Допомога св.Йосифа

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Ligymunka, 23 Липень 2012.

  1. Linna

    Linna Well-Known Member

    І я молилася до Св. Йосифа, щоб допоміг у пошуках роботи, і за деякий час мені запропонували хороші умови. Також молюсь про опіку над моїми дітками. Св. Йосиф завжди допомагає !
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Можливо хтось підкаже, як правильно молитися "СВЯТА МАНТІЯ" НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО ЙОСИФА


    То треба кожного дня впродовж всіх 30-ти днів читати усі молитви "Святої Мантії" чи як?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Так ви все правильно зрозуміли впродовж 30 днів читати усі молитви "Святої Мантії" . Я відмовляла цю молитву багато разів у своєму житті , просила про різні потреби і св.Йосиф заступався за мене перед Богом, як найкращий друг, а Господь вислуховував те про що я його просила.
    На подружніх реколекціях о.Петро пояснював нам, що
    коли ми відмовляємо якусь молитву тривалий час ,то наполегливо показуємо Богові , що нам залежить на тому що просимо і ми наполегливо просимо його про це !!!
    Для мене в цій молитві було дуже зручно , що Якщо з певних причин ви пропустили молитву, то на тридцятий день можна проказати її стільки разів, скільки пропущено.
    І можу підтвердити , що все що просила в молитві отримала в потрібний для мене час !!!

    Надзвичайним ласкам, що були одержані за посередництвом цього набожества немає числа. Так Св. Тереза (Авільська) сказала: «Якщо ви дійсно хочете вірити в це, підтвердіть самі, проказуючи Дев'ятницю, а коли завершите, то й переконаєтеся у правдивості цих слів».
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    Останнє редагування: 26 Липень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Зараз теж молюся оцю молитву Тридцятиденна молитва до Св. Йосифа Обручника
    Якось так усе звалилося одночасно: фінансова скрута, непорозуміння з чоловіком, зверхнє і принизливе ставлення родичів, "коломийки" з підлітковим віком дитини, відсутність роботи... Зі всіх сил намагаюся триматися і щиро сподіваюся, що святий Йосиф допоможе. А Він допоможе, правда ж?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  6. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    точно-точно допоможе
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Звичайно ж допоможе !!! Нам допомагає протягом 8 років подружнього життя, вирулювати з фінансових труднощів і повсякденних проблем. А мені від 18 років, коли колежанка порадила молитися і вибрати собі св.Йосифа заступником перед Богом !!!
    Зараз чекаю третє малятко з дня на день, то від 2 місяця вагітності по 7 місяць пролежала пласточком, навіть на Літургію не могла ходити і св.Йосиф допомагав щодня пережити день , потім наступний і так всі 5 місяців поки не стала чутися краще !!!
    Св.Йосиф є дуже близько коло Бога так само близько , як був на землі коло малого Ісуса, тому в найкоротший час ваша молитва буде передана Богові .
    ДУЖЕ ВАЖЛИВО розуміти, що св.Йосиф є нашим другом , а допомагає завжди Господь . На подружніх реколекціях нам казали - поставте в своєму житті

    1. Бога на перше місце
    2. Чоловік
    3. Діти
    4. Робота
    5 . Служіння і допомога
    6. Батьки і друзі.
    Було багато суперечок щодо батьків . То священник пояснював, що часто батьки є під номером 2 і тоді руйнуються шлюби.... Що ця система пріоритетів перевірена часом , тому хто хоче переконатися , як то працює, то най спробує в своєму житті. Звичайно наголошував, що якщо батьки хворі, немічні , чи потребують матеріальної допомоги , то вони тоді перекочовують на № 3 і займають місце поряд з дітьми , але в жодному разі № 1 чи № 2 .

    Мені така перестановка цінностей допомогла змінити своє життя цілковито, тому що тепер щодня я знаю , що Господь веде мене за руку і помагає долати труднощі, а св.Йосиф щодня заступається за мене та всіх кого люблю перед Богом !!!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

     
  9. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

     
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Подобається Подобається x 1
  10. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member




    Я от сьогодні 3 день як вперше почала молитися до св. Йосипа.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

     
    Останнє редагування: 4 Серпень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    І я почала молитися цю молитву 28 липня. В мене ще з весни дуже важкий період в житті:girl_sad:, все життя полетіло шкереберть, все змінилося, і я якось виявилася зовсім неготовою до тих всіз змін, не можу справитися з переживаннями, не можу "взяти себе в руки" і таки заставити жити далі, не можу радіти життю, якась в мене от така суцільна печалька. Нічого мені не миле, нічого мені не хочеться, а ще мені страшно(, сумно, і якась така безнадія огортає.
    Я ніби й знаю, що Бог мене любить, що не покине, що Він знає, що саме мені потрібне якраз зараз, і що все, що стається-то з волі Всевишнього, і тим не менше, немаю я тепер спокою душевного, вічно відчуваю тривогу і сум, а ще відчуваю, що треба щось робити, а що саме я не знаю. От так і "колочуся" в тому вже 4 місяць (((. Тут натрапила на Мантію до Св Йосифа, і вирішила помолитися, дуже надіюся, що Він мене втішить, заспокоїть моє серце і пошле мені те, чого мені так не вистачає...
    П.С. А ще мені дуже страшно, бо відчуваю, що моментами просто вже "падаю в розпач", і перестаю вірити в допомогу "з верху", знаю, що це величезний гріх і борюся з цим всіма силами(((
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    @Ligymunka, якщо Вам неважко, поясніть мені, будь ласка, що означає "поставити Бога 6на перше місце"...тобто як саме в повсякденному житті це практично зреалізувати?
     
  14. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    То складно пояснити , але спробую . Наприклад ,в неділю і свята кожен християнин має обов"язок бути на Службі Божій , а я там умовно дивлюся фільм, бо чоловік захотів до 3-ї ночі. То шансів встати зранку і піти на Літургію в мене будуть мінімальні ...
    Так само є 10 заповідей Божих , які є орієнтиром для мене в повсякденному житті. Тобто я не дозволяю собі певних речей , якщо я шаную Бога ...
    Найперше, що важливо кожен день свого життя віддавати в Божі руки, це є колосальна довіра, що все що відбудеться має сенс. Особливо важко це є під час труднощів і проблем.... тоді дуже легко є зневіритися... А насправді труднощі нас загартовують і роблять сильнішими , мудрішими і добрішими !!!
    Старенька монахиня в якої я жила казала, що в костелі на площі Ринок є слова " НЄМА часу для Бога і пояснення - я есте-м закоханий, я естем- ..... і вона завше казала , що ті слова правдиві і чого то так ....

    Дуже добре є мати свого духівника, який дає підтримку в час труднощів і помагає розуміти Божу волю в житті. Мій духівник помагав мені не втратити довіру до Бога в час непростих днів і розчарувань, під час хвороби мами, пограбування, розчарувань в особистому житті і т.д. А зараз , коли минув добрячий відрізок часу з тих подій я можу впевнено подякувати Богові за ті труднощі, які мала, бо кожна з них чогось мене навчила, кожна з них була доброю для мене , навіть найважча !!!
    Зараз мені дуже допомагає читання св.Письма. Я постановила на своє день народження прочитати св.Письмо від початку до кінця і то є непросто справа ,але маю колосальну підтримку дітей і чоловіка , які є уважними слухачами . Читаючи св. Письмо чітко бачу, як Господь складає мій день навіть найважчий і дає сили для наступного !!!
    Написала так , як я вмію описати, бо важко описувати те ,що відчуваєш серцем !!!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  15. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member


     
  16. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    і в мене 3 день молитви до цього Святого. Завжди молюся до Святого Юди-Тадея. Так є, що закінчую інколи одну Дев ятницю-Новенну і починаю одразу знову. Його допомога присутня і я її відчуваю. Зараз ще почала молитися до Святого Йосифа. Дуже потребую душевного спокою і правильних рішень у одному питанні, яке вже триває 4 місяць. І дуже спрдіваюся на його допомогу.На жаль, багато залежить не лише від мене. Тому прошу просвітлення не лише для себе, а і для тої іншої людини. Важко...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Так-це чудове і глибоке вміння, дуже хочу навчитися. Я вже роздумувала над тим наскільки б простіше і спокійніше було б жити, якщо щиро довіритися і покластися на Бога. На жаль, і мене поки так не зовсім виходить, я вже писала, що маю почуття постійного неспокою і того, що треба щось робити, а що саме-не знаю(. Прошу в Бога для себе тиші в серці і прийняття усього, що відбулося і відбувається. Але людина в цьому плані нікчемна істота, ну або то я така, не можу дати ладу думкам, не можу відпустити ситуацію, на яку, по суті , немаю навіть впливу(((, а вона мене і далі з*їдає(
    Щодо духівника, то це чудово було б мати таку людину, але не знаю як знайти (((. От в кінці липня їздила в монастир, там сповідалася-мені сподобалося, але це далеко... У Львові якось так не склалося з цим. Та й я ніколи не мала розмови з отцем(крім сповіді) уявлення не маю як це відбувається, як і що йому говорити...
    Пробачте за оффтоп
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Четвертий день молюся до святого Йосифа. Помітила, що під час молитви в мене на обличчі автоматично з"являється усмішка від вуха до вуха, і якийсь такий спокій, така впевненість, ніби розмовляєш з вірним другом, а він тебе слухає з розумінням і переконує, що все налагодиться.
     
    Останнє редагування: 5 Серпень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Це св.Йосиф показує, що він вас провадить !!!
    Я те саме відчувала ,коли йшла тримаючись за стіну під час жахливого токискозу , щоб дійти до туалету , але глибоко в серці була така ниточка підтримки, що ще трошки і токсикоз мине. Зараз згадую тих два місяці з посмішкою, а тоді це було зовсім несмішно ....
     
    • Подобається Подобається x 2