Доктор Комаровський - за і проти

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем loreniya, 26 Грудень 2010.

  1. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти

    Вибачте, а як Ви почали дивитись Комаровського? Попали на передачу по ТБ? А якщо б не було тих передач, як би Ви ростили свою дитину, кутали, не давали б пити, пічкали б антибіотиками...я впевнена, що ні)

    Я коли попадаю на передачу Комаровського і мене тема зацікавлює, то я обов"язково ще пошукаю інфу на цю тему в інтернеті, бо люблю знати всі варіанти і вибрати те що підходить саме мені, а не те, як вважає правильним саме Комаровський( то такі теми як щеплення, загартовування, початок прикорму дитини, спільний сон, тривалість ГВ і т. д.). Це не означає, що я категорічно не роблю що він каже, просто роблю те що підходить саме мені, і в деяких випадках мені його теорія теж імпонує.
    Якщо Вам багато чого підійшло саме з його передач, це чудово, головне, щоб це не було "сліпе" слідування моді.

    А ось це навіщо? Для чого ви даєте дитині морозиво кожен день? Бо Комаровській радив)
     
  2. Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти

    теж однїєю рукою за. Але багото у чому його не розумію...
     
  3. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти

    це чудово загартовує горло, ангіни в таких дітей практично не буває. Звичайно, морозиво має бути без хімії (ідеально - домашнє)
     
  4. Zaichiha

    Zaichiha New Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти

    Або просто заморожена питна вода (лід).
     
  5. hen party

    hen party New Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти

    Дуже ціную його поради, далеко до передач прочитала його книгу. На багато що почала інакше дивитись. Єдине про прививки не знаю... Не дуже з ним згідна.
     
  6. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти

    А ще й бажано без цукру) Але то вже не морозиво називається. Місцеве загартовування. Навіщо?
    Якщо вже загартовувати, то комплексно, на мою думку.
    А дати морозиво, потім закутати і на вулицю?)
    А взагалі краще не перегрівати дитину, тоді й загартовувати не треба.
     
  7. semgalka

    semgalka New Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти

    Інколи дивлюся передачу з його рекомендацієми, але в дечому я з ним не згідна. і
     
  8. dyfa

    dyfa New Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти

    випадково натрапила на цю темку,і також захотілось висловити свою думку...:girl_cray:Довіряю я Комаровському,тому що деякі поради нам підійшли.Маю двох дівчаток 6 і 1 р.Був у нас коклюш зимою(звичайно ж у двох),лікувались: прогулянки,провітрювання,прохолодна кімната,вітрянка:без зеленки,купання кожен день ,а то й по два рази на день.Ці поради дійсно допомогли моїм діткам легше перенести ці недуги!Щодо вакцинації також не погоджуюсь(хоча якби жила в іншій країні то мабуть би робила)думаю то він мусить так казати...
     
  9. mipa

    mipa Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти

    Я з Вами цілко погоджуюсь Я сама лікар,тому маю свою думку на рахунок вакцинації. Але це вже інша тема. А про доктора Комаровського в мене така думка - дуже зручно і легко лікувати здорових дітей! Давати загальні поради, розтлумчувати елементарні речі на пів передачі. А вже, коли стосуватиметься діло якогось конкретного клінічного випадку, я більш ніж впевнена, що він відправить до іншого спеціаліста. Я деколи одним вухом слухаю його передачу, то мене аж тіпає. Він дає поради по відношенню до здорових дітей. Я розумію, що в залі сидять мамочки з такими дітками, але його слухають й інші і, що не дивно, прислухаються до його порад.
    Комаровський мені більше схожий на якогось проповідника, він коли говорить, то, замітьте, всі махають головами, навіть, коли не погоджуються з ним.
     
  10. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти

    +1000. він наче зазомбовує)))
     
  11. dyfa

    dyfa New Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти

    як це?:girl_sad:
     
  12. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти

    Гг, ось що запостив Комаровський на своєму сайті :)
    Дети грудного возраста должны постоянно получать грудное вскармливание до 2 лет и старше.

    то щось новеньке :)
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти

    якась плутанина з дітьми грудного віку, це типу не [тільки] ті що груди їдять, а до якогось там віку. Ну грудною дитиною ніхто 3-річну не називає хоч би вона і була на ГВ.
    *це так роздуми не на тему*
     
  14. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти

    в англійській мові це baby - до двох років (далі - toddler), українською це - немовля (яке ще не мовить).
     
  15. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Ну не знаю-не знаю, от на днях по ТБ показували його передачу щось там по темі дитячих садків. То Комаровський чітко дав зрозуміти, що мами, які дають цицьку дитині до 2-3 років, які дають груди на вимогу, які (о жах!) разом з дитиною сплять, то трохи ненормальні. Ага, і я така виходить:girl_blush2:. А на запитання мами вже по садках, коли дитину краще віддавати у садок, то взагалі відповідь була геніальна. Мовляв, якщо мама для дитини є авторитет і її слова для маляти - закон, то тоді можна давати десь в 3 роки. А, якщо мама не може зробити вдома дисципліну і другими словами, якщо дитина не ходить по струнці, то в садок треба віддавати чимпошвидше:girl_cray: Все, після цих його "геніальних висновків" доктора Комаровського для мене не існує взагалі, піарник ще той.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Isa

    Isa Well-Known Member

    мене він бісить, шоу мен просто, передача його, то сплошна реклама...якби поважав себе, поважав ГВ в повній мірі, був крмпетентний в тому, не було б тих всіх каш, сумішей, морозив і т.д.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Seferi

    Seferi Well-Known Member

    А мені подобається. І в багатьох випадках співпадає з методами Гайдука. А методи Гайдук мені допомагають.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1