Догодовування малятка (2)

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем invisible, 25 Січень 2014.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. invisible

    invisible Well-Known Member

    Початок обговорення тут

    Ознаки готовності до прикорму:

    16650599_1485054124868615_2044467644_o.jpg

    Запис вебінару "Введення прикорму":





    ************************

    Люда, я після гречки і рису вводила кукурудзу, а потім вівсянку. Власне вівсяна, пшенична і т.д. є глютеновими, тому їх радять вводити пізніше, бо незрілість ШКТ може спричинити алергію на глютен. Курагу заварюю разом з компотом з сушки, потім витягую і розтираю через сито (м'якоть перетирається, а шкірка лишається). До сиру давала яблуко сире або печене, банан. Теж не дуже бананам довіряю, але зараз зима, особливого вибору нема. Моя мала зрештою певний час банан взагалі не хотіла їсти. А загалом сир вона більше любить один або вприкуску з компотом:) Можна ще з картопляним пюре.
     
    Останнє редагування модератором: 15 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 1
  2. happy story

    happy story Well-Known Member

    Ми їли кашу, картопляне пюре, і печене яблуко. Решта циця...
     
  3. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    а в яких кількостях, скільки разів на день?
     
  4. happy story

    happy story Well-Known Member

    Зранку кашка , купляла мілупу .грам 100 Десь так годинка 12 пекла яблучко . Годинка 2 3 картопляне пюре . Теж десь 100 грам. Пізніше в 9 місяців чи 8 точно не пам'ятаю стала давати ще кашу на вечір. Купляла дитячі сирки , пюрешки різні . Було 4 прийоми їжі , зранку каша, в обід картопля блендерена, або блендерене мясо з картоплею, потім пюре або сирок , на вечір кашка.
     
  5. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Знову я в цю тему))). А коли діткам можна давати щось пити, сочки, чайки. Їмо тричі на день. 2 рази кашку і в обід. П'є тільки здцідженне молочко.

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
  6. IrynkaMandarynka

    IrynkaMandarynka Well-Known Member

    Краще водичку і компот, соки здається після року мінімум, чай теж пізніше
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. happy story

    happy story Well-Known Member

    Давала доці чай з ромашки , купляла чайок від бебівіти фруктовий. Аня почала нормально пити десь з восьми місяців. До цього тільки циця, не хотіла нічого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Мої п'ють лише воду. Компот можуть спробувати із чашки ковточок, максимум два. А почала давати із повною заміною одного прийому їжі. Але пити почали нормально в рік, може й пізніше.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Нам вісім місяців якраз. Все ще їмо цицю, але вже трошки догодовую. Бо мені лікар каже, що вже трошки потрібно, не все корисне в повному об'ємі є в молоці. Догодовувати кисломолочкою почала місяць тому (раніше пюрешки вже їли), почала з творожка тьома. Без нічого. Вводила поступово, починаючи з ложечки в день. Зараз вже по пів баночки творожка ввечері та вранці. І трошки печеного яблучка на полудник даю.
     
  10. MyNameIsNina

    MyNameIsNina Member

    ТЬома хороший творожок, йогурти також. Ми вже з п'яти місяців почали потихеньку, і врізноманітнюємо раціон.
     
  11. Я трохи пізніше кисломолочку вводила. Але зараз вже їмо
     
  12. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Звертаю вашу увагу - в темі з*явився закріплений в топі допис, а в ньому запис вебінару на тему введення догодовування Анни Соколенко, лікаря, консультанта з грудного вигодовування.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Я вже просто вибилася з сил. Максимум, що малий з'їдав за день 90 мл прикорму і все, незалежно чи то овочі, чи то каша, чи фрукти. Решта на грудях, 11 міс. Вагу набираємо в межах норми. До їжі тягнеться, а толку(

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
  14. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    А чому вибилися з сил? Дитині тільки 11 міс., значить йому достатньо ГВ. Моя мала реально почала їсти і то не дуже такі порції в районі 2 років. Згорнули ГВ в 2 р.
     
  15. MissO

    MissO Well-Known Member

    А що тут ненормального? Нам 1 рік і 1 міс. і ми їмо точно так само. От вчора в обід з'їла десь 3-4 чайні ложки картоплі з кефіром, пів чайної ложки печеної качки, два рази вкусила Марію і дві дольки мандарини. Все. І це вже вона ого-го, як наїлася, бо буває дві ложки супу і все. Але ми активно їмо груди, особливо вночі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    А ми в порівнянні з вашими дітками догудовуємось ого-го. Мала має сніданок, з'їдає десь до 200 г каші, і на обід десь 200 г пюре. Груди їсть лише в 2-гій половині дня і всю ніч. Можливо, якби була інша ситуація у нас, той годування було б інше.

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 7 Січень 2017
  17. Yuppii

    Yuppii New Member

    Це данон, в принципі, так що тьома ок..
     
  18. Я навіть не обирала його, у нас кума своїм давала і сестра, так що я одразу купляла його. Подобається консистенція (для моєї це важдиво щоб кремове було)
     
  19. Yuppii

    Yuppii New Member

    А я методом спроб і помилок. Пробувала домашній йогурт робити, але не пішло. А цей підійшов, особливо абрикос-банан.
     
  20. NiceHouse

    NiceHouse Member

    З якого віку модна давати дитині кукурудзяну, манну, пшоняну, пшеничну каші?
     
  21. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Подивіться відео в першому дописі.