Догодовування малятка

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Аня, 8 Вересень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
Статус теми:
Закрита.
  1. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Їм і сливки,і персики,і чорнослив,і бурячки...нічого не допомагає.Педіатр порадила давати дитині соки,але багато начиталась,що з соків не варто починати-вони занадто концентровані і алергенні для маленького шлуночку.Чайки почала давати тминовий,дитячий шлунковий,відвар з ізюму-не допомагає:umbrage:
     
  2. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    я чула, що то в багатьох так
    почне дитина більше рухатися і проблеми з животиком щезнуть
     
  3. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Ми пережили подібну проблему (себто закрепи) десь в 3 місяці. Врятував нас питний йогурт Галичина з чорносливом. Мама приймає на ніч, а на ранок маємо ... чудову купку від малечі:8:, котра трохи віддає запахом йогурту :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Теж пробували...результату немає..:sad: І рухається багато-тільки покладу,перевертається на пузо і повзе.Спокійно ніколи не лежить.Всі знайомі лікарі і наші бабусі звинувачують мене у тому,що дитина голодна,тому і запори.Хотіли,щоб я її вже з 4-х місяців підгодовувала.Хоча молочко вона все не виїдає.От вже місяць і обіцяю,що з дня на день почну вводити прикорм.
     
  5. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Черепашка, у нас теж запори і досить давно, деколи по 10 днів. А деколи какає через день. Я спеціально нічо не їм. Піднімала на форумі це питання досить часто, але дитині нормально, не мучиться, то втручатись в роботу організму не буду.
     
  6. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    якщо дитину не мучить, значить то не запор
    на ГВ то варіант норми в вашому віці :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Можливо, то краще було б написати на гілку про горщик, але...Якщо вже тут мами про закрепи в дітей розказують, то розкажу і я, тільки про псевдо-закреп. Штефко пісяти привчився вже на горщик, а по-великому поки що в памперс. А оскільки вдома він ходить без памперса, то, відповідно, не какає, припасає на чорний день:) Як тільки десь ідемо, я йому пасперс вдягаю, то він моментально робить по-великому, причому таким тягучим, як в новонароджених меконій.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Аня

    Аня Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Дівчата. Тут вже хтось багато писав,що закрепи у дитини - це коли вона плаче,тужиться, тяжко какає твердими какашками. А якщо її нічого не турбує, какає раз у кілька днів нормально сметаноподібно ,як завжди, то це не є ніякі закрепи. Це нормально для дітей на ГВ
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Давайте повернемось до теми пригодовувань:clapping:
    Чи ще хтось використовував педагогічне пригодовування? Поділіться досвідом, будь-ласочка.
    Мамусі товстопузиків, з чого ви починали пригодовування?
    І чи вартує зараз (ну максимум через 2-3 тижні) на базарі купувати кабачок, чи може краще з домашнього гарбузика починати?
     
  10. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Приєднуюсь до запитання і ще цікавить,чи можна почати з брокколі?
     
  11. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Матусі,а як ви готуєте парові котлетки своїм діткам ?
     
  12. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Якщо дитина на ГВ, то скільки прикормів має бути після року? В нас зараз зранку кашка, обід-зупка, вечір йогурт чи сирок. Це мало, багато? А після року як. Стільки ж? Чи треба ще вводити?
     
  13. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Вибачайте за оффтоп, але в гілку про прикорм мало хто заглядає, тому... Розкажіть, хто варив дитині рисову кашку, як її готувати? Я змолола в кавомолці, думала варити і додати трошки свого молочка. Треба давати якийсь цукор, олію і т.п.?
     
  14. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    можливо краще розмовляти тут Введення прикорму
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Олюсько, я кашу не мелю, ну лінива я мама. Вару звичайну рисову кашу (можна й Петра заодно нагодувати), потім вже варену крупу закидаю в комбайн, додаю молока (свого) і шматочок фрукта будь-якого (інакше їсти не хочемо). Все, солі цукру масла не даю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 7
  17. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Якщо дитина на ГВ, то скільки прикормів має бути після року? В нас зараз зранку кашка, обід-зупка, вечір йогурт чи сирок. Це мало, багато? А після року як. Стільки ж? Чи треба ще вводити?
     
  18. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Я прикорм починала з каш бо дуже погано набирали вагу. Давала Хумановські. Потім ввела овочі(з цим мала проблему і можливо зза каш бо овочі не такі солодкі.) Зараз досить не погано йде гарбуз бо солоденький.
     
  19. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Я теж думала купувати Хуману, але почитала її склад і передумала. Може, нічого такого дуже шкідливого з того нема, але все-одно не натуральне, тому вирішила давати зготовлені самостійно.
    А починали ми з овочевих пюре, спочатку ла з великим задоволенням, а тепер трохи капризує, але їсть. мабуть, через зуби..
     
  20. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Я вибачаюсь, але гарбуз - це диня у вас?
     
Статус теми:
Закрита.