Доктор Комаровський - за і проти

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем loreniya, 26 Грудень 2010.

  1. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    моя бабуся як надивиться кормаровського - шоразу капає - нашо йому та цицька, он комаровський каже шо не треба

    старші люди не фільтрують його базар - потім дістають ше гірше
     
  2. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.


    А Комаровського я люблю. Мудрий дядько. Один з небагатьох, хто добре знає свою роботу. Звісно в нього може бути своя думка. Звісно він може помилятись. Але те, що він професіонал видно одразу.
     
  3. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Старіші люди багато що не фільтрують. я маю на увазі не наших бабусь, а бабусь наших дітей) ті ще бабусі все добре фільтрують:girl_smile: наприклад, моя мама поміняла свою думку на деякі речі, ще б свекруху підсадити на К., щоб і їй він провів лікбез, а то вона б ще досі пеленала, допоювала і вже тепр радить вночі не кормити дитину, бо от вона двох так викормила і то є добре. Дитина вночі має спати і нічого її кормити!
     
  4. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    моя мама під впливом моїх пояснень поміняла думку
    ВИ маєте визначати як і шо робити/не робити для дитини добре, а не доктор комаровський
    мама має читати/слухати багато, а потім фільтрувати інформацію
    а то є мами, в яких на столі тільки комаровський лежить
     
  5. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    та звісно) Це ж моя дитина буде)))
     
  6. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    моя бабуся, 83роки, з тих, що знали і голод, і холод, і основне для якої, щоб дитина їла, яка мого брата сама годувала після школи, бо так він більше з"їсть, нарешті попустилася діставати моїх дітей стосовно їдження
     
  7. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

     
  8. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

     
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Угум.
    А потім пішли б шукати постійного педіатра, а не шоумена-літератора.

    Точно. Спок з моди вийшов...
     
    Останнє редагування: 27 Грудень 2010
  10. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    нам наша мудрість ближча ніж заграмнична)
    Але не кажіть. Мені дільничний педіатр, побачивши в мене книжку Спока, казав що то сама модна і продвинута книжка зі всіх нині існуючих.
     
    Останнє редагування: 27 Грудень 2010
  11. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

     
  12. Likalika

    Likalika New Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    В цілому я багато в чому згодна з Комаровським, багато книг його перечитала. Він дуже гарний педіатр і розумна людина.
     
  13. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Мені найбільше ця книга подобається! Дивлюся щотижня його по "Інтері". Багато в чому погоджуюся. Взагалі-то він мудра людина і досвічений лікар. Мені імпонують його погляди на дуже багато питань;)

    Класна була тема для татусів:girl_tender: - всі б так думали як він;)

    Звичайно, сліпо наслідувати якогось лікаря - просто тупо(вибачте, але хіба ні?). Треба мати і свою думку особливо у питаннях виховання;)
     
  14. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    А можна детальніше, чим саме вам імпонує ця фраза?
     
  15. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    та йой. що жтам поянювати,звичайно, що не молокозавод. Бо на молокозаводах виробляють крім молока, ще й масло, сметану, кефір, йогурти і ряжанку, а жінка йно молоко :girl_crazy:
     
  16. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    я тут встряну.... ця фраза чомусь дуже подобається багатьом мамам які з різних причин завьязали з ГВ рано. І чомусь зовсім не викликає захвату в тих мам які годують довго або настроєні так годувати. Я наприклад себе молокозаводом не відчуваю :girl_spruce_up:
    В вас, наскільки я знаю
    тому і не дивно що так вам запав в душу вислів пана доктора ;)

    Кстаті, якось гортаючи сторінки ЖЖ одної бувшої форумлянки ДП, натрапила на інформацію про те що запросили консультантів по ГВ на программу Комаровського. І там він дуже неетично себе поводив. Те що вони є консультантами він відкрито висміював, мол ви ж не лікарі то чого пхаєтесь. А ще на питання по ГВ відповідав лише сам, так чи інакше притримуючись лише своєї точки зору. Ну то для чого було кликати людей щоб потім слова їм не давати.

    А ще, ті ж дівчата консультанти київські потім розповідали що всі ці питання від залу зазадегідь сплановані, роздані слухачам в залі, відрепетирувано коли, хто і що питає. І імпровізованих питань від залу немає.

    Хоча я погоджуюсь що Комаровський в дечому і правий, але в нього його программа це театр одного актера. В якому він в досить агресивній формі завжди дискуссію веде в руслі " я, і лише я кращє знаю" То для чого в программу запрошуюсь інших спеціалісті, тих же консультантів ГВ. Оті мамочки з дітьми які там вічно бігають - він себе і позиціонує як добрий доктор Айболит, але його постійна категоричність, перебивання на пів слові тих хто ніби то до нього за порадою звернувся, оце розмахування руками, інтонація з якою він глядачам доказує свою правоту . Як на мене лікар якось стриманіше і тактовніше має вести программу.
     
    Останнє редагування: 28 Грудень 2010
  17. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

     
  18. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    А нам пан Комаровський подобається - прикольний дядько :). А те що і лікар - то взагалі ще цікавіше його слухати.
    З народженням манунки його книжку чоловік десь в неті вирив і прочитав поки ми були в пологовому. Чоловіку підхід Комаровського до того, що з дитям (після пологового) треба робити здався (як не дивно, бо чоловік, як я кажу, не лікується :)) логічним і деякі речі (а їх немало) відкрив очі. Тому прислухаємся до його, а вони, як не дивно, діють :girl_in_dreams: (зрештою хто не вірить, той не вилікується)...
    Не скажу, що погоджуюся абсолютно зі всім, що він говорить, але, як на мене - то логічно - всі ми люди різні і всім вгодити не можна.
    Кожен для себе має робити свої висновки.
     
  19. kostuk

    kostuk New Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    В будь-якій темі є свої "за" і "проти". Ніхто не говорить, що Комаровський "ідеальний" педіатр, звичайно є рекомендації, які ми вважаємо не правильними (про ГВ, вакцинацію, памперси тощо), але взагальному, як на мене, він говорить непогані речі.
    Навіть наведу приклад його впливу на наших лікарів. В мене сестра працює на швидкій допомозі медсестрою, їздить з педіатрами. Так от за її словами тепер лікар ,коли приїжджає до хворої дитини і бачить, що в квартирі жара + 25, дитя закутане одразу починає сваритись з батьками...І це вже великий плюс...ще б поменше антибіотиків та інших лікарств...було б добре...:girl_tender:
     
  20. RUSlana

    RUSlana Active Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Абсолютно погоджуюсь, просто треба трошки включати фільтр. Ясно, що якщо спонсор показу "Памперс" і передача про підгузники то він не може сказати про всі недоліки, а навпаки рекомендує продовжити їх використання до двох років. Але такі передачі як про вологість відкрили очі на приховану і актуальну взимку проблему це також факт.