Допомога дітям - "Музика в теплих тонах"

Тема у розділі 'Крила надії', створена користувачем Orman, 8 Лютий 2010.

 1. Orman

  Orman Модератор-бомба

  Це інформація від maryna_kn, в неї чомусь не працює форум.

   
 2. maryna.kn

  maryna.kn Well-Known Member

  Відповідь: Допомога дітям - "Музика в теплих тонах"

  Вчора відбувся чудовий концерт оркестру капели "Трембіта" у Львівській філармонії. Це було просто чудово! Дуже гарно, дуже вишукано і майстерно. Соромно зізнатись, але я навіть не сподівалась, що класичний концерт може бути таким цікавим і захопливим!
  Окрім того, що ми прекрасно провели вечір і від вчорашнього концерту досі тепло на душі :), ми ще й зібрали трошки грошенят для наших маленьких друзів!
  Детальний звіт про концерт ми зробимо завтра - сьогодні трошки не встигаємо, але встигаємо ще раз подякувати прекрасним музикантам за їх майстерність і бажання допомогти!
   
 3. maryna.kn

  maryna.kn Well-Known Member

  Відповідь: Допомога дітям - "Музика в теплих тонах"

  9 лютого у Львівській філармонії відбувся благодійний концерт, організований Державною заслуженою академічною капелою України "Трембіта" спільно з мистецьким об’єднанням “Дзига». Кошти, зібрані під час концерту, були передані на допомогу онкохворим діткам з Львівської обласної. Капела „Трембіта” має довгу і славетну історію, свого часу камерний колектив оркестру очолювали Заслужені артисти України В. Дуда та Х. Колесса. У 2009 році відбувся новий виток у житті оркестру, пов'язаний з оновленням його складу молодими музикантами. Саме завдяки оцим молодим, ініціативним людям зі щирими і гарячими серцями й відбувся цей бладійний концерт.
  Понад дві години прекрасної ліричної музики подарували гостям львівські музиканти. Віртуозне виконання творів П”яцолли, Брамса, Дембскі, Гаде й інших композиторів не залишили байдужим, мабуть, нікого. Концерт вів один із найвідоміших скрипалів України Остап Шутко, завдяки щирості, магнетизмові і блискучим дотепам якого концерт видався справді неймовірно теплим і сповненим позитивом. Ведучий запропонував присутнім після концерту придбати в фойє диски з його записами, а кошти за них покласти в скриньку для благодійних внесків. Таким чином, після завершення концерту у скриньку назбиралася 1721 гривня!
  Ми щиро вдячні усім виконавцям капели „Трембіта”, її художньому керівникові Миколі Кулику, концертмейстеру Адріанові Боднару, театрові „Tymoshenko Mime Theatre”, який допомагав створювати дивовижну атмосферу дійства, та усім-усім, хто доклався до проведення цього неповторного світлого і теплого свята та допоміг нашим дітям!

  П.С.
  На сайті "Крила надії", http://http://www.krylanadiyi.org.ua/news/2010/02/11/354.html можна побачити два гарних фото колективу! Нажаль, ніяк не виходить залити картинку в повідомлення:sad: підкажіть, хто вміє!
   
 4. maryna.kn

  maryna.kn Well-Known Member

  Відповідь: Допомога дітям - "Музика в теплих тонах"

  Кошти, зібрані під час концерту - було витрачено на купівлю упаковки віфенду для Шеремети Ігора з відділення гематології ЛОДСКЛ. Віфенд - це препарат від грибкової інфекції, вартість одної упаковки 7002 гривні.