Домашні поради

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Chortenia, 2 Липень 2008.

  1. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

    Такого 100% нема. Я вже давно казала, що нам потрібен "контрабас" з далекої Гамерики:lol:
     
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Домашні поради

    Контрабас дороге задоволення, а онце всього 7 дольців і вистарчає його на довго.:shy:
     
  3. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

    Лимонна кислота продається у всіх відділах з приправами, в усіх супермаркетах і Сільпо і Вопак і Арсен, Барвінок. На Краківському і Галицькому базарах у продавців приправ в пакетах( точно є від фірми Мрія, зелена пачечка)
     
  4. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

    Мій брат дома так гарно стіни відчистив звичайним відбілювачем для білизни. Як-то кажуть, дешево і сердито. Вже другий рік з тим проблем не має, тьху-тьху-тьху
     
  5. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

    Ой дівчатка, сьогодні по телевізору показували як чистити машинку пральну від накипу...1 ст. ложку лимонної кислоти закинути у відділення для порошку, і запустити машину "в холосту"...має бути такий режим, щоб машина не прала лашки, а просто крутила барабан і зливала воду як при пранні
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

    а що це за режим такий?? в моїй такого нема.....
     
  7. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

    зарз піду гляну на свою...але сказали: запустити машину в холосту
     
  8. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

    так може її просто запустити без білизни та й усе.Яка різниця їй є там лахи чи немає?
     
  9. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

    нема в мене такого режиму :sad:
     
  10. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

    я думаю, що вона тоді не буде крутити барабан..
     
  11. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

    чому не буде, буде буде.
    моя малеча вже не раз машинку вмикала пусту, крутить як миленька, центрафуга може не працювати, але вона в тому випадку не потрібна
     
  12. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

    там не треба щоб машина витискала щось, треба щоб воа воду зливала
     
  13. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

    вона її буде зливати.
     
  14. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

    Мала би працювати. Хіба у вас дуже вумна пралка, яка розуміє наявність білизни в барабані:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

    Щодо чистки пральки від накипу. Я засипала дві столові ложки лимонної кислоти і ввімкнула на максимальну температуру холосте прання, а шланг спеціально кинула на ванну, щоб побачити, чи буде йти накип. Дівчата, це було щось: і вода біла, і накип цілими шматками! П:n:рокрутила з кислотою двічі, аж тоді почала йти чиста вода. А без калгону жодного разу не прала! Тепер економлю гроші. Калгон - безглузда покупка!
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

     
  17. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

    максимальну температуру??? чи мінімальну??? А у вас є така функція..холосте прання???:eek::eek::eek::eek:[/QUOTE]

    Максимальну, саме максимальну, 95 градусів. а холосте прання я мала на увазі прання без речей на максимально довгий час . Так радили по ТБ у передачі "Доброго ранку" по ОРТ.
     
  18. pavuchok

    pavuchok Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

    Я вже пробувала чистити машинку, правда з певним порошком мені порадили, включала режим для білих простих речей і оскільки там нема білизни то машинка нічого невикручувала просто помилась гарненько
     
  19. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

    Моя кішка роздерла мені рукав шкіряної куртки:sad:Може хтось може порадити як мені ту дірку заліпити?
     
  20. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

    Я теж промивала машинку лимонною кислотою! І теж спустила шланг у ванну....результат такий самий, але калгоном я ніколи не користувалася і не буду. Краще раз в пів року промити, і все чікі-пікі :)