Догодовування малятка (2)

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем invisible, 25 Січень 2014.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. invisible

    invisible Well-Known Member

    Початок обговорення тут

    Ознаки готовності до прикорму:

    16650599_1485054124868615_2044467644_o.jpg

    Запис вебінару "Введення прикорму":





    ************************

    Люда, я після гречки і рису вводила кукурудзу, а потім вівсянку. Власне вівсяна, пшенична і т.д. є глютеновими, тому їх радять вводити пізніше, бо незрілість ШКТ може спричинити алергію на глютен. Курагу заварюю разом з компотом з сушки, потім витягую і розтираю через сито (м'якоть перетирається, а шкірка лишається). До сиру давала яблуко сире або печене, банан. Теж не дуже бананам довіряю, але зараз зима, особливого вибору нема. Моя мала зрештою певний час банан взагалі не хотіла їсти. А загалом сир вона більше любить один або вприкуску з компотом:) Можна ще з картопляним пюре.
     
    Останнє редагування модератором: 15 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 1
  2. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Подивилась я по своїй дитині. Зробила висновок, що пора їй ще щось спробувати. Трохи почитала рекомендації ВОЗу. Вирішила, що догудовувати буду баночними пюрешками(по багатьох суб'єктивних причинах). І от за тиждень ми вже спробували 2 види овочів( пастернак і млрковку). За раз їсть десь по 40 г, думаю що зїла б більше, але баночку ділю на три рази. Їла все з великим задоволенням і по очах видно, що зїла ще. Маю ще м'яско( баночка пише з 4 міс) думаю скоро давати( ще просто не визначилась чи до моркви домішувати чи до морква і картоплі). З пн планую порцію збільшити до 60 г/2 рази на день. Дуже хочеться, аби маля спало всю ніч, а не висіло на груді, бо дивлюсь, що з моїм графіком повноцінне ГВ і якісне навчання я не зможу поєднувати. І от що мене цікавить. По переглядавши пропозиції тм для догодовування малят, приходжу до думки, що є багато різних кашок/пюрешок, окрім сумішей. Хотілося б ваші думки почути.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  3. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Старшу догодовувала з 4 місяців (синочка десь також так планую).спочатку фрукти, овочі, потім або мясо або кисломолочне (але це десь з місяців 8). В рік перейшли на спільний стіл, зараз з годуванням проблем немаю. Давала пюрешки гербер (самі кращі як на мене),а дещо робила сама.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Ми спробували з гербер пюре з індички. Теж вважаю, що одне з кращих. В мене просто ступор яке м'ясо дати дитині, Домашніх поставок не маю, а де купити - не розібралась ще, тому вводжу потрохи баночне. Овочі, фрукти сама готую, каші безмолочні хіпп, ну і плюс гв.
     
    • Креативно Креативно x 1
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Скажіть мені бодай щось, бо відчуваю, що втрачаю контроль над собою і своїми емоціями.
    Останній тиждень малюк відмовляється від їжі, але у своєрідний спосіб. Він руками відмахує ложку, б'є своєю рукою по моїй руці з ложкою, одним словом дуже розмахує руками. Раніше, якщо він не хотів, то просто випльовував, чи відвертався. Зараз, то капець! Артем, я, підлога, меблі - все в їжі. При тому, що відвертає ті продукти, які їв раніше із задоволенням: супи, деякі каші, буряк, йогурт і т.д. Не хочу давати йому щось інше (наприклад, приготувала на ранок кашу, він не хоче), то готувати ще якусь страву/дві аби щось з'їв не буду (чи я неправильно мислю?).
    Пробувала давати тарілку з їжею, аби сам їв, пальчиками брав, але то було лиш бавлення - раз спробував, що за страва і далі перебирає пальцями, розкидає.
    А я не витримую. Найбільше злить оце відрахування ложки, коли весь її вміст опиняється де завгодно, лиш не у місці призначення.
    Пробую давати зі своєї тарілки, то майже те саме (вчора макарони їв з татом)
    Переросте? Скільки чекати? Він так може цілими днями відмовлятись. Хай буде голодний? Готувати страви на заміну (може з надцятої спроби вгадаю, що захоче)?
     
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    Не хоче-не давати. Я відхиляла руки, в малої то було як проба меж дозволеного. На сніданок кашу не їли, прекрасно їлася вона на обід. В мене нервів стопітсот раз готувати нема.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Не готувати окремо взагалі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Зранку в нас не тільки каші. І йогурт/сир з фруктами і суп і овочі тушені і запіканки бувало.
    Мені це не схоже на кулінарні вибрики, бо, повтрось, продукти/страви звичні і любимі, а швидше схоже на перевірку моїх нервів і таке ставлення до їжі.
    А з ГВ як? Зараз малюк голодний, з самого ранку була в роті ч.л. супу овочевого і ч.л. йогурту. Прикладався тричі (з 9:30).
    Забула. Єдине, що безвідмовно їсть це бублики. Чухрає ними ясна і потрохи кусає собі. Але ж не бубликами єдиними годувати. Два-три максимум в день.
     
  9. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    моя махає руками як не хоче їсти вже давно. я не годую на силу. нікого. ні старшу, ні меншу. нічого окремо не готую, даю те, що ми їмо.
    тепер ще навчилася робити "ні-ні-ні" головою, то взагалі марна справа щось пхати коли не хоче.
    якщо дитина на ГВ, то вона не голодна.
    циця в нас зараз 80% їжі, а деколи і всі 100%
    з часом мине. перевірено. старша з 1р.2міс. сама їсть ложкою.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Як не проситься до грудей, знач не голодний. Такі нерви в нас часом на зуби бували. І те, що не їлося, залишала на наступний прийом їжі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    в нас зараз у Квітки зубний період+віруска, то майже не їсть "дорослої" їжі. зате ГВ рулить.
    маємо специфічний спосіб їдження зараз:girl_crazy:. кладу варені овочі/м*яско/рибку на столик в її крісі для годування. ми їмо і вона там собі щось бабраться, вибирає і їсть.
     
  12. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    О, моя насущна тема останніх тижнів...хоч в нас то вже не догодовування, а "повноцінне" їдження, але тим гірше. Раніше то було через раз, як яка страва. Я ніколи не змушую, довго не прошу, і іншого не готую. Але, дитина вже велика, і він сам знаходить чим поживитись взамін - хлібом, молоком, печивом...
    А зараз - відмовитись від їжі входить в "пакет" відмов від будь чого іншого, що я пропоную. Одним словом, майже не їсть, і гв - мінімум. На початках думала на зуби, але вже зараз навіть не знаю, з чоловіком, наприклад, може з'їсти. Але це так далеко від поняття здорового апетиту в моєму баченні...вже дійшло до того, що мені навіть шкода тарілки мастити, бо знаю, що лише згорну то все назад і помию посуд.

    Отправлено с моего X9180 через Tapatalk
     
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Хворів недавно? Моя Тереза всі нерви мені змотала з неїдженням після хвороби. Їй 2,11, ГВ вже немп, то вона тиждень після хвороби не їла практично нічого. 2 чайні ложки в обід, кусочок хлібчика. Схудла, як таранька (хоча і так в майже три роки має менше 12 кг). Але минулося нарешті, цей тиждень мотає, як має бути, навіть щоки трохи з'явилися.
     
  14. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Хворів, але вже майже 2 тижні минуло - я спочатку нормально ставилась до відсутності апетиту, але якось то затягнулось, і я також бачу як він схуд...ну, буду чекати, що ж робити)

    Отправлено с моего X9180 через Tapatalk
     
  15. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Дівчата, а як і коли кашки даєте дітям. Купила хіп (пшоно-рис-кукурудза), а там пише домішувати до фруктового пюре. І чи краще давати шустішу ложкою чи рідшу і через соску.

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
  16. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Я давала одразу густу ложкою. В пляшку ніколи не робила. Додавала по трошки до фруктового пюре. Але робила сама. А згодом навпаки трішки фруктів до каші. Мої Зайці каші їдять огого і всіх видів.
    Мені здається, що одразу з ложки краще, бо так дитина знає каша-їсти ложкою. Але то моя така теорія)))

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    нашо вам та соска, ви ж годуєте!
    прикорм зразу ложкою: чи рідка та каша чи густа.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Я пробувала сідати разом за стіл, Мась там собі чимісь грається, А я їм. Зацікавиться - пропоную йому. В основному зі своєї тарілки, бо з власної йому в такі капризульні періоди було не цікаво.
     
  19. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    В нас теж був період відмов з розкиданням і розмахуванням руками. Трохи пояснювали, журили, забирали тарілку-ложки, зсаджували з-за столу. Сумніваюся, чи щось з того дало ефект - просто перестала пропонувати, поки не попросить, і якось воно само минуло. Давно минуло, бо вже не пам'ятаю, коли стіну мила ;)
    Ну і міг не їсти нормально до тижня часу, коли четвірки росли. Ну і якщо хворий, то їжа не йде, і якщо спекотно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ми завжди разом їмо, і капризульний період минув, але не просить і їсть все гірше і гірше, я вже мабуть точно буду класти лише собі з чоловіком...

    Отправлено с моего X9180 через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    А розкажіть мені як має виглядати раціон дитина в 7+ місяців, а то щось я заплуталась.

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk