Допомога святого Юди Тадея

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Відьмочка, 3 Липень 2009.

  1. Lilusik

    Lilusik Well-Known Member

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    Теж у непростих життєвих ситуаціях звертаюсь з молитвою до Юди Тадея. Стараюсь щодня відмовляти хоча б коротку молитву до нього. Старший синочок хрещений другим ім"ям на честь св Тадея
     
  2. oksiiiiiiiiiiiiiiiii

    oksiiiiiiiiiiiiiiiii Загублений

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    Хочу поділитись однією із своїх історій: в 2012р в перший день великого посту у мене почались дуже великі проблеми на роботі,хотіли мене безпідставно звільнити.Ніхто не пояснював за що,тільки говорили,що процес оптимізації не завершений,але в той час ходила нова людина з обхідним листом ,яку мали прийняти на роботу ,але в інший відділ.На мої прохання перевести мене кудись, ніхто з керівництва не реагував.Друзі мені порадили змиритись із ситуацією мовляв"нікого ще не залишили з тих кого задумали звільнити і ти не надійся на чудо"..але я не здалась..я пішла до церкви замовляла Служби Божі за здоров я причетних до звільнення,молилась до св.Тадея,Діви Марії,Ісусика,Миколая Чернецького ...і сталося чудо приїхала київська перевірка (подробиці довго розповідати)...мене залишили.Я здала атестацію найкраще і поїхала до Києва захищати свої знання,звідки прийшов лист-"високий рівень знань".Не втрачайте надію, заступництво св.Тадея я неодноразово побачила.Моліться і нехай Вам Господь допомагає!!!
     
  3. chuchuka

    chuchuka New Member

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    Ці обіцянки Дух Святий диктував звичайним людям. Так само, як різні святі іноді являються людям і кажуть їм молитви та дають обіцянки.

    Я познайомилась з Святим Тадеєм десь 5 років тому і з тих пір за що би я в Нього не попросила (молюся дев'ятницю) — усе збувалося, навіть в одній дуже складній справі.

    ---------- Додано в 22:44 ---------- Попередній допис був написаний в 22:42 ----------

    А де є така церква??
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    Якщо обіцянки чи повчання суперечать тому, що сказав Христос (ви явно плутаєте Старий та Новий Завіти), тоді то не є від Бога, тільки нечистий зводить людей через знайомі образи.
     
  5. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    Церква Св.Юрія у Львові.
     
  6. oksibly

    oksibly New Member

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    До Св. Юди Тадея почала звертатись недавно, порекомендувала мені девятницю молитись співробітниця коли я була в повному відчаї. На 6-7 тижнях вагітності перехворіла сильною вірусною інфекцією з температурою 39.2, а через тиждень виявилось, що моя дочка захворіла на вітрянку, якою не хворіла я. Після виявлення вірусу дитину звичайно забрали від мене, але перших два дня висипки я все ж мала з нею контакт. Як я пережила цих три тижня - не знаю, тільки читала девятницю до Тадея, щоб не захворіла. І ось вже 25 день і ніби все гаразд :girl_smile: А в храмі Климента на Чупринки є образ Юди Тадея з молитвою, куди зараз часто заходжу і там постійно горять свічки.
     
  7. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    Дівчата, пропоную помолитися Новенну до Сятого Юди-Тадея


    за мирне вирішення цієї ситуації, за Божу ласку для нашої країни і народу, за здоров"я тих людей, що зараз на майданах

     
  8. alterna

    alterna New Member

  9. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    Сьогодні вшановуємо пам'ять Св.Юди-Тадея
    http://umh.org.ua/ua/events/409
     
    Останнє редагування: 2 Липень 2014
  10. Masja

    Masja Well-Known Member

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    Дівчата, хто знає, в яких храмах Львова чи області є мощі і ікона Святого Юди Тадея?
     
  11. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    якщо не помиляюся, мощі є в церкві св.Анни в м.Бориславі (там є мощі понад 500 святих)

    ось, знайшла http://boiko-tour.com/tsentr-palomnytstva-drohobychyny/

    Доречі, там ще й єлей, освячений на мощах можна придбати. Взагалі, чудове місце, варто з'їздити!
     
  12. MartaKas

    MartaKas Well-Known Member

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    Минулго року були мощі Св. Юди Тадея в церкві Юра( але я точно не знаю чи то їх привозили, чи вои там на постійній основі), а зараз є в церкві Андрія - як заходити справа - є ікона і навіть фігурка.
     
  13. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    Ікона є у церкві св. Климентія на вул. Генерала Чупринки.

    Надіслано від мого GSmart Aku A1, використовуючи Tapatalk
     
  14. Аделя

    Аделя Active Member

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    Там вони і є, сьогодні була, бачила.
     
  15. Romana romashka

    Romana romashka New Member

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    Юда Тадей є справді скорий помічник для людей у важких ситуаціях, і вимолює допомогу у Господа для всіх хто у нього вірить.
    Головне не втрачати віри
     
  16. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    Вони там на постійній основі) цей святий завжди дуже допомагав і нашій родині)))
     
  17. Masja

    Masja Well-Known Member

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    Я прошу заступництва Святого Юди-Тадея вже давно.
    І хочу засвідчити, що справді, у безнадійних ситуаціях, з яких, здавалось би, нема позитивного вирішення, все виходило якнайкраще. На подив усім)
    Розкажу про одне з багатьох чуд за заступництвом цього Святого, яке сталося в моєму житті.
    Вже на останньому курсі університету писали ми дипломні роботи. Ну, хто як писав: хто старався і писав сам, хто пробував домовитись, хто писав сам, але не надавав цьому великого значення.
    Мені подобається такого роду робота, тому дипломну писала сама, з задоволенням, і вийшло досить таки незле.
    Рецензентом моєї роботи був дуже строгий викладач , який рекомендував мою роботу на 4. Причому, зауваження були несуттєві, таке враження, що просто треба було чисто формально ті зауваження написати.
    Я ще раз промовила дев'ятницю до Юди-Тадея, підготувалась, і спокійно пішла на захист.
    Після моїх відповідей у рецензента не було жодних додаткових запитань. Більше того, комісія одноголосно визнала, що моя робота заслуговує оцінки "відмінно"
    В знак подяки я постановила собі вишити ікону цього Святого, що з успіхом виконала.
     
  18. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    Я молилася девятницю до св. Юди-Тадея під час вагітності. І в мене була легка вагітність і пологи, незважаючи на всі обставини.
    Мій тато, маючи серйозні проблеми зі здоров"ям, при яких "так довго не живуть", як казали лікарі, молився до св. Юди-Тадея, вірив, і жив незважаючи на всі діагнози. Направду, лише молитва допомагала йому продовжувати нормальне життя.
     
  19. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    Я після двох завмерлих вагітностей (з 4-ьох) коли завагітніла 4 раз просила в Бога виносити і родити здорову дитинку, пообіцявши Богові, що якщо народиться хлопчик назву Тадейком. Я добре виносила і народила здорового синочка - Тадейка!
     
  20. Romana romashka

    Romana romashka New Member

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    За посередництвом цього святого я вимолила у Господа собі сім'ю, зараз нажаль стосунки у якій погіршились, і я знову прибігаю до Юди Тадея, отця Піо, святого Миколая, матері Терези, Аліпії, Матрони,св. Марти, Йосафата та Йосипа, благовірних Петра і Февронії , Кипріана по допомогу, прошу Богородицю вимолити прощення у свого синочка за всі свідомі і не свідомі гріхи, мої і чоловікові. І молюсь щоб Господь благословив нас на життя у любові мирі повазі і спокої. Щиро вірю і надіюсь на Боже Милосердя

    ---------- Додано в 10:32 ---------- Попередній допис був написаний в 10:30 ----------

    Мощі Юди Тадея є у церкві Юрія