Допомога військовим

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Ука, 14 Травень 2014.

  1. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Знову осінь, скоро зима, тому знову стають актуальними:
    • теплі шкарпетки
    • термобілизна - активна і пасивна. пасивна навіть більше, бо активну військову завозимо з Європи
    • сухий спирт і зігрівайки
    • енергетичні батончики і солодощі
    • кава, чай
    • згущик, мед, варення - все, що може урізноманітнити смаком і вітамінами суворий солдатський раціон
    • поліетиленова плівка, цвяхи, скоби
    • бензопили
    • генератори
    • інструменти для ремонту автомобілів
    • автомобільні шини, від легкових авто і до ЗІЛів


    УВАГА!!!
    Скоро вибори, а тому просимо всіх організаційно причетних до виборчої та інших рекламних кампаній: банери після використання за призначенням привозьте нам. Вони дуже добре виконують роль гідроізоляції для бліндажів.

    Куди приносити:
    • Наш склад на Головній Пошті (Словацького 1, для габаритних речей є заїзд в двір з Дорошенка) - з 14.00 до 20.00 (субота - до 16.00)
    • Збірки в Рукавичці на Луганській, п'ятниця і субота з 15.00 до 21.00
    Довідкові телефони:
    050 4312646 - мій
    050 6100093 - Богдан
    096 1919929 - Соля (робота складу)

    Потрібні волонтери
    Для збору продуктів в Рукавичці, особливо в п'ятницю (але і в суботу теж) дуже потрібна допомога. Якщо ви можете вийти хоча б на годинку-дві, задзвоніть Богданові (телефон вище).

    Наші скриньки:
    • майже у всіх магазинах Рукавичка
    • магазини Єврошоп
    • м'ясний термінал на нижньому Шуварі (там також є возик для збору продуктів)
    • на складі на Головній Пошті

    Наші реквізити:
    5168 7553 7729 1386 Богдан Дідич
    6762 4683 1016 7170, Богдан Масляк
    4731 2171 0235 4048. Natalia Mykytyuk - медичні потреби для зони АТО

    Наша сторінка: Допоможи фронту
     
    Останнє редагування модератором: 30 Вересень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  2. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    Маю трохи хорошого натурального ситцю ще з радянських часів, єдина проблема - він метрової ширини, так що треба або вдвоє зшивати (мало би вийти 4-5 простирадел), або шити наволочки. Треба?
     
  3. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    нижній Шувар.

    Потрібні волонтери в період від 10 ранку до 2-3 дня на Нижній Шувар в робочі дні! Контактний телефон для волонтероів 0506100093 Богдан, 0984814478 Світлана і виберете день и час в який вам буде зручно прийти.Наперед дякуємо!
     
  4. Popi

    Popi Well-Known Member

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    А що робити треба (на нижньому шуварі), бо я з дитьом хочу розрахувати час і можливості?

    ---------- Додано в 01:19 ---------- Попередній допис був написаний в 00:50 ----------

    Ще як що можна створіть рахунок в євро/ доларах. Багато людей можуть у валюті гроші переслати.(я проводжу агітацію)
     
  5. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    Роздавати людям, які йдуть робити закупи список з потребами продуктів і речей для солдатів і просити, щоб долучилися. Я стояла перед входом в рибний термінал, там можна було купити консерви і сигарети. Але реакція людей мене шокувала. Відсотків 60 % - робили "морду кирпичом " або відвертали голову при вході і виході, кричали, що вже давали і що, хай Яценюк і Порошенко дає, відсотків 20 % брали листочки, але після виходу нічого не кидали в кошик, але дякую Богові, що вдалося переконати хоч частину людей і за 2 години возик був заповнений наполовину консервами і сигаретами.
     
    Останнє редагування: 17 Липень 2014
  6. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    Ука, буду вас трохи на пошту ганяти. шось через маму перешлю, шось сама куплю через нет магазини.
     
  7. Popi

    Popi Well-Known Member

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    А де можна придбати бронижелети 4 класу, ? Тут хочуть закупку зробити і передати, бр думають що гроші не туди йдуть
     
  8. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    Дівчатка, дякую!!!
    Liguminka, наші хлопці вчора Вас згадували :)
     
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    так 4 то, ніби мало. краще точно уточнити які треба і де можна купити нормальні, щоб дурно гроші не потратити, бо зараз дорога кожна копійка. Та й для людей небезпечно, людина думає що вона захищена, а реально у картоні.
     
  10. Lynx

    Lynx Member

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    Потрібні волонтери для збору допомоги в Епіцентрі на кільцевій.

    Подібні акції вже декілька тижнів організовують в Києві та інших містах. Час і у Львові провести. Список потреб, плакати та листівки є.
    Лінк на фб https://www.facebook.com/events/662123813856929/

    Плануємо на ці вихідні, (суботу-неділю) з 12:00 до 20:00. Організатор Тарас Дзьоба (https://www.facebook.com/taras.dzyoba) 0935048088. Зголошуйтесь.
     
  11. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    Я прийду ще, бо розумію як непросто 2 години бути волонтером, а люди вже 4 місяці щодня . Сподіваюся мені вдасться притягнути трохи активної греко-католицької молоді, то буде трошки легше. Чим більше людей тим краще !!!
     
  12. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    добра 4ка типу патріоту з боковими пластинами - достатньо
     
  13. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    Взуття можна оптомна гуртівні секонду закупити
     
  14. MilkiWey

    MilkiWey Well-Known Member

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    Була сьогодні на Шуварі. Дійсно, тяжко з нашими людьми. Але хочу іншим дати пораду. Не треба мовчки роздавати листочки. Більш дієвишій метод (циганський) - голосно закликати допомогти армії. Люди скоріше звертають увагу і реагують. А на негативні коментарі деяких осіб не звертати увагу - їх не так вже і багато. Більшість байдужих - от їх і треба "штурхати" голосом. Обов'язково ще прийду на наступному тижні, може ще й сусідку загітую - вона з тих, що вміють з людьми спілкуватися. Хочу подякувати тим людям, що організували таке хороше діло!!!!!
     
  15. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    Не всі так вміють. Для мене, наприклад, просто роздавати листівки було переступанням через себе :)
    а ще часом просто втомлені
     
  16. Popi

    Popi Well-Known Member

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    Дівчата, не давно писала де можна купитибронежилет, знайшла, гроші зібрала на своїй і чоловіковій роботах. Купили 5 броників розгрузочних. (по тому які добрі пройшла консультацію у брата/ він на сході.) хотілося б продовжити допомагати, в такий час кожна ваша гривня на вагу золота, але кожна ваша гривня може врятувати життя. Хто бажає мже перераховувати гроші на картку пп 5168 7572 0224 5165. (Олеся Володимирівна) Всі деталі в пп
     
  17. MilkiWey

    MilkiWey Well-Known Member

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    Як би ви знали, яка я насправді сором'язлива і така активність не є моєю рисою!!! Але в деяких випадках (вже декілька разів у житті таке було) на перше місце виходить мета - для чого я це роблю. І тоді найскладніше - перший раз голосно сказати те, що треба. Далі вже само йде!! Зрештою, ці люди мене не знають і я їх також (то я так сама собі говорю). Для себе, я б ніколи не змогла так чинити - мені б було так соромно!!!!!
     
  18. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    так броніків чи розрузок?
    І де купували і які?
    Просто якщо Ви ще вчора питали де, а вже купили, то це означає, що Ви знайшли джерело без черги...
     
  19. Popi

    Popi Well-Known Member

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    Черга 5 днів, купили ( бо заплатили вже) взяли такі 2) Усиленный вариант бронежилета:

    Чехол бронежилета "Патриот"

    бронеплита 30*25 4 класс по ДСТУ 4103(СВД, АК-74 7н10) -
    + 4 боковые пластины 15*15 см - (комплект)
    Итог бронежилет 4 класса с 2-мя бронеплитами и 4 боковые
    Вес такого бронежилета примерно 11 кг. Чехол розгрузка/ олива

    ---------- Додано в 11:30 ---------- Попередній допис був написаний в 10:31 ----------

    Дівчата,щиро вдячна що так швидко відгукнулись.
     
  20. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    супер, він класний, стріляний, все ок.
    кому передаєте? канали є?
    я просто стараюся бути вкурсі :)
     
  21. Popi

    Popi Well-Known Member

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    Передаю, в херсон, одній людині з братового загону. Він потім їм в Луганськ везе. То перевірено100%. Хотіла зразу брату, але то конфіденційна інфа. Тому так

    ---------- Додано в 13:07 ---------- Попередній допис був написаний в 13:00 ----------

    Доречі, брат каже що від людей їм мізер приходить. Майже все самі купляють, за той мізер що їм платять. Каже в нас грошей менше ніж в того бомжа що під церквою.))) Старається жартувати