Догодовування малятка (2)

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем invisible, 25 Січень 2014.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. invisible

    invisible Well-Known Member

    Початок обговорення тут

    Ознаки готовності до прикорму:

    16650599_1485054124868615_2044467644_o.jpg

    Запис вебінару "Введення прикорму":





    ************************

    Люда, я після гречки і рису вводила кукурудзу, а потім вівсянку. Власне вівсяна, пшенична і т.д. є глютеновими, тому їх радять вводити пізніше, бо незрілість ШКТ може спричинити алергію на глютен. Курагу заварюю разом з компотом з сушки, потім витягую і розтираю через сито (м'якоть перетирається, а шкірка лишається). До сиру давала яблуко сире або печене, банан. Теж не дуже бананам довіряю, але зараз зима, особливого вибору нема. Моя мала зрештою певний час банан взагалі не хотіла їсти. А загалом сир вона більше любить один або вприкуску з компотом:) Можна ще з картопляним пюре.
     
    Останнє редагування модератором: 15 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 1
  2. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Дівчата, я щось розгубилась з прикормом і ніби вперше)))) Малому 6.5м. Пару днів по 0.5-1ч.л їсть гарбуз на парі або гарбуз і трошки яблука. Що ще можна дати з того що є зараз? Кабачка-цвітної капусти мороженої не маю... а купні овочі боюсь давати.
     
  3. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    @preciosa а Ви з першого допису відео дивились? Там лікар-консультант розказувала що і коли давати, досить детально.
     
  4. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Ось таке є
    16650910_1485054151535279_635522550_o.jpg
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  5. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    То згідно з таблицею можна вже м'ясо і сир? Я думала пізніше... зараз їсть по 1ч.л гарбуза, гарбуз+яблуко і картопляне пюре смакувало.
     
  6. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    @preciosa подивіться запис, там не так багато.
     
  7. Isla

    Isla New Member

    Доброго вечора, незнаю чи тут написати , але чи хтось підкаже чи можна якісь пляцок спекти на рочок дитині, щоб дитина їла, бо хотіла б для племінниці ....
     
  8. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Сирник.

    Надіслано від мого SM-J110H, використовуючи Tapatalk
     
  9. Isla

    Isla New Member

    А маєте рецепт????
     
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Isla краще мами спитати. В кожного свої заморочки: дехто в рік годує дитину з загального столу, дехто до 3 років солодкого не дає. Також в дитини може бути алергія, непереносимість чи просто не любить чогось. Нема тут однозначної відповіді.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Isla

    Isla New Member

    Топче все підряд і цитруси, хіба мама готує ще все для неї ,а хочу як сюрприз спекти,тому питаю чи може хтось знає рецепт
     
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Артем мій не жує м'яса, овочів твердих. При чому почалось це недавно (1,2-1,3 р.) Ніколи йому не блендерила, максимум виделкою мнула. А тут, як їсть суп овочевий, то морква виходить "ціла і неушкоджена". Чи м'ясо кусає шматочок і майже відразу ковтає.
    Гранат так само "виходить", але ним я не парюсь, бо ж малесенькі зернятка. Але м'ясо чи макарони не розжовує. Переживати? То ж певно важко для шлунку...
     
  13. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    @aknytsU у вас ще гв триває?
     
  14. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Повним ходом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. MyNameIsNina

    MyNameIsNina Member

    Я вже додаю творожні пасти з фруктами. Бананову та яблуко-морква.
     
  16. Я ось теж думаю яблуко-морква спробувати, або чорничний.
     
  17. MyNameIsNina

    MyNameIsNina Member

    Я по одному пропонувала, який сподобається. І найкраще пішли такі, бо вони без кислинки. Але в подруги діти навпаки чорницю люблять та йогурт з шипшино-малиною. Тому, реалньо треба дати спробувати різні.
     
  18. Ludmiloka

    Ludmiloka новенька

    Я теж варила гарбузову кашу на пару, але чи то вона не вийшла така легка, як ото у виробників в баночка, чи не солодка - не знаю, не захотіла дитина їсти нівяку, а ось з баночок тріска нормально. Я купила гарбузову, здається з яблуком малятківську, то вона ніби непогана, хоч і здається засолодкою
     
  19. Piama

    Piama New Member

    Дівчата коли ви почали давати гризти - обсмоктувати яблучко, сухарі, бублики? Нам 5.5 місяців, малий дуже цікавиться їжею,за яблуком трясеться, але думаю- якщо давати солодке яблуко чи він потім захоче овочеве пюре?
    І незнаю толком з чого починати прикорм, овочі не морозила, бо переїжджала. на базарі в бабців є ще гарбуз. Можна гарбуз, потім моркву туди?
    І ще питання про яблучко :обов'язково печене чи можна з сирого починати? І коли -паралельно з овочами? Дякую якщо хтось роз'яснить.
     
  20. pulpa

    pulpa Well-Known Member

    Ми починали в 6 міс.з гарбуза,поступово вводила овочі,а потім аж яблуко(в 7 міс.),але печене.
     
  21. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    @Piama в топовому дописі є відео - це запис вебінару, який проводила Анна Соколенко, консультант з грудного вигодовування і лікар. Вона розказала про черговість введення продуктів на основі рекомендацій ВООЗ.