Доктор Комаровський - за і проти

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем loreniya, 26 Грудень 2010.

  1. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    ну якщо не чули,то прочитайте і зробите свої висновки Комаровський про ГВ
     
  2. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Ну хіба мами самі не знають, що потрібно провітрювати кімнати, робити вологе прибирання, багато гуляти на вулиці... Це всім відомі правила догляду за дитиною. Щодо лікування він дає гарні поради, але сказати, що я їх вперше чула від нього не можу. Наш підіатр теж притримується такого принципу.
    Щодо годування, то тут він мене починає навіть трішка дратувати. Дивилась передачу про ГВ, то він виставляв матерів завсім не в тому світлі в якому потрібно. Зробив з матерів годувальниць-матерів страдальниць І жодного слова, що це явище є природне і необхідне.
     
  3. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Точно є мами ,яким не те що здалося би почитати Комаровського,а взагалі зазубрити напам"ять і то на рахунок таких простих речей як прибирання ,провітрюваня,пиття,гуляння. Це просто жах ,що ті мами собі думають, і не встидаються жалітись на постійні хвороби,нежить,кашель, в нас сусідка- її мала минулу зиму просиділа в хаті, закутана, і то умудрились з чотири рази лікаря викликати і два рази антибіотики подавати і цю зиму щось їх не видно...починаю щось говорити- нерозуміння повне і озлобленість, і таких на нашій маленькій вулиці повно. Дуже рада ,що є його книжки і передача, якщо хоч кільком людям очі відкриються і то добре.
     
  4. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Ну, от всласне про це і мова. Щодо ГВ у нього якесь трохи неадекватне уявлення,але чому, нам тільки залишається здогадуватись.:dntknw:
     
  5. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    В нього уявлення як і в більшості чоловіків :)
     
  6. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

     
  7. nasturcia

    nasturcia New Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    А мені Комаровський тим і подобається, що він нагадує про прості речі. Недарма ж і ціле місто завішане елементарними сітілайтами "захворів-сиди вдома. прості речі врятують життя! і т. д." Честь і хвала йому лише за те, що на всю країну він оголосив, що не треба прислухатись педіатрів і вводити прикорм в 4-5 місяців, а лише тоді, коли у дитини принаймні появляться зуби! І тим більше він стає на захист жінок, говорячи про те, що якщо жінка пережила вагітність, роди та хоча б один місяць ГВ, то вона ВЖЕ заслуговує на відпочинок!! А багато оточуючих цього просто не знають і не зважають.
    А з провітрюванням, капанням та гулянням він правий-коли дитина хвора, то у оточуючих, а частіше бабушек, дах зносить взагалі, і вони готові всю аптечку згодувати, а він говорить для цієї аудиторії, що треба просто заспокоїтись і дати можливість організму самому справитись. а його остання передача про апетит взагалі корисна для усіх осіб, які доглядають дітей. У Комаровського більше, значно більше плюсів, ніж мінусів.
     
  8. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

     
  9. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

     
  10. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    підтримую,тим більше шо дитина багато спить після народження,якшо правильно розподілити свій час-то можна гарно відпочивати.

    ...........
    щодо Комаровського...може і непоганий лікар,але трохи з совдеповским сприйняттям і дуже вже його всюди багато (точно куплений телебаченням і не тільки).саме образливе,що його слухають і обожествляють,роблять все,як він каже,без подумавши про то.

    мені імпонують Сірзи найбільше,але у справах гв,висаджування,виховання керуюся серцем і одразу перевожу все на себе-а чи хотіла би я,щоб зі мною так маленькою поводилися?одразу відпадає всяке бажання купити ходунки, закутувати зимою рот в шарф і т.д.
     
  11. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    я згідна повністю з olenkastar в тому , що
    а отаким
    твердженням , на мою думку , доктор просто підкуповує жінок, бо знає, що кожна жінка так думає.

    За 28 років його практики, щось до минулорічного грипу ніде не чула про нього, хоча цікавлюсь такими питаннями щодня!

    Я не маю нічого проти лікаря Комаровського, але для чого так яскраво себе піарити!?
     
  12. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

     
  13. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    то не він себе,а вони його:) ті,кому вигідно продавати памперси і суміші, колоти вакцини, годувати дітей і матерів штучними вітамінами...такий собі лікар для "рабів"
     
  14. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    а ще тi, хто продае зволожувачi повiтря, правда? От повезло iм всiм з рекламiстом!
    Пiд час роздутоi епiдемii грипу вiн зразу закликав людей до здорового глузду, висмiюючи все про що говорили в змi.
     
  15. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    наша педіатр каже, що Комаровського треба заборонити, бо після його передач мами дуже мудрі стали, не хочуть антибіотики давати (вона їх прописувала у будь-якому випадку, якщо темп. від 38).
    І свекруха моя теж хоче його заборонити, бо він вважає нагріту духовку з цеглиною - злом, радить не пхати їжу у дітей, якщо ті не хочуть:girl_haha:

    Мені практично усі його поради дуже імпонують.
    Часом він говорить очевидні речі, але для багатьох і це є відкриттям.
     
  16. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    а це що таке??

    я думала то очевидно)) Це залежить від мам ) я була в дитинстві худющою, але в мене мама ніколи не пхала, от і я збираюся так робити, тому Комаровський тут ні до чого)))
     
  17. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Я вже писала що до Комаровського ставлення в мене особисто двояке. Проте, абсолютним злом його не можна вважати, бо його погляди, навіть попри всі ті реклами, окремі глупства, не найгірше, що може бути. Принаймні для тих, хто живе в глуші і в хаті має хіба телевізор, для окремих бабусь, і навіть педіатрів. А після такого:

    то, хай дійсно слухають ліпше Комаровського, для їхнього же ж блага. Бо дійсно, для багатьох мам такі речі стають відкриттям.

    Інша справа, мами, які вміють думати самі, мають інформацію, не мають нав"язливих порадників, які власне рекомендують цеглину в духовці, то тут вже можнва й внести здорову критику, самим переглянути і зробити висновки. На жаль, дуже багато мам думати не вміють і до питання відтворення роду теж підходять не надто свідомо (як це б сумно не звучало). Власне, на таких і розрахований Комаровський.
     
  18. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    це коли в хаті +22, бабі здається, що зимно, і вона вирішує підняти температуру повітря: закриває вікна, відкриває увімкнену духовку з цеглиною і нагріває до + 28:khomyak:

    А що до "очевидно", то вище є писали, що хворим дома сидіти також очевидно, але плакати з тим написом по усьому місті розвісили...багато чого для одних очеивдне, а для інших - америка.
     
  19. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    от бачте, як вам пощастило з мамою...мене теж не пхала мама, а от бабуся таки намагалася, але як тільки я стала більшою і могла втекти, то віднєкувалася "не хочу" (з часом то настільки в звичку увійшло, що навіть як хотіла їсти, то автоматично казала "не хочу")...
    але розуміючих мам насправді дуже мало...от один із спогадів із мого дитинства, як подружка вибігала на вулицю і з-за щік вивалювала на землю кашу і котлету, які мама в неї запихнула... :8:
     
  20. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    :girl_haha::girl_haha::girl_haha: