Допомога Львівському "Майдану".

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем IgorLvivM, 29 Січень 2014.

  1. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Допомога Львівському "Майдану".

    [/COLOR]
    так-так. У мене таке враження, що пан Ігор розчарувався.
     
  2. IgorLvivM

    IgorLvivM New Member

    Відповідь: Допомога Львівському "Майдану".

    Ні-ні! Все гаразд! Ресторани дають гаряче - нема кому їсти. Скоро збудеться пророцтво жіночої сотні, яка розказувала в Криївці, що два банячиська кулішу я не відвожу на барикади, а з'їдаю сам! (Реально, там їло 13 барикад і через раз куліш ще залишався. Щодня. То казали, що то я з'їдаю сам! Сьогодні під ранок привезли тих два баняки, але майже повні - вони на кухні. Вибачайте, мушу тепер і справді сідати і топтати то все сам! Дівчата знімуть відео, щоб все було, як положено! Якщо пропаду знову на 2-4 дні - не дивуйтесь! Будуть поважні причини. Зрештою, хіба ноут візьму з собою в туалет.
    Продуктів маємо зараз вдосталь. Ще днями відвозив на Коперника, 40 ковбасу. Вже не потрібна і в Києві. Маю ще масло, сир. Сьогодні відвіз багато на Шота Руставелі. Але маю дуже і дуже велику надію, що скоро то все припиниться. От тоді буду Фейсбучити - роздавати назад людям. До речі, підкажіть, може десь в дитячі будинки, престарілим, малозабезпеченим тощо.
    Барикад майже не годуємо. Піші і велопатрулі Франківського району, Шота Руставелі, знову Епіцентри, пости в Гамаліївці, Винниках і т.п. Але то - мізер, порівняно з початком барикад.
    Тобто, станом на сьогодні нам потрібна допомога:
    1. З'їсти два баняки кулішу.
    2. Придумати, куди після закінчення всього роздати продукти.
    Правда я знову трохи туго соображаю - знову спав пів години. Вночі патрулювали з ДАІ (я - організатор). Також їздив, коли на Симоненка, а згодом і на Науковій зловили п'яних водіїв і т.п. пригоди.
    Може потім трохи відісплюся, ще щось згадаю.
    Дякую вам, цілую і люблю!!!!!

    ---------- Додано в 15:55 ---------- Попередній допис був написаний в 15:53 ----------

    А так! Ще є пів баняка доброго борщу!

    ---------- Додано в 15:57 ---------- Попередній допис був написаний в 15:55 ----------

    Навпаки!!! У пана Ігоря - море позитиву! І в зв'язку з київськими подіями та новинами, і ті львівські політики щезли з кухні, а головне, починаючи з вас - МОООООООРЕ ПОЗИТИВНИХ ЛЮДЕЙ, ЕМОЦІЙ, ВРАЖЕНЬ, ЕНЕРГЕТИКИ!!!!!
    Ми можемо все!!!!!
     
  3. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Допомога Львівському "Майдану".

    в сиротинці, дит будинки, нічліжки
     
  4. IgorLvivM

    IgorLvivM New Member

    Відповідь: Допомога Львівському "Майдану".

    А ще - повно їди навколо мене, купа дівчат від 15 років і далі, надійні МУЖЧИНИ від 18 років... До прикладу, вчора розбирались з п'яним водієм. Пасажир - також п'яний. Горлівка. В авто - ніж і біта. Згодом приїхали діти (?) з Правого Сектору. Знаю їх. Бачив в ділі. То я спокійно кажу: раз ви вже тут - я можу сміливо їхати на кухню і займатись нею. Знаю, що питання закриють правильно. Чи інших двоє хлопчиськ 20р, кілька тижнів тому, коли я йшов один розмовляти з автобусом найманців ВВ, які прямували в Київ. Кажу хлопцям - сядьте в мою машину і закрийтесь. А ще краще - йдіть звідси, втікайте, дивіться здалеку і в разі чого повідомляйте інших по рації. Відповідь - ні! Ми будемо з Вами. Ледве впросив, щоб тримались хоч 2м за мною. Так і стояли. Вони - з трубами в руках. Двоє і я. Проти автобусу тих дорослих ВВшників.
    Як після такого можна бути розчарованим???

    ---------- Додано в 16:40 ---------- Попередній допис був написаний в 16:06 ----------

    Подальша доля нашої Кухні. Залишаємось працювати!

    [​IMG]
    Потреби кухні:
    1. Пурген.
    2. Цианістий калій.
    3. Касторове масло.
    4. Клізми.
    5. Аміназин...
    Одним словом, я в цій області ще не спец. Підказуйте!
     
  5. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Допомога Львівському "Майдану".

    Їхала сьогодні по Зеленій. Як в'їхала в місто біля Сихова є знак Стоп, а далі заправка Окко. Сьогодні 14-25 за заправкою стояли ДПС, машину як і колись сховали в кущі і чекали, хто не зупиниться на знак.
    Замість того, щоб виставити машину з маячками і запобігати правопорушенням, вони знову ховаються, щоб хіба гроші здерти з порушників...
     
  6. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Допомога Львівському "Майдану".

    Про такі випадки зразу повідомляйте на Варту-Львів або Автомайдан, записуйте номери машин обов"язково.
     
  7. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Допомога Львівському "Майдану".

    Куди саме? Є електронна адреса чи по телефону?
     
  8. IgorLvivM

    IgorLvivM New Member

    Відповідь: Допомога Львівському "Майдану".

    Чайники, термоси, мікрохвильовка, мультиварка - ніхто з вас не приносив? Не можу знайти господарів!