовсім трошки, щоб каша смачніша була..Яблуко тру на самій дрібній терці, або варю без шкірки, а потім розминаю вилкою, коли добре мяке робиться.
    Бачу, про глютен вже відповіли вище:)
    Кисломолочку почала давати десь 1,5 тижня назад, то на моє велике здивування малому дуже подобається йогурт і сир мого приготування. Спочатку почала давати йогурт з половини чайної ложки, зараз випиває з чашки приблизно 100мл, а потім спробувала дати сир - трохи менше ніж пів чайної ложечки, зараз даю десь 2-3 чайні ложечки сиру. Смакує синочку що йогурт, що сир без всяких добавок, таке з кислинкою:)
     
  3. Redvisitor

    Redvisitor Active Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    Жанно, почекайте трохи, беріть з собою за стіл, давайте бавитися ложками. От коли почне ложку викидати і до їжі тягнутися, то попробуйте ще раз.
     
  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Догодовування малятка

    Так і роблю на разі.)

    Бавиться він так якось, що з ним самій поїсти майже не можливо...))



    В нас на разі ще тайм-аут з прикормом))). Десь з середини наступного тижня планую знову спробувати.

    ---------- Додано в 13:04 ---------- Попередній допис був написаний в 12:55 ----------

    Я бачу що це все на разі як забавка. Інтерес є, але не харчовий. Цьому підтвердження наша остання спроба поїсти.

    ---------- Додано в 13:05 ---------- Попередній допис був написаний в 13:04 ----------

    Вчора я сьорбала компот з гонятка ложечкою, він дивився-дивився, я йому трішки дала поробувати, там буквально крапелька була, реакції так і не зрозуміла. Якісь такі глибокі роздуми... але не виплюнув. Побачим як буде далі.
     
  5. Amarillis

    Amarillis New Member

    Відповідь: Догодовування малятка


    а як ви сир готуєте? З якого молока, бо я в цьому ділі недалека(
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    А нам кисломолочка ну зовсім не пішла.Колись ми їли ще в 7-8.Потім в нас була ота велика перерва і все почали їсти і вводити заново.Давали в 10місяців ні йогурт, ні сир не хоче.
    Дайте пораду, може то Тьому купити?Чи краще вже нічого?
     
  7. Людок

    Людок New Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    Проти я Тьоми, тут на форумі писали, що з отравленнями потрапляли в інфекційні від цього продукту.
     
  8. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    Краще замість тьоми вже закваску купити і самій сквасити.
    Будете спокійні що все якісне ну і всією сімєю корисного поїсте.
     
  9. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    Справа в тому,що він то не їсть)))
     
  10. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Догодовування малятка

    То най не їсть.
    Я б собі дала спокій. Ну, не мусить дитині смакувати те все, що в таблиці пише.:)
    Мій Святик кисломолочки до цих пір не їсть. Колись намагалась йому дати "Злагоду. Але він не надто захоплювався і так тепер само не любить ні йогурту, ні кефіру. Ну, що поробиш. Нє- то нє.
    Який? Звичайний, чи той щона бактеріях?
    Я малому звичайний давала, а той з заквасками не пішов.
     
    • Баян Баян x 1
  11. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    Жоден - ні той, ні той.
    Я сильно не гризусь тим.Просто думаю варто заміняти чи ні, хоча теж не прихильник от того всього штучного.
     
  12. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    А ти щось додаєш до сиру? Фрукти якісь? І все одно не їсть? Можна ще з картопляним пюре дати. Чи трохи може підсолодити, вже все таки скоро рік.

    ---------- Додано в 16:14 ---------- Попередній допис був написаний в 16:12 ----------

    Своїй пробувала заради цікавості Тьому і Агушу, не їла. Воно таке як густа сметана. Але я брала чистий без всяких добавок.
     
  13. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    Тю. А що то якась критична межа?
     
  14. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Догодовування малятка

    мому з фруктами солодкий не ішов, а от підсолений, а згодом з часничком пішов за милу душу.
    Може спробуй так?
     
  15. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    Я пробувала по-різному. Його немов тошнит від того. Якщо кладу то кудись, "маскую", то так кривиться і відвертається, не хоче.
    Чекаю року, потім буде знову спроба.
     
  16. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    Моя доця теж в тому віці не дуже до творогу була, а десь недавно вже почала їсти і то якщо не часто. Думаю, що то вік такий шо дітям того сира не треба, бо мають мамине молочко))) А ше моя молока коровячого категорично не хоче, то я й не наполягаю наразі, може буде старша, схоче.

    Отправлено с моего MaPan через Tapatalk
     
  17. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    Та нє, звісно не критична. Просто більшість джерел рекомендують до року не давати цукру-солі, то я стараюся того дотримуватися. Планую загалом і довше не цукрувати без потреби.
     
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    сирну запіканку пробували?
    паровий омлет на йогурті?
    мій так нічо, любить)
     
  19. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Відповідь: Догодовування малятка

    робила і з домашнього і з магазинного на заквасці для йогурту - мала і йогурт і сирок:). Спочатку зробила йогурт по рецепту (тут нема нічого складного, на самих заквасках пише як все робити), потім відлила приблизно 100-150мл в металеве горнятко, нагріла на найменшому вогні до тих пір, поки не побачила, що почала відділятись сиворотка (під час нагріву перемішувала періодично), потім на тканину (маю порізану на шматкиситцеву пеленку, можна на марлю) на друшляку це все виливаю, сиворотка стікає і виходить такий мякенький і смачненький сирок. На все про все з готового йогурту в мене йде до 20 хв часу:). Головне в цій справі не перегріти сир, тоді він буде несмачний і сухий.
     
  20. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка


    Який тоді сенс в тому сирі в запіканці? Ну воно смачно, нічого не скажеш, але суть в тому, що поживного-корисного там вже мінімум зовсім. Сир тримає в собі якості 2 дні, а потім сирнички, запіканки хіба робити чисто для смакових якостей