Догодовування малятка

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Аня, 8 Вересень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
Статус теми:
Закрита.
  1. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    нам про допоювання казали на курсах, що треба з ложечки або якось, аби не з соски, бо дитина може груди кинути. Але в нас малеча з трубочки вподобала пити, бо ж то для дитини природна річ-смоктати до появи рідини:)
    Щодо їжі з баночок. Не те. щоб я казала, що вона погана, але й на рахунок контролю якості я не впевнена, бо якщо для дорослих усяке ГЕ продають, то хто дасть гарантію, що й в дитяче харчування всяке бяку не дають? Я з баночної їжі купляла лише фруктові пюре ХАМЕ, здавалося б, просто яблучне або просто бананове, але в дитини на них діатез був! Значить, не все так чисто, як рекламують!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Olay

    Olay Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Про їжу з баночок-ми почали прикорм у червні отож свого з городу (бабусиного) ще нічого не було,купувати свіжі ранні овочі :suicide: вибачайте я сама їх не їм,ми почали прикорм з баночних пюре,а саме Hipp.Я ретельно вивчила весь асортимент дитячого харчування і лише там не знайшла цукру (та й то тільки в деяких - моркв.-ябл.,гарб.-ябл.).
    Почитайте в пюре Hame також є цукор!
    Через 1,5 міс. в нас зявилися свої овочі і ми безболісно перейшли на них.Одна мамочка з якою гуляємо купувала заморожені польські овочі і хвалилась що готує сама:bazar:.Але ж знаючи як поляки садять город для себе і на продаж (обприскують):ireful1: .Хоча грішу банани ми дуже любимо,а Бог його знає чи його кроплять чи ні:bad:.
    Кашу їмо куповану бо домашня нам не сподобалась і плюємося.
    Отож наше меню виглядає так:
    -з 6міс. овочеві однокомпонентні пюре поступово розширили до 4 видів (любимо гарбуз,моркву,картоплю,кабачок,цвітну капусту)
    -з 7міс. їмо кашу та сирок.Кашу їмо куповану Remedia(там також немає цукру) з фруктовим пюре (фрукти підварюю і збиваю блендером).Сирок робимо з 1% кефіру - пакет наніч в морозильник і зранку на марлю виходить десь 150г. - на 2 рази (до нього банан).
    - з 8міс. додали до овочів кролика.
    Зараз нам 8,5міс. зранку їмо овочеве пюре(чергуємо через 1 день з мяском та яйком),обідаємо кашкою (чергуємо рис,гречка,вівсянка, багатозернова) вечеряємо сирком або бананчиком.Пити нічого не хочемо крім маминого моня:shy:.
    Нікому не навязую своєї думки лише ділюся,адже сама губилася і мала сумніви коли стикнулася з проблемою введенням прикорму.
     
    • Подобається Подобається x 16
  3. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Ми також починали з Hipp. Весною я їм більше довіряла, ніж базарним.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  4. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Ми почали прикорм з 6 місяців.Спочатку я доцю знайомила з їжею,раз моркву,яблучко,картопелька,кабачок.З 7 місяців ми їмо вже 2 рази,найулюбленіше в нас то бульбочка з мяском,або бульбочка з печінкою тріски,деколи зупка,деколи рагу,ше пішов на ура дитячий сирок і дитячий кефірчик,ше варю компотики,даю печенько,сухарики.Кожна дитина індивідульна,я своїй даю практично багато всього пробувати(в межах розумного)даю магазинне,базарне(нема в нас города) я нічого не тру не мелю,мну або ріжу дрібненько,моя дитина жує,має зубки тож має чим жувати,отак ми робимо.
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    ми творог зовсім не їмо, а від кефіру нас починає перетрушувати, типу: "Мама, що ти мені дала!!!!!!!!!!!!!!"
     
  6. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Наш козак творог також одразу випльовував, тільки на днях пару ложечок дитячого сирка погодився з"їсти.
     
  7. julchyk

    julchyk Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    однозначно підтримую! і ще- я не прихильник, але і не противник баночного харчування. Кашку ми їли Ремедію та Хіпп,коли підросли до 8 міс, то й Бебі.І зараз ще полюбляємо мюслі "Бебі з 12 міс".Фруктові та овочеві пюре-Хіпп та Карапуз.Від Хаме і Нестлє- плювались.АЛЕ: в основному, я старалася у сезон все готувати сама.Але якщо в певний період немає часу приготувати або треба взяти із собою- баночки дуже виручали. А на зиму-однозначно- морозила ягодки, почищені фруктики та порційно розроблені овочі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Аня

    Аня Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    А хто як робить сир? Бо маю вже рецепти і хлорид кальцію/якщо не помиляюсь/ додавати,і лимонний сік, і чорний хліб,і з готового кефіру і т.п.
     
  9. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Конкретно:cowboy: чи всі продукти зі столу можна? скільки (по кількості )на день? коли старші діти до бузі малому печенько пхають - запокоювати себе що це теж "педприкорм"? як перейти до звичайного пригодовування? чи пригодовувати (педагогічно!) може лише мама? а які ваші особисті практичні моменти порадите враховувати? може посилання кинете? з якого віку починати? іт.д, і т.п.:agree:
     
  10. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    А знаєте що я вичитала на баночках із фруктовим пюре?
    Що не залежно від назви (персикове. сливове, грушеве...) в склад все одно входить яблучне пюре:umbrage: і кількість його часом і третину загальноговмісту складає:umbrage: Виходить, що годуємо лише яблучним?
    Щоправда в HIPP такого не має
    P.S. Прошу не вважати за рекламу:dance:

    :radist::radist::radist:В нас радість велика: перший зубчик виріс!!!
    Може час починати пригодовування? На м 5 місяців і 4дні? А сухариком можна ясенка чіхати?
    Порадьте, га?
     
    Останнє редагування модератором: 12 Вересень 2008
    • Подобається Подобається x 1
  11. Straniera

    Straniera Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    А в мене однозначно негативне ставлення до баночного харчування. не розумію, нашо купляти сливове пюре, ящо можна сливи свіжі купити. А зимою теж можна багато чого -і буряк ,і яблука, і гарбуз, і картоплю, банани, зрештою вдома на підвіконнику для дитинки можна щось вирощувати, якусь там цибульку ітд. Головне - бажання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. julchyk

    julchyk Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    [P.S. Прошу не вважати за рекламу:dance:

    :radist::radist::radist:В нас радість велика: перший зубчик виріс!!!
    Може час починати пригодовування? На м 5 місяців і 4дні? А сухариком можна ясенка чіхати?
    Порадьте, га?[/QUOTE]


    Нам свого часу педіатр казала, що можна сухариком і бубликом, але ми з 5 міс. печене яблучко пробували
     
  13. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    дівчата, а з якого віку ви починали давати кашки, бо я десь читала, що 8-9 міс. варто починати
     
  14. Росинка

    Росинка Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Ми починали саме з кашок з 5,5 місяців,то був наш перший прикорм.Бо яблучко малій не подобалося,напевно тому що кислуватий смак.Брали безмолочні каші,а вже після року перейшли на молочні.Дуже мені подобаються каші Хумана.
     
  15. Straniera

    Straniera Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    А ми каші взагалі після року ввели.
     
  16. Аня

    Аня Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Вичитала у журналі сьогодні , що повненьким діткам слід прикорм починати з овочів, а худеньким з кашок /з безглютенової трійки: рис,гречка,кукуруза/
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Я вже стільки про прикорм перечитала,але до сих пір вагаюсь,з чого починати.Моя мася весь час страждає від запорів (причому справді страждає-викручується,плаче,тужиться,але мало що виходить)Так от,прочитала,що овочеві пюре,ще й з олійкою допомагають позбутися цієї проблеми,але дитина від них не ильно поправляється.А наша Настюха набирає всього 200-300 г в місяць і чато зригує.При таких симптомах радять починати з кашок.Але кашки мають закріплюючу дію.Тбто доводиться вибирати:чи почати з овочів і (можливо) позбутись запорів,але і надалі мало набирати вагу,чи почати з кашок і почати поправлятись,перестати зригувати,але мучитись запорами...:confused:
     
  18. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    а може супчики тоді? як середній варіант
    послаблюючу дію мають морква, слива, яблуко теж, але вам ще таке їсти не можна
    можна зранку нагодувати супом чи кашкою, а в обід дати якесь фруктове пюре - з сливки наприклад

    а взагалі щоб в дитини не було запорів треба вам щось послаблююче їсти, тоді воно потрапить в молоко
    я часом їм сливи, виноград, ківі, то в малого запорів не буває
    а ще може є трав'яні чаї в аптеці послаблюючі?
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Мій Петро так поводив себе до двох років. Зате їв твердий сир, випивав багато молока. Їв сиркову масу, влітку молола йому сир з фруктами і запихала це в баночку з-під купованого сирочку :umbrage:. До певного віку спрацьовувало.
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Черепашко, маю добрих знайомих, у котрих синочок мучився закрепами поки не почав повзати. Догодовування на цей процес не впливало.
     
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.