Допомога військовим

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Ука, 14 Травень 2014.

  1. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Знову осінь, скоро зима, тому знову стають актуальними:
    • теплі шкарпетки
    • термобілизна - активна і пасивна. пасивна навіть більше, бо активну військову завозимо з Європи
    • сухий спирт і зігрівайки
    • енергетичні батончики і солодощі
    • кава, чай
    • згущик, мед, варення - все, що може урізноманітнити смаком і вітамінами суворий солдатський раціон
    • поліетиленова плівка, цвяхи, скоби
    • бензопили
    • генератори
    • інструменти для ремонту автомобілів
    • автомобільні шини, від легкових авто і до ЗІЛів


    УВАГА!!!
    Скоро вибори, а тому просимо всіх організаційно причетних до виборчої та інших рекламних кампаній: банери після використання за призначенням привозьте нам. Вони дуже добре виконують роль гідроізоляції для бліндажів.

    Куди приносити:
    • Наш склад на Головній Пошті (Словацького 1, для габаритних речей є заїзд в двір з Дорошенка) - з 14.00 до 20.00 (субота - до 16.00)
    • Збірки в Рукавичці на Луганській, п'ятниця і субота з 15.00 до 21.00
    Довідкові телефони:
    050 4312646 - мій
    050 6100093 - Богдан
    096 1919929 - Соля (робота складу)

    Потрібні волонтери
    Для збору продуктів в Рукавичці, особливо в п'ятницю (але і в суботу теж) дуже потрібна допомога. Якщо ви можете вийти хоча б на годинку-дві, задзвоніть Богданові (телефон вище).

    Наші скриньки:
    • майже у всіх магазинах Рукавичка
    • магазини Єврошоп
    • м'ясний термінал на нижньому Шуварі (там також є возик для збору продуктів)
    • на складі на Головній Пошті

    Наші реквізити:
    5168 7553 7729 1386 Богдан Дідич
    6762 4683 1016 7170, Богдан Масляк
    4731 2171 0235 4048. Natalia Mykytyuk - медичні потреби для зони АТО

    Наша сторінка: Допоможи фронту
     
    Останнє редагування модератором: 30 Вересень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  2. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    Напишіть будь-ласка яка доля ярмарку того що мав бути в неділю. Він все таки відбудеться? Бо хочу спеціального на нього їхати до Львова.
     
  3. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    Як у Львові можна допомогти військовим в зоні АТО. Адреси - See more at: http://tvoemisto.tv/news/yak_dopomogty_viyskovym_64934.html#sthash.pm0csodb.dpuf

    http://tvoemisto.tv/news/yak_dopomogty_viyskovym_64934.html

    Ярмарок відбудеться, беріть друзів, родичів, просто знайомих і приїжджайте

    [​IMG]
     
  4. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    Дівчата долучаємося до допомоги армії .
    Приходимо в кав"ярню і на запитання офіціанта : " Що будемо замовляти " відповідаємо - " Чи ваш заклад допомагає армії і яким чином допомагає ? " Якщо не допомагає пілнімаємо дупу і виходимо залишаючи на столі адреси куди можна принести необхідні солдатам речі і продукти

    Адреси допомоги і перелік продуктів для солдатів в АТО
    Адреси роздруковуємо і максимально розповсюджуємо всюди де ходимо протягом дня, переконуючи людей, що продукти і речі дійдуть до солдатів !!!
    Це мінімум, який можемо зробити. Гроші, які планували витратити на обід чи вечерю в кав"ярні ділимо на дві частини. Купуємо щось смачненьке для солдатів, а на другу половину для себе !!!

    Це мінімум, який можемо зробити для солдатів.
    Завдяки солдатам ми можемо зараз ходити по вулиці і жити мирним життям, а не сидіти в підвалах і бомбосховищах здригаючись від пострілів. ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ !!!
     
  5. Popi

    Popi Well-Known Member

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    Ось що написа брат, що їм потрібно. Якщо можете допомогти звертайтесь. Тактические очки, рюкзаки, ножи военные, спальники, каремат, плащ накидка, фляги, бинокли, лазерный дальномер -1, Наколенники налокотники, радиостанции, тактические кобуры, фонари, камуфляж, тактические перчатки, шлем тактические, футболки, носки, аптечка, мултиинструменти.
     
  6. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    Інформація для тих, хто шукає добротне взуття для військових

    Солдатський Чоботар

    Хто має знайомих на взуттєвих фабриках Львова, то можна пробувати зорганізувати виготовлення взуття для солдатів .
     
  7. Popi

    Popi Well-Known Member

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    Купити не проблема, казали що скажуть де можна замовити, треба грошей
     
  8. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    Дівчата, сьогодні стартує акція - Приведи з собою 10 людей на патріотичний ярмарок і буде Вам щастя, бо солдати скоріше виженуть москалів !!! :girl_claping:
    [​IMG]
     
  9. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    Друзі, вибачайте, що мовчу - просто не вистарчає сили і часу.

    Тому коротко резюме.

    Фронт

    Потреби не змінилися.
    Картка теж
    5168757226311423, Глотов Сергій.

    Ми зараз майже не займаємося бронежилетами і касками, окрім тих, що "підвертаються" під руку.
    Натомість:
    * тактичні окуляри
    * тактичні рукавиці
    * прилади нічного бачення
    * біноклі день-ніч з дальномірами
    * військові (з шифруванням каналів) рації
    * GPS навігатори
    * бензинові генератори різної потужності
    * бензопили
    * буржуйки
    * спальники і намети
    * берці, кросівки і кеди на каучуковій підошві
    * камуфляжі і темні футболки
    * індивідуальні перев'язочні пакети, можна радянського зразка - як виявилося, дефіцит. Але не несіть бинт, йод і зеленку, їх є достатньо.

    Це все можна приносити в першій половині дня на нижній Шувар, в п'ятницю-суботу в Рукавичку на Луганській, в робочий час - на кур'єрку на Головпоштампті (від входу ліворуч). Але туди бажано нести спаковане і підписане, бо вони з кульочками загнуться.

    Якщо хочете подарувати щось велике, задзвоніть, ми під"їдемо і заберемо.
    050 4312646 Уляна

    Волонтери

    Нам постійно потрібні волонтери.

    Нижній Шувар. З 10ї ранку і до 3-4 дня (не обов'язково на пів дня, можна і на годину) щодня крім неділі і свят. Підходити до м'ясного терміналу - там є наш банер і кошики. Координатор Світлана 098 4814478

    Рукавичка на Луганській П'ятниця і субота, з 10 ранку і до 6-7 вечора. Там теж наш банер, заходьте - не промахнетеся.

    Біля Короля Данила. Зазвичай з 17.00 до 19.00 - проводить Люба Возняк, слідкуйте за оновленнями у неї на сторінці.

    Всі актуальні звіти і потреби у нас на сторінці "Допоможи фронту"

    Львівський госпіталь

    Немедичні потреби ми закриваємо оперативно з поточних зборів.
    Окремо є волонтерка, яка веде проект обладнання госпіталю кондиціонерами.

    Всі медичні потреби веде фонд "Крила надії". Вони роблять все дуже оперативно і грамотно. Реквізити для перерахування коштів тут. Обов'язково вказуйте призначення платежу: "добровільна допомога військовому госпіталю" або "добровільна допомога госпіталю".

    Поранені 24ї бригади, яких накрили під Зеленопіллям і не тільки. Вони зараз по всій Україні. Ними (і 24ю бригадою загалом) займається Оля Кухарук. Вона зараз у Львові. В разі потреби можу дати в приват її телефон.
     
  10. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    хочу розклеїти листівки в районі, чи можна на них вказувати цей номер картки? Може маєте зразок готової? І ще питання по збору харчів на шуварі? Ви питали дозвіл в адміністрації шувару? Може можна було б збирати в супермаркетах типу сільпо-арсен? Думаю на кілька годин мами з дітками змогли б організувати таку собі форумівку на кілька годин
     
  11. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    можна, і ще додати адресу https://www.facebook.com/NaFront


    ні :sad:



    так


    Якби була змога зорганізовуватися на Рукавички - ми маєм попередню домовленість з адміністрацією
     
  12. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    Власник Шувару дав дозвіл на збір продуктів, думаю в Сільпо чи Арсені також треба узгоджувати з керівництвом. Найпростіше, якщо хтось має знайомих, що працюють в офісі Сільпо чи Арсену, тоді скоріше можна домовитися про дозвіл !!! Листівки є готові, які можна роздавати, просто під"їхати на Нижній Шувар і забрати. Листівки складаються з 2-х частин - контактні телефони + перелік потреб. Я скріплювала степлером вдома і потім вже роздавала куди йшла- в магазині, аптеці, базарі, на секонді, всюди попутно.

    Контактний телефон для волонтероів 0506100093 Богдан, 0984814478 Світлана
     
  13. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    в мене не вийде( Я тому і питаю як то зробити, наприклад, біля сільпо-арсену на Науковій. Знаю, в цьому районі є багато наших посиденьок. Та й мамам з дітьми можливо б більш охоче жартвували? Ну і листівки б заодно можна було роздавати.
     
  14. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    Приходьте завтра на наш міні-ярмарок з дітьми! Разом з творчими учасниками із агенції 'Party time' малюватимемо малюнки, які потім передамо нашим захисникам на Сході! + Вам зможуть зробити патріотичний боді-арт!
    До зустрічі біля "Меделін"
    я теж за це щоб десь отак волонтерити, кілька чоловік для компанії собі і дітям. Правда на Шуварі з дітьми, кажуть, зимно в терміналі. В метро, є взагалі дитяча кімната, але там знаю вже так хтось збирає...
    Щодо плакатів оголошень, то може ось такі трохи підкоректувати
    [​IMG]
    або згібридизувати з цією мотиваційною обкладинкою
    [​IMG]
     
  15. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    Дуже потрібно жилети які надягаються на верх на бронижелети з такими різними кишеньками, може хтось підкаже де можна таке купити або допоможе з покупкою, хлопці дуже просили, але купити потрібно завтра.
     
  16. Nespljushka

    Nespljushka Active Member

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    В Сільпо на Червоної Калини вчора були волонтери
     
  17. Vona

    Vona Member

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    Такі жилети бувають в магазинах, де продають все для риболовлі та полювання, можуть бути в таких магазині:
     
  18. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    Підкажіть де можна придбати прилад нічного бачення і скільки коштує.
    То треба терміново, в вівторок чоловіку є можливість передати передачу.
    Родиною скинулись на основне : форму, нове взуття, білизну, шкарпетки, якісь харчі, але що робити з тим приладом?
    Поможіть інформацією, зорієнтуйте по цінах. То дуже терміново, боюсь не встигну.

    ---------- Додано в 22:30 ---------- Попередній допис був написаний в 22:28 ----------

    Є там такі, ми свому купували.
     
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    Жанно, на Промисловій мисливський "Чотири сезони". Такі нормальні десь біля 500у.о, дуже дешевий не варто брати
     
  20. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    Написала до Уки в пп, поки не відповідає.
    Потрібна мені фінансова допомога з приводу купівлі приладу нічного бачення, не вдається назбирати по родині таку суму. Всі виклались на те, що я вище написала, тому з грішми туго. Назбирала за вчора-нині якийсь мізер, що як крапля в морі, більше допомогти нікому.
    Куди я можу звернутися, щоб допомогли з купівлею? Може якісь волонтерські організації? Дайте ссилку, чи контакти.
    Прилад конче потрібний і чим швидше, тим краще. Коштує 5 тис. грн.
     
  21. Popi

    Popi Well-Known Member

    Відповідь: Допомога військовим на Луганщині

    Жанно, я їх теж шукаю.. Поки нема успіхів