Доктор Комаровський - за і проти

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем loreniya, 26 Грудень 2010.

  1. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    це мені нагадало дитинство, коли наша прабаба вічно заставляла нас з сестрою одіватися, бо сама круглий рік у валянках ходила:girl_haha: Я з нею сварилася і ходила жалітися бабі))
    моя мама ще краще робила) сідала біля вікна їсти, де качки і кури бігали і одну лошку до рота, а дві за вікном)
    А мені з сестрою ще повезло! вона на брак апетиту на жалілася, і тому мені з нею було дуже вигідно з однієї тарілки їсти)
     
  2. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    а ви знаєте чого розвісили? бо ЮНІСЕФ гроші дав на плакати і на кампанію і на проведення профілактики грипів (всяких) - то наші повісили 50 плакатів, а здачу в кишеню
    не шукайте пророка в своєму отєчєстві
    не думайте шо то комаровського заслуга
    подумайте трохи і почитайте СВОЇМИ очима
     
  3. nasturcia

    nasturcia New Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Ну, по-перше, думати, хоча б думати про відпочинок-це не гріх. А по-друге, те,що про нього раніше не чули, то й такої кампанії щодо певного захворювання в історії України ще не було. У моєму місті була епідемія холери (яка значно страшніша за грип, навіть свинячий), та й то місто закрили, але все працювало і всі вчились. А минулого року просто були політичні причини і він зайняв правильну позицію-боротись з невіглаством.
    Все ж таки Комаровський влаштував певний лікнеп з медицини. Хочеться йому-то будь ласка! Це ж добре, що хтось має силу розвінчувати міф всесильного і недосяжного педіатра і чудо-пігулки, якими можна вилікувати все. І на його сайті можна неодноразово прочитати просту рекомендацію типу "припиніть ходити до лікарів і випрошувати пігулки,бо ваша дитина здорова."

    ---------- Додано в 22:31 ---------- Попередній допис був написаний в 22:20 ----------

    То вам занадто добре живеться і ви забули про те, коли ваша донька мала 2-4-6 місяців. я кщо у вас єдобрі помічники і на вас не лежить все господарство, то я щиросердно рада за вас. А в мене малому було 2 місяці, коли донька пішла до школи. і після того, як вночі неспавши, годувавши зранку вставала її збирати до школи, а потім варити, прати і т.д. плюс дитина, то щонайменше мені було приємно, що не всі думають, що мамочка має все-все зробити без відпочинку. А відпочинок-це сон, хоча б 15 хвилин наодинці. Я не думаю,що новонародженому дуже потрібна замотана та знервована мати, у якої від перевтоми мастіт починається.
     
  4. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    Ну таке враження, що ви були в мене вдома і бачили моїх помічників))) Насправді все прозаїчніше. Живемо з чоловіком і малою. На мені, як і на вас все господарство, бо ніхто за мене не зварить-випере-прибере-і.т.д.

    Це була відповідь на
    Бо вагітність не варто пережити, її варто прожити і насолоджуватись нею. Ну і з ГВ так само

    Відпочивати жінці треба. Ніхто цього не заперечує. Я не вважаю подвигом народження дитини, бо це природно. Але це дуже важливий етап в житті всієї сім"ї. Добре, коли принаймні чоловік може помогти, побавити дитину, чи краще по господарству.

    Щодо себе.вагітність я не пережила, а прожила, насолоджуючись цим станом. Не була вагітність безхмарною, бо пройшла я навіть через реанімацію. Від моменту відходження вод до народження Софійки пройшло 17 годин. Спочатку з ГВ теж не все було безхмарно. АЛ, якби мала була на сумішах і спала окремо, то я б 100%, що не висипалась. А так не мала безсонних ночей. Тому пишу з свого досвіду.
     
  5. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

     
  6. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти.

    яким шляхом у вас почався мастІт? від перевтоми, мається на увазі, бо мастит - це
    А між всім іншим, слід зазначити те, що у нашому світі, 80% хворіб виникає через стреси, нервові захворювання і інше. Це не означає, що він розпочався у мами не без допомоги її фізичної втоми, але ж мабуть були і інші чинники. Ну і ніхто не каже, що молода годуюча мама має перетворитись на машину, де чоловік 5 колесо до воза. Насправді окремо-живучих без допомоги багато.
    Мамина втома нормальна в перший час. А тато дитину не міг до школи водити?
    Перли словом сплош і рядом.

    ---------- Додано в 16:45 ---------- Попередній допис був написаний в 16:28 ----------

    та нє - в нього, великого доктора, уявлення як в шоумена. І взагалі, Комаровський, на Вашу думку дівчата хто? ДоХтор? Шоумен? Куплений рекламною компанією кокогось препарату Педіятр? чи Мішунг всього на раз - то доктор, то шоумен-клоун, то..? хто він? Будьмо уважні.
     
  7. nasturcia

    nasturcia New Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти

    Дякую за розгорнуту і вичерпну цитату. При нагоді буду її згадувати для підняття настрою,бо коли температура 38,5 серед ночі, а зранку вже 39,5 дуже,авжеж, хочеться розбиратись чи це ще лактостаз, чи вже мастіт. Однак, саме така любов до цитат розумних книжок та енциклопедій підтверджує, що нашому народу потрібна суміш науково-популярної медицини у вигляді доктора К., щоб у критичних ситуаціях не кидались шукати в книжці, а мали чіткий алгоритм дії типу "напоить-увлажнить-закапать" тощо.
     
    Останнє редагування: 29 Січень 2011
  8. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти

    трохи не в'яжеться - з "вона годує-он весь в молоке вовремя секса?, нє? чи може?:)
    а ви що допис писали, коли температура тіла була 39,5? круто - я в такий час лежу в ліжку. А моя сестра викликала кілька раз консультанта, або її чоловік возив на Батальну, бо лактостаз у неї за період 2,5 років годування був разів 10, такщо не треба змішувати горох з капустою.
    звичайно що потрібно в процесі лікування, адже для лікування наприклад гнійного маститу будуть застосовуватись антибіотики, а лактостазу позбуваються геть іншим шляхом, абсолютно без хімічних препаратів.
     
  9. nasturcia

    nasturcia New Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти

    Та вистачить обговорювати мене (хочо, звісно, це приємно-бути обєктом пильної уваги оточуючих), однак тема розмови-доктор Комаровський.
    взагалі-то таке збочення не практикую, бо процес годування це не груповуха.

    він шоумен в галузі медицина, але лише на екрані. На його сайті такого нема. Зате там є така класна річ, за яку його можна поважати: це стаття "Бабушка-социальное явление глазами педиатра".
    Окрім того, ну ладно, трохи не так, як ви хотіли б він відноситься до ГВ, однак, він виступає за динамічну гімнастику і пропагує її. В той час, коли у нас в поліклініці про це навіть не чули, а моя свекруха коли побачила, то сказала що я дитині ручкі-ніжки повисмикую і т.д.
    До того ж він не може бути абсолютно добрим для всіх, або абсолютно поганим. А в чому полягає Вше несприйняття його?
     
  10. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти

    доктор це Ігор Гайдук в інфекційній лікарні, куплений на рекламні бабки ведучий-медик! - це пан Комаровський, який моментами щось може розумне сказати.
     
  11. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти

    ви навіть коШмаровського не можете нормально процитувати?
     
  12. nasturcia

    nasturcia New Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти

    про що йде мова?,бо я щось відволіклась.
     
  13. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти

    ну ніби про Комаровського, чи ви переплутали сторінки дискусії?
     
  14. nasturcia

    nasturcia New Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти

    Ну ладно, він поганий, куплений-продажний, але світила в інфекційній лікарні стояли наді мною з відтопиреною кішенею,щоб я не втікла не віддячившись за просту консультацію.
     
  15. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти

    про ось шо
    богдана писала про
    не малось на увазі годування дитини під час сексу, а те, шо чоловік не може займатись з дружиною коханням.
    бо з її грудей капає молоко
    ось такі заяви доктора Зло я вважаю повним абсурдом і збоченнями
     
  16. nasturcia

    nasturcia New Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти

    Дякую за пояснення. Але хіба ж це не перекривається його ж твердженнями про
    1)те, що не треба дитину колоти, якщо є можливість отримати ліки іншим чином (перорально, ректально зрештою). Бо мого малого в 4 місяці дільнична лікарка хотіла колоти цефтриаксоном, добре інша втрутилась та сказала:"А чого ти будеш їх колоти? Дай цефодокс суспензію".
    2)гасло, що відповідальність за здоров"я дитини перед суспільством та Богом несуть батьки.
    Авжеж, такі речі багато кому неподобаються.Ще раз повторюю, не можна стверджувати, що Комаровський абсолютно і безапеляційно доктор Зло.
     
  17. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти

    1) а можна антибіотиків і не давати
    2)
    перепрошую, а шо до комаровського хтось інший його ніс? це аксіома. він не відкрив америки
     
  18. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти

    Яким чином Комаровський реламує підгузники одноразові? Вони на ринку досить туго вже років 15, товарооборот мільярдний, пункт перший у покупках всіх батьків, тут рекламуй не рекламуй-купляти будуть,бо зручно, надіятись на свідомість батьків ,які відречуться від такого зла ? Чи реклама сумішей? смішно, суміші на ринку набагато давніше від підгузників. Чи краще коли малій дитині ,наслухавшись невідомо кого ,дають коров"яче-козяче молоко? Якщо мама свідома, а я впевнена,що до інформації від Комаровського добираються все таки свідомі мами, які цікавляться взагалі інформацією про виховання своєї дитини, то невже вона буде сприймати все дуже буквально ,не роблячи своїх висновків? І , раптом щось від нього почувши, що буде суперечити її поглядам, сліпо буде слідувати всьому, що він каже? Якщо мама хоче годувати дитину, вона буде це робити, незалежно від інфи, якщо ні- то хоч інфа з ДП, хоч яка, не робити цього вона знайде тисячу відмазок, і буде по своєму права.
    Якщо абстрагуватись від його шоуменства, яке так мозолить очі, поради його дуже корисні, тут вже перелічувались, мені подобається інформація про ліки, як і чим їх можна замінити, не вестись на рекламу чудодійних пігулок, не мучити дитину відволікаючими процедурами, прислухатись до своєї дитини
    Ну і дійсно, це ніякі не новини, про відповідальність батьків і т.д.-для мене, ще для когось, а для когось це просто шок. Не всі мають доступ до інтернету, мало того багато людей не читають не те щоб Комаровського,а взагалі нічого, то хоч по тєлєку почують пару нормальних речей.
     
    Останнє редагування: 30 Січень 2011
  19. nasturcia

    nasturcia New Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти

    Мова про те, що такі фрази допомагають відмазатись від щеплень, від сердобольних родичів (недарма заборонити К. хочуть бабушки та дитячі лікарі). А на рахунок відповідальності, то є стільки взагалі безвідповідальних батьків, що хоч хтось має нагадувати про обов"язки.
     
  20. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Доктор Комаровський - за і проти

    Я передачі Комаровського не бачила ні разу,і по радіо ні разу не чула,така я затуркана))) А його книжку про ГРЗ маю і дуже вона мені помічна,навіть двічі завдяки інформації звідти я вказала нашому педіатру на правильний діагноз,а то в свою чергу врятувало мою дитину від лікарні і безглуздого важкого лікування. З тієї книжки я почерпнула досить багато мені цікавого,знайшла відповіді на важливі мені питання. Тому щодо теми гілки "за" чи "проти",то я "за".
    А щодо його поглядів на тривалість ГВ,на маму як жінку,на дитяче харчування,підгузники до півтора року,щеплення-тут я з ним зовсім не згідна. Але за всім тим стоїть реклама,бізнес... Всю інформацію треба фільтрувати,а не сприймати за чисту монету,ну і користуватися не єдиним її джерелом.Деколи пошуком натрапляла на сайт Комаровського,там маразмів можна досить начитатися,мій чоловік зробив припущення,що сам доктор і не відає шо там за нього пишуть,бо одна людина не спроможна бути всюди-і на тв,і на радіо,і в інтернеті і ще й практикувати в педіатрії))) Я до того всього ставлюся абсолютно спокійно,зуважила,шо яким би хорошим і досвідченим не був лікар,в кожного є якась недоопрацьована сторона))),ну,принаймі мені не пощастило мати справу з лікарем,думку котрого я б поділяла на всі сто,при тому,шо суто в моїй проблемі той лікар був дуже помічним.
    Маю знайому,вона фанатка Комаровського,тільки про нього і говорить. Але дитину при тому свою годувала грудьми до 3,5 років і щеплень їй не робила.
    І ше,як в нас часто буває,всі хороші починання закінчуються бізнесом і лікарі не вийняток,на жаль.