Доктор Комаровський - за і проти

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем loreniya, 26 Грудень 2010.

  1. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Можна з К. погоджуватися, можна ні, але є факт - він змушує батьків думати раціонально, а не емоціями (йой, дитина хора - і давай їй пхати все підряд "від бабці", "від педіятра", "від свого страху").

    Просто завжди в догляді за дитиною домінували певні тренди (як в маркетингу). Раніше: годування по графіку, окреме перебування мами й дитини в роддомі, сповивання, допоювання і т.п. Зараз нові модні тренди: слінги, ГВ до упаду (жарт:)), спільне спання, "ні-дуракам!" і т.п. Ну, й Комаровський - новий, але якісний тренд:)

    Батьками треба в тому самим розбиратися. З досвіду спілкування переконаний, що багато "консультантів" (з нових трендів) самі достатньо в темі не розбираються, бо не мають медичної освіти, лише курси. А коли молодим батькам всього красіво наговорити (інколи доволі безвідповідально), то батьки плутаються, не знають що робити й кому вірити. А Комаровський принаймні як медик по поличках доступно викладає. І змушує батьків займатися самоосвітою, сміливіше брати відповідальність на себе. Ми, наприклад, з дружиною рідко дивимося його передачі, але вже навчилися докопуватися до причин і не кіпішувати:)
     
  2. Natalochka

    Natalochka Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Цілком згідна за температуру і вологість в приміщенні. Дивились його передачі і читали книжку "Начало жизни вашего ребенка"- доступно пояснює про антибіотики, стафілококи, дисбактеріози і діатези, інфекційні та вірусні захворювання. Стараємся після того малого не запарювати, купили зволожувач повітря бо страшно жарять батареї (дорослим не комфортно, не те що дитині) і стало набагато краще. А ще мені сподобалося про купання, а то в деяких сім"ях ця процедура доходить до фанатизму - перекип"ячена вода тільки 36-37 градусів, вата в вуха і т.д., потім дитина кутана - перекутана. Наш малий комфортніше плаває при 32-34 градусах в великій ванній і в вуха навпаки добре як потрапляє вода (це нам і масажистка підтвердила, вона показувала як вчити малого плавати).
    Щодо ГВ не сподобались поради, але як теорія напевно має шанс на життя. Все рівно це краще ніж то,г що радять деякі наші лікарі. Він все таки пропагує годування грудьми до 6 міс і нагололошує що прикорм вводити раніше не можна і що радянська схема коли дитині в 2 міс давали сік (!) шкідлива. Думаю це корисно почути деяким бабусям
     
  3. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.




    думаю скажи він вголос протилежне, шоу давно б прикрили;) бо все-таки він лікар і має говорити те, що не розходиться з інструкціями
     
  4. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Ну может оно и так. Но конкретно мое чадо даже будучи не буйным находит в себе силы выкинуть нафиг термометр куда подальше.
     
  5. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Даремний сарказм. Не було б цього доктора, який принаймні, не розказує страшилок, була б купа інших - бабці, дільничі, "всі з досвідом". І я не боюся визнати, що дійсно не надто освічений у догляді за дитиною, в педіатрії. В нас перша дитина. Що роблять батьки-початківці? Довіряють тим, хто має знання й досвід. То вже окрема тема, наскільки ці знання й досвід глибокі й корисні. Ну не вірю, що всі зразу стали супер-освіченими батьками! Маю знайомих, які досі прислухаються виключно до дільничого педіатра, не тому, що вона така розумна, а тому, що в них перша дитина, батьки далеко, досвіду ніякого, а так є хоч хтось, та ще й "доктор". Я веду до того, що імульсивні тиради Комаровського принаймні змушують батьків перевірити "чи то дійсно так, як доктор в тілівізорі каже":)
     
  6. kostuk

    kostuk New Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Вибачте, але ви мене не правильно зрозуміли...:girl_impossible:
    Комаровський говорив про термометр, який використовують з іншою метою...коли в дитинки запорчики. Ось це дійсно ехінея повна...:girl_crazy:
    І ще погоджуюсь з іншими дівчатами, що цей лікар дійсно показує нам, що не так страшно бути батьками і потрібно менше слухати "корисних порад" від наших бабусь, тьоть, знайомих.
     
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Та йой, месія, прям'... :)
    Лікнеп - позитив, але нічого нового/революційного він не розповідає. Кому потрібно, давно взяв цю інформацію з попередніх джерел. Шоу існує не завдяки К, а завдяки "замовленню" на нестандартну педіатрію.
     
  8. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    От власне. Більшість речей, що він каже цілком доступні і зрозумілі. І не нові. Єдине, що він зараз дуже модний і його багато хто слухає безапеляційно. Ну а звідси і може бути "зловживання службовим становищем" і продвигання тих ідей, які йому вигідні, потрібні чи проплачені. Бо хто зараз собі дозволить заперечити самому Комаровському.
     
  9. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    А для чого йому заперечувати? хіба він щось не так каже? Є нюанси, з якими можна бути не згідним, але тут вже бачу в темі їх обсудили, і кожен сам вирішує чи на 100% прислухатися до К. чи може так на відсотків 60)) але я думаю він розумніші речі каже ніж деякі бабусі і цьоці, і навіть деякі лікарі)

    ---------- Додано в 13:07 ---------- Попередній допис був написаний в 13:03 ----------

    для кого зрозумілі , а для кого і не дуже) Для мене (ще немаючи) дітей здається памперс одівати дуже буде складно, а пару раз спробую і буду всім говорити ой а це ж просто) тому не спробуваши. десь прочитавши, чи когось не послухавши все здається дуже складно!
     
  10. kostuk

    kostuk New Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Можливо це дійсно так. І всі це знають та розуміють, але чомусь не використовують на практиці. Ми шукаємо якісь складні шляхи виховання дитини, лікування від різних хворіб, а все виявляється досить просто і доступно, і Комаровський нам про це говорить. Ну і нехай краще телевізійний ефір займають передачі цього лікаря, ніж різні примітивні шоу та передачі...це корисніше для загального розвитку.
     
  11. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    таж то треба шукати ті десь джерела, а так популярно пів 10 вранці кожної неділі тобі розказують:good: І для чого читати сто п"ятдесят книжок, якщо можна прочитати одну Комаровського)
     
  12. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    і так і не так. Ану ж Комаровський десь помилиться ;) Краще проблему розглянути з різних точок зору, а не взяти одну як єдино правильну.
    Наприклад з ГВ. Керуючись виключно порадами Комаровського вам не факт, що вдасться нормально налагодити ГВ. А погодьтесь, що це дуже важливо.
     
  13. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

     
  14. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Мені він теж імпонує, люблю переглянути його передачі, але звісно маючи свою голову на плечах і розуміючи, що я поки відповідальна за свою дитину, а не лікар Комаровський, намагаюсь робити ті речі які дозволяє здоровий глузд :). Я за спосіб лікування без антибіотикі і ліків взагалі, я випробувала метод соленої водички при нежитті - допомогло і обійшлися без ліків, ходили гуляти, провітрювання і т.п
    Є сумніви щодо купання під час вітрянки, у нас ще не було, але не знаю чи наважуся
    і про садочки що треба окремі групи для дітей, мами яких дивляться передачі Комаровського :) де буде провітрено, волого, і прохолодно - не вірю, хіба якщо він сам організує такий садочок.
     
  15. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    з цим цим я з Вами цілком згідна! Слова К. не аксіома, тому не потрібно їм бездумно довіряти! Але для загально розвитку жінки-мами він нічого поганого не говорить)

    бачила я його передачу про ГВ. нічого конкретного він там і не сказав нічого, якось все "вокруг да около". Єдине , що я зрозуміла, що якщо мама годує дитину до 6міс., то їй можна поставити 3, а якщо до року, то тверду 4, як мамі) Ну і трохи "наїхав" він на консультантів по ГВ....
    щось вони вже йому не вгодили)
     
  16. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Бачила ту передачу. Консультанти не вгодили, бо як він каже сіють в мам, що не годували, невпевненість в собі і задарма не консультують. А я б сказала, що завдяки дівчатам консультантам багато жінок повірили в себе і зрозуміли, що годувати можуть і що це важливо і нормально. А щодо оплати їх роботи, то кожна робота повинна бути оплачуваною. Хто ж винен, що педіатри в основному зеленого поняття не мають, що і як потрібно робити, щоб молоко випадково не закінчилось за три місяці.
     
  17. Катруся

    Катруся Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Щоб ми тут не говорили, але бачу що кожен хоч краєм вуха та слухає ті поради Комаровського. Власне для мене деякі з його порад стали у пригоді, це при тому що користувались послугами і приватного ( просвітленого) дитячого педіатра і державного, вони у своїх рецептах тяжіють до використовування лікарств, а він веде до того що у більшості випадків можна обійтись без них...
     
  18. slavivna

    slavivna New Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Перредача доктора Комаровського таке ж саме шоу як і решта.Вибір прислухатися чи не погоджуватись з ним завжди залишається за нами, так само як відповідальність за наслідки цього вибору.
     
  19. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    В Харькові Комаровський не так давно створив садочок приватний "Комарік". там такі групи створені за інтересами батьків та за методо Комаровського. навіть не уявляю скільки коштує в місяц це задоволення)))
     
  20. Galicija

    Galicija Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Власне нас з чоловіком саме те і вразило - К. говорить настільки очевидні речі, що сидиш і думаєш, чому самому те чи інше на думку спало....


    Абсолютно згідна. Повторюсь - хай не всі його поради та рекомендації заслуговують на увагу, але, якби мені сказали завтра, що Комаровський стане нашим дільничим педіатром, я би-м дуже втішилась:girl_yes:


    Вважаю, що такі батьки мають серйозні проблеми, якщо слухають когось (навіть якщо це Комаровський) безапеляційно.......