Доктор Комаровський - за і проти

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем loreniya, 26 Грудень 2010.

  1. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    та що ж це тоді за лікар, якщо того він не може сказати і того не може, для чого тоді виходити на екран і розказувати всяку балібурду, якщо ти чогось не можеш?
    Лікар має зилашатись зі своїми принципами не залежно від того, хто спонсор.
    Як це так? я маю свою думку, але думка міняється залежно від спонсора?
    Нехай пише тоді книжки, мамочки будуть купляти, читати і вчитись чогось мудрого,
    а не йде на поводу у спонсора.
    А як же принцип лікаря "Не нашкодь"?
     
    Останнє редагування: 28 Грудень 2010
  2. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Не буде спонсора -не буде передачі. І книжку без спонсора думаю дуже важко видати на лікарську зарплату.
    Просто треба фільтрувати те що він говорить і вибирати те що потрбіно тобі і твоїй дитині.

    ---------- Додано в 10:37 ---------- Попередній допис був написаний в 10:34 ----------


    ще здається ніхто тут нічого такого не написав, що от скористався порадами К. і дитині стало гірше? Та зрештою всі ми дорослі розумні люди, а не якісь "попки", що маєм безприкословно виконувати поради К.
     
  3. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    ім"я він собі давно заробив, не бідний. Тому і міг би притримуватись своїх принципів, а не пропихати памперси. Зрештою , можна і іншого спонсора знайти
    Не нашкодь - це не означає не вмерти.
    А може якась дитина від тих памперсів в майбутньому якусь болячку буде мати? тішитись, що жива лишилась.
    Добре бути свідомим, мати інтернет, і багато читати. Що не кажіть, інтернет, це велика сила - і багато інформації. Але не всі мають доступ до інтернету.
    Я також колись робила щеплення дітям і не думала про це. Лікар каже, що це добре, нас всіх щепили, по телевізору казали - що це взагалі наше спасіння і без вакцинації ми всі вимремо. Тільки завдяки інтернету до мене дойшло, що треба задуматись.
    Є мами, для яких Комаровський - це святе. В них не закрадається підозри, що він може порадити щось погане, а звідки ж їм знати?
    Якщо він вже заробив собі такий імідж мудрого і файного лікаря, то нехай притримується свого іміджу, а не пляше під дудку спонсора. Саме через це немає у мене поваги до нього.
     
  4. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    До речі!!! Для нас з дружиною - теж. То така книжка - замість запокійливих для мами, коли дитя пчихне:)
     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Трохи понервувала заява Комаровського, що при вітрянці не потрібно замазувати прищі зеленкою взагалі. А коли дитина то розчухує - мусиш то зробити, щоб не занести вторинну інфекцію. А є ж люди, які свято в то повірили.
     
  6. tania

    tania Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Незнаю чи такий вже і брєд, бо куми мала таки дійсно після двох рочків, непамятаю точний вік, сама вирішила опробувати горщик хоча до того часу батьки намагалися навчити і без результату.
    Щодо доктора то ніхто не заставляє сліпо виконувати все що він говорить. У кожного є власна думка, досвід. Мені він імпонує, та це зовсім незначить що всі його рекомендації для мене прийнятні. Дещо я неможу зробити бо НАС не так виховували.
    Ще одна така думка в мене є незнаю чи хтось помітив. Наприклад Хаус? Він усім подобається бо він не шаблонний, може так і з Комаровським? Може ми втомилися слухати поради наши педіатрів у яких все як завжди, а тут щось нове, цікаве.
     
  7. kostuk

    kostuk New Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

     
  8. tania

    tania Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Суть та сама. Притягує увагу те що відрізняється. Мені так чомусь здається.
     
  9. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    не памперси зауважте, а одноразові підгузники... він ніколи не рекомендував якогось одного виду підгузки... і завжди каже що памперси для батьків, а діти без них можуть спокійно обійтись...
    взагалі він завжди говорить фразу "якщо мама може собі дозволити" - годувати грудьми, спати з дитиною, висаджувати дитину і т д... дівчата, то правда - не всі можуть собі дозволити... дівчина з якою ми лежали разом в роддомі жалілась що чоловік їй не те що в ліжко малого взяти не дозволяє, погодувати ледь впускає... то правда життя, на щастя не нашого з вами, але і таке є...

    ---------- Додано в 12:22 ---------- Попередній допис був написаний в 12:20 ----------

    а я думаю він просто має талант шоумена, його душа прагне до публіки, от він і несе свої ідеї в маси...
     
  10. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    харизматична особа, та й усе.
    одна річ - якщо він дійсно так вважає, інша, якщо вважає правильним одне, а в говорить інше, бо спонсори...
     
  11. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    він певно вже давно не живе на зарплату лікаря.
    А на рахунок спонсорів і т.д. В нього є свій форум, в якому величезна купа питань піднімається, і там відповіді якраз по сущєству а не в угоду спонсорам. Так що якщо вже цікавитись інформаціює і отримувати адекватні відповіді на питання то не з программи а там, на форумі.
     
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    вишиванка:ну не знаю, що там Комаровсчький каже, але наприклад диву в Німеччині і тут не зеленкою при вітрянці мажуть, а іншою рідиною, яка поменшує то свербіння.

    В нас лікарі замість діагнозу вітрянка пишуть у довідці ГРВ і за рідини проти свербіння нічо ніхто не каже. Певне і не знає.
     
  13. sensual

    sensual New Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    А в мене Комаровський в авторитеті, сопельки раніше ми лікували біля 10ти днів, а зараз 5 днів і все ок!
     
  14. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Подобається мені цей дядько :)
     
  15. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    все в нього просто: зволожити, провітрити і не заставляти дитину їсти) Сьогоднішня тема сподобалася) ДИТИНА НЕ ХОЧЕ ЇСТИ! Я вже сміялася, що після реклами в його передачі, треба нагодувати дитину хіпом, на десерт дати барні, і це все заїсти вітамінками біовіталь:xaxa::xaxa: Мене аже теліпати починає, як бачу що мама запихає в річну дитину той хіпп задля реклами:girl_impossible:
     
  16. vernata

    vernata New Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Ми з чоловіком вже багато його порад впровадили, щодо купання, спання, годування, температурного режиму в кімнаті, сопельок, всього і не перерахуєш. Вважаю, що це дуже розумний чоловік. Він не каже, як інші лікарі, що так треба, в нього все аргументовано, вибирай сам, що підходить.
     
  17. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Мені мама постійно дзвонить і каже Ти Комаровського дивишся? я кажу забула, я к телевізор виглядає)))) вона його прихильниця. Сама читаю його форум, питаюсь там теж що цікавить, читаю статті....от з конкретними ситуаціями сос якось не думала чи то Комаровський радив чи мама. Мені більше форумні ситуації( жителів ДП) і дії згадуються.
     
  18. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    ніколи :) не звертала уваги на ту його рекламу :). ну хіба то головне в його "Школі"?для мене головне те, що він радить і говорить (кожен має для себе вибирати те, що його цікавить), а не спонсори, без яких, напевне, "Школи" не було б...
     
  19. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Не знаю де ви того всього понабирались, що Комаровський явно щось рекламує. Усі його поради щодо памперсів і іншого не нав"язливі, і звучать приблизно так: "треба мамі, а не дитині", і він теж каже, що маринувати дитину в памперсі круглодобово - злочин. І нічого такого проти ГВ не чула. Дивилась передачу, де мама було на ГВ і малому було 8 місяців. Ніяких "наїздів", казав що можна давати водичку з шпица, якщо мама не хоче, щоб дитина висіла на циці, ніяких сосок-пляшок. Тобто ніяких "кидайте ГВ", "всі в памперси!". А стосовно реклами: вона всюди є, нічого ви без спонсорів не пробите, будь-яка передача робиться за допомогою спонсора. Треба просто спокійно сприймати і фільтрувати.
     
  20. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    ну ти даш не чула
    а він і пише і каже багато такого шо виглядає ніби він проти довго гв