Допомога святого Юди Тадея

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Відьмочка, 3 Липень 2009.

  1. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    В дев'ятниці сказано, що потрібно розповсюджувати брошурку про святого. Вирішила купити декілька штук. Тому, якщо хтось хоче і собі цю книжечку - пишіть мені в приват. З радістю вишлю вам поштою.
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Stipaha

    Stipaha Member

    Хочу теж поділитись досвідом, ми з дружиною півтора року немогли завагітніти(проблема у мені), і тут я від знакомої почув що її знакома теж немогла завагітніти, і молилась до святого Тадея, і завагітнілf, і вже мають дитинку, і я теж вирішив молитись, і за місяць молитв і прохання, моя дружина вагітна, і чекаємо малятко, надіємось усе буде добре) так що вірте і моліться і все буде почуто.
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    • Подобається Подобається x 4
  4. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Нещодавно, потрапивши у дуже складну і неприємну ситуацію, згадала про дев'ятницю до св. Юди-Тадея. Зізнаюся чесно: молилася саме до Нього вперше, і не дуже сподівалася, що отримаю допомогу. Але факт залишається фактом: моя проблема вирішилася буквально в останній момент (до речі, то був останній день дев'ятниці). Тому я дуже вдячна св. Юді-Тадею за допомогу та за Його заступництво перед Господом!
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Я теж купувала і роздавала просто під час служби в церкві, то були такі, що відмовлялись брати навіть після моїх пояснень що це і для чого роздаю.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Кілька місяців тому перший раз молилася по дев'ятниці до св. Юди-Тадея, просила про здоров'я і вирішення деяких проблем. Не пам'ятаю на який день молитв, але чоловіку несподівано запропонували нову кращу роботу. Певним чином це допомогло вирішити деякі проблеми. У важких ситуаціях завжди молюся до цього святого. Це дає умиротворення, допомагає глянути на проблему з іншої сторони. Вірю, що св. Юда-Тадей чує наші молитви.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. lady Yar

    lady Yar Well-Known Member

    Почала молитися дев'ятницю до св. Юди-Тадея. Вірю, що за посередництвом цього святого можна вимолити вирішення проблем.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. olenjatko

    olenjatko Well-Known Member

    і мені дуже допомагає св. Юда- Тадей. Багато важких ситуацій було в житті і завжди він приходив на допомогу. Розповім останні, закінчилася у мене декретна відпустка і потрібно було щось вирішувати з роботою, на попередню я вже не хотіла вертатися та й не було куди, бо моє місце скоротили, після тривалих і невдалих пошуків мене так скрутив шлунок, що прийшлось їхати на Топольну, після чого моя мама запропонувала разом молитися дев'ятницю до Юди-Тадея, щоб допоміг мені з роботою і вже через кілька днів вона у мене була, а головне начальник виявився дуже хорошою людиною, вперше зустріла такого власника , який підстроюється під своїх працівників, а не навпаки. Через деякий час мені запропонували вакансію по моїй спеціальності, на яку я вже й не сподівалася. Тепер я працюю вчителем у дуже престижній школі, але тут у мене виникла дуже неприємна ситуація, про яку я постійно думала, хотіла навіть піти з цієї роботи, але знову ж таки почала дев'ятницю до Юди-Тадея і знаєте, ця ситуація ще досі не вирішилася, але під час дев'ятниці помінялося моє відношення до цієї проблеми і я дала собі спокій, бо на все воля Божа.
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Звертаюся за допомогою до Юди-Тадея не лише у складних ситуаціях.Якось інтуітивно відчуваю потребу у його заступництві і на щодень
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Підкажіть, а де саме їх там шукати?
     
  11. iranchuk

    iranchuk Active Member

    Про Святого Юди Тадея я знаю давно. Колись у моєму селі священник усім після служби божої роздавав. Мені тоді було 15-16 років. я переглянула цю книжечку,трошки молилася раді цікавості і відставляла убік. Якраз то був період - перша любов,яка потім була тільки з моєї сторони,я так захопилася одним хлопцем,що не уявляла життя без нього,нікого мені не потрібно було. І так тривало років зо 2. Я думками жила ним. А я його зовсім не цікавила. І от одного разу я згадала,що у мене є книжечка - Дев'ятниця до Святого Юди Тадея. І стала молитися з таким жалем,так мені в той час було обідно,відмовила я молитву до Святого Тадея у важких обставинах і так просила його про взаімну любов,но чудо так і не здійснилося. Я така була розчарована. Но на другий день Бог мені дав можливість зустріти іншого хлопця,якому я сподобалася і мені він теж,з часом ми почали зустрічатися, і тоді я зрозуміла,що допомога відбулася,Бог зробив так,щоб я забула того хлопця,яким я марила 2 роки, бо з ним життя так би і не склалося (тепер він розлучився із жікою,знаю ,що він її бив,часто випиває,сидів уже,тому аж тепер зрозуміла,чому у мене з ним не склалося,.Бог мене оберіг від нього). Потім я забула про ту книжечку і пару років її в руки не брала. Минув час,коли народилася у мене дитина,було дуже важко,донечка постійно плакала,і вдень,і вночі. Я дуже хотіла її навчити на дурачок,бо надіялася,що хоч трошки вона заспокоїться. І тоді я згадала про цю книжечку. Я незнала як молитися і я помолилася усю девятницю за один день,поки дитина спала,оце для мене було чудо,коли дитина проснулася вона вперше взяла дурачок,я 2 місяці не могла її навчити,ну ніяк не хотіла вона його. Це для мене було великим чудом,бо це полекшило мені життя. Коли дитина сильно плакала я могла її дурачком заспокоїти,і вона зразу споктала і заспокоювалася і лежала спокійно. Такого за 2 місяці ніколи не було. Неодноразово я зверталася про допомогу до цього Святого,но допомогу не отримула,трохи розчаровувалася в той момент,но потім розуміла,значить Бог вважає,що це мені не потрібно. Недавно стався зі мною випадок, на мене обідилася моя подруга,з якою ми майже ніколи не сварилися,вина була не моя,скоріше всього вона привикла,що все має бути як вона захоче,вона не брала від мене трубку, і не дзвонила сама. Один раз підняла,і просто не хотіла зі мною розмовляти,так розмовляла,що дала мені зрозуміти,щоб я більше до неї не дзвонила.Я вже змирилася,що більше не будемо дружити ,тільки хотіла одного,щоб хоча би мене винну не робила і просто залишилися знайомими. Я вирішила звернутися до Юди Тадея про допомогу,почала молитися девятницю,я з такою вірою молилася,як ніколи,і просила ,що Бог допоміг їй зрозуміти,що не моя вина,щоб вона зрозуміла,що вона не права. І на третій день вона сама до мене подзвонила,і просила на неї не обіжатися і що вона на мене зла не тримає(хоча не було чого). Після цього я тепер постійно молюся до Юди Тадея,бо він мені уже неодноразово помагав. Потім я ще напишу пару історій. Но головне молитися з вірою,довірити все Богу. Це трохи важко,но в житті деколи бувають такі сладні ситуації,які допомагають нам робитися добрішими і милосерднішими.Зараз у нас в м. Івано-Франківську мають бути мощі Святого Юди ,дуже хочу відвідати їх.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Maros

    Maros Member

    Шановні читачки! Хочу розказати Вам ще одну історію, яка можливо лишній раз переконає і підтвердить допомогу від Юди Тадея! Довгий період в житті я до нього молюся і відчуваю, як він постійно приходить на допомогу, але один раз найпам"ятніший.....

    Це сталося за місяць до мого весілля….. Тато – опора нашої сім’ї, саме в той час віз додому прекрасний образ на весілля на моє замовлення, який я, так з нетерпінням, чекала. Та дорогою йому стало погано. І з кожним разом все гірше. Ми просили його не їхати в такому стані, але він не слухав – казав, що витримає. Ніхто не розумів, що з ним відбувається. Довезли до найближчої лікарні, положили в реанімацію… і там не змогли поставити діагноз. Лікували симптоматично. Стан був критичний… Протягом довгих годин чекання під реанімацією не лишалося нічого робити, як молитися. Молилася найперше до Юди Тадея, бо знала, що він допомагає в безнадійній ситуації, до Св. Філомени і до всіх Святих, Мучеників, Ангелів – взивала до всіх Небесних сил . До того ніколи не вірила в Чудо Боже. Тобто, багато чула про них, але глибоко не задумувалася над цим. Лікарі не давали ніяких прогнозів, але відправляли в область, хоч казали, що можливо не довезуть. Що і як пережила вся моя сім’я в той період навіть не можливо описати, бо, ніхто шансів на життя татові не давав,а діагноз в області поставили аж на 3-ій день: обширний ішемічний інсульт ( це аж ніяк не з вини лікарів, просто була така нестандартна і ускладнена супутніми захворюваннями ситуація). Наша сім’я пов’язана з медициною, і всі розуміли, які прогнози, тому лишилося тільки одне надіятися на Бога. Молилися всі мої близькі, навіть просто знайомі тата. Та якось мені підказали молитися в критично безнадійних обставинах Новену до Св. Тадея. Я розказала мамі і ми почали молитися. Справді, татові ставало краще, але лікарі прогнозували, що хоч він виживе,проте ні бачити, ні ходити, ні повноцінно говорити, ні думати, ні пам’ятати він не зможе – велика зона ураження. Того самого дня, коли про це повідомили мамі, і вона повернулася до палати реанімації в страшному розпачі – тато став з ліжка і пересів на її крісло. То був, ніби знак від Бога, що не в медицину треба вірити, а в Боже Чудо. Так поступово він почав видужувати: спочатку впізнавати нас, потім інших; ходити з підтримкою, потім без; думати, аналізувати, краще бачити. І вже через 4 місяці він почав нагадувати себе до хвороби. Звичайно, сил ще стільки не має, але все в Божих руках, і ми маємо велику надію. Ми перенесли весілля, і скоро я з своїм татом буду танцювати «перший танець з батьками». Дякую тобі, Боже, що Ти дав нам таких Святих, як Юда Тадей, які вислуховують нас грішних і через яких ти твориш нам Чуда! Дякую тобі, Юдо Тадею, за те, що вертаєш віру в Чудо! Моліться до нього і вам воздасться, я в цьому впевнена!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 15
    • Зе бест! Зе бест! x 9
  13. iranchuk

    iranchuk Active Member

    от недавно знову переконалася у допомозі Святого Юди Тадея,була у мене дуже складна ситуація,я молилася дев ятницю ,і на 7 день отримала те,чого так довго чекала,но головне віра,без віри ніяка молитва сили немає
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. meredis

    meredis Active Member

    і я неодноразово переконувалася в тому, що яка б велика і нездоланна (на перший погляд) була б проблема - святий Юда Тадей неодмінно почує та допоможе!
    просіть, вірте і чудо неодмінно станеться!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. AgnieszkaRoz

    AgnieszkaRoz Member

    Дуже вдячна Юді Тадею за його допомогу. Подала на громадянство іншої держави. Як виявилось, в деяких документах були зроблені помилки, які не встигли виправити і здали так. Весь час молилась і просила святого Юду та інших численних святих, щоб не було відмови, щоб це не стало перешкодою при розгляді моєї справи.

    Як недавно виявилось, моя справа пройшла всі комісія та отримала позитивне підтвердження, та й ще набагато швидше, ніж очікувалось.

    Я дуже вдячна святому Юді. Він завжди мене вислуховує. Також хочу закликати звертатись до цих святих - Антонія Падевського,святих Анни, Йосипа, Рити, отця Піо, Шарбеля,Марти,Пантелеймона, Терези від дитяти Ісус, матері Терези, Філомени, Івана Павла 2, Миколи Чарнецького,Омеляна Ковча. Ще я молилась до Богородиці, що розвязує вузли, девятниці до Непорочного серця Марії, до матері Божої Неустанної помочі,до найсвятішого серця Ісуса, до двох сердець,до святого Духа, до Божого милосердя.

    Повірте, вони дійсно допомагають. Після чорної полоси в житті ці молитви дали мені наснаги пройти всі неприємні моменти, принесли віру та впевненість, що все буде добре. І все дійсно почало налагоджуватись, як найкраще для мене. Нехай вам всім теж вони допомагають)
     
    • Подобається Подобається x 9
  16. zkate

    zkate Well-Known Member

    Скільки разів на день треба читати молитву під час дев'ятниці?
     
  17. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    здається 1 раз, просто закінчивши дев"ятницю її можна починати знов
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. iranchuk

    iranchuk Active Member

    Мені неодноразово допомагав святий Юда Тадей. Дуже часто відмовляю дев'ятницю . От недавно у дитини мав бути дуже серйозний конкурс, я знала , що шанси попасти у фінал мізерні. Но все таки, вирішила молитися до юди тадея з надією, що він допоможе нам у цьому конкурсі. І на 5 день,коли я молилася у нас якраз мав бути конкурс, і відбувся успішно, за що я дуже вдячна святому Тадею. Донечка попала у фінал і зайняла 2 місце. Я дуже рада, бознаю, що у важким обставинах я можу до цього святого звертатися. І він обовязково допоможе, головне віра.
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Загубила дитина улюблену іграшку. Шукали всією сімєю і не могли знайти. Сіла я, і подумки звернулася до св. Юди-Тедея. За мить мені приходить в голову думка, де є та іграшка. Сама б до такого не додумалась. І виявилося, що іграшка справді там:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  20. evita

    evita Active Member

    Доброго дня,я щойно зарееструвалась і незмогла пройти повз саме вашого допису про св.Тадея)бо я так само молюсь до святого і так само продовжую молитись по закінченні одної починаю нову девятницю.Маю сказати ,що вже багато років звертаюсь до св.Тадея і він чуе мене .Я мала проблеми і допоміг мені невідразу і знаєте ,що-це дуже добре,бо як виявилось через рік допомога його була вчасною.Хоч здавалось мені -це кінець і мене ніхто нечуе і чекати нема нащо і від кого(я вже почала думати ,шо нікого немае і зневірюватись).
     
    Останнє редагування: 5 Червень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1