Допоможи форумлянці! Проголосуй за фото Нірванки!

Тема у розділі 'Фотоальбом', створена користувачем Liliyah Romanova, 10 Грудень 2008.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Допоможи форумлянці! Проголосуй за фото Нірванки!

    І в мене:banned:
     
  2. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможи форумлянці! Проголосуй за фото Нірванки!

    і в мене також
     
  3. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможи форумлянці! Проголосуй за фото Нірванки!

    nirvanka, нарешті зможете розслабитись. :)

    А рибки з ногами зрівнялись. Мені рибки теж подобаються. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: Допоможи форумлянці! Проголосуй за фото Нірванки!

    Как рыбки!!! ? вы что! рыбки это самое ужасное что может быть в фотографии и искусстве вцелом:))
     
  5. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Допоможи форумлянці! Проголосуй за фото Нірванки!

    Чому?

    Я так розумію Нірванку можна вітати з перемогою :clapping:
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: Допоможи форумлянці! Проголосуй за фото Нірванки!

    Враг - всегда враг, пусть даже в образе рыбки:) или красавицы с голубыми невинными глазами:)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Допоможи форумлянці! Проголосуй за фото Нірванки!

    :lol: :lol: :lol:
     
  8. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможи форумлянці! Проголосуй за фото Нірванки!

    А мені рибки подобались, я ще з їх автором в неті познайомилась - дуже талановитий хлопець. Хоча то не найкраща його робота, але дуже в тему.

    І так - конкурс закінчився, на головній сторінці конкурсу написано:

    "Вітаємо переможця головної нагороди (тобто білочку )
    Всіх учасників конкурсу інформуємо, що це ще не кінець! На вас чекають нагороди від жюрі. Нагороди будуть призначені авторам тих робіт, які найкраще відображають ідую конкурсу, а також які виглядають прикольно. Список переможців буде опублікований на сайті 31 січня 2009 року. Тримаємо кулаки!"

    Ми це зробили!! :radist: :radist: :radist: Щиро всім дякую!! :)

    Скопіюю сюди подякування, бо не всі певно заходять на ЛФ..

    Навіть не знаю як почати вам дякувати. Я настільки вдячна вам за підтримку, за голосування, за те, що переживали зі мною все це. За те, що не проігнорували, постійно голосували, просили знайомих, писали на сайтах про білочку.. Ваша підтримка - це дивовижне явище добра, це щось неймовірне. Це більше, ніж перемога, це коштовніше, ніж приз, це щастя.. Я дуже щаслива, що знаю вас.. Стільки разів форумчани допомагали мені тим чи іншим - то фінансовою підтримкою, то допомогою з покупкою техніки, то позиченням кабеля до харда, обєктива, то перекладами, то корисною інформацією, порадами, підтримкою.. А те, що ви зробили з конкурсом - це феномен добра і людяності. Я вам всім так вдячна.. Я вас так люблю!!..
    *тут має бути смайлик, який плаче крізь посмішку*

    Хочеться подякувати кожному окремо, але боюся когось пропустити. Та і не знаю всіх героїв.. Тому прошу вибачення в тих, кого не згадаю особисто
    Спочатку хочу подякувати клубу "Кротус", який проводить фото-гру "SnapShot", під час якої я і зробила фотку нашої білочки. А ще бабульці зі Стрийського баразу, яка продала нам ті горішки для білочок, хоч і половину з них були псуті :)

    Дякую Лілі Романовій за те, що виділила моє повідомлення в окрему тему і заохотила людей до голосування, а також за чистку цієї теми і на ЛФ.
    Дякую Мартіні за банер на форумах.
    Дякую Афтерстепу, Борису і невідомому герою Денису з Житомира за технічну допомогу і ті всі клопоти, які мали через мене.
    Дякую Агатону за листи до організаторів і переклад сторінки на німецьку.
    Дякую Олі_д, Рибці, MEFIS100, fuxx, Сявичу, Дані, своєму братику і всім, хто скористався динамічними ІР за активне голосування.
    Дякую Полковнику за підтримання бойового духу і підключення військових сил.
    Дякую Пуперу за технічну допомогу.
    Дякую Аліас за переклад сторінки білочки на російську.
    Дякую Іспанці за переклад сторінки білочки на іспанську.
    Дякую Багірі, Вілтіс та іншим за запрошення людей в групі білочки Вконтакті
    Дякую Миху, який викрив махінації з переглядами сторінок.
    Дякую за розміщення оголошень на блогах та форумах Ліоні, Уці, Артему Гукасову, iso, Пуперу, Іспанці, Ромкові, Олі_д, Дані, Mari_JA, Summer, брату Вілтіс, ссТАссу та іншим.
    І ще раз подякую Олі_д - за домовленість про розміщення банера на тамада.львів.уа і його власнику Роману Метельському.
    Дякую всім, хто голосував і просив знайомих про голоси! Згадала ще про секретарку Веди - подякуйте їй від мене.
    І прошу вибачення за клопоти, які вам завдала..
     
    • Подобається Подобається x 14
  9. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Допоможи форумлянці! Проголосуй за фото Нірванки!

    Нірванка, я Вас вітаю і ВАшу білочку! УРАААААААААААААААААААААААА!:radist::radist::radist::radist::radist::radist::radist:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Drimka

    Drimka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможи форумлянці! Проголосуй за фото Нірванки!

    Щиро за Вас тішуся :lol::lol::lol: і вітаю! Ви на це заслужили!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможи форумлянці! Проголосуй за фото Нірванки!

    Дуже дякую! :) Приємно, що стільки людей вболівало за нас і допомогли перемогти.. Я так тішусь! :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Допоможи форумлянці! Проголосуй за фото Нірванки!

    я звичайно дуже рада за вас - але може вже ту білочку заберуть?:shutup:
     
  13. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможи форумлянці! Проголосуй за фото Нірванки!

    Дякую!
    Звичайно, мені дуже приємно, що хтось за мене радується. Але дивує мене як серед всіх цих блимаючих аватарів та лінієчок, посипаних бльостками, серед десятків кольорових рядочків на сторінці, серед яких текст допису потрібно шукати, перечитую підписи по кілька разів в кожній темі, могла комусь заважати білочка.. :confused:
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Допоможи форумлянці! Проголосуй за фото Нірванки!

    то незбагненна жіноча натура :lol::p:dance:
    психологія...
    ще в добу середньовіччя лицарі були готові заради дам на все ( мужчини на ЛФ для Нірванки), а дами між собою дружили і недружили:) підтримували один, допомагали, нервували, заздрили, не розумілися і тд і тп.....

    Ще раз вас привітаю, бо то дійсно велике досягнення!!! Обєднати навколо себе стільки людей з різних куточків планети з єдиною метою... для вас це не тільки довгожанний подарунок-приз, то найкраща форма похвали вашій особі!!! ;)
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Допоможи форумлянці! Проголосуй за фото Нірванки!

    я по наївності подумала, що якщо ви отримали перемогу - то певно її і не потрібно вже на кожній сторінці, я коли з телефону заходжу, то перше що бачу - БІЛОЧКА
    в моєму підписі інформація важлива не менш ніж білочка - це пропозиція допомоги
    а те що я рахую скільки місяців моїй дитині - то перепрошую - без кометарів
     
  16. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Допоможи форумлянці! Проголосуй за фото Нірванки!

    дякую за “розуміння”
    МАЙТЕСЬ разом друзі своїми копаннями психології
    я не заздрю ні разу
    за білочку голосувала щоразу як бачила, але якщо закінчилось голосування - то ;) ??
     
  17. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможи форумлянці! Проголосуй за фото Нірванки!

    Я сьогодні взагалі не бачила білочки на ДП і зараз не бачу. Не розумію чому Ви продовжуєте про неї говорити.
    А про підписи і аватори я взагальному говорила - у більшості людей на цбому форумі є лінієчки, вони набагато більше тягнуть трафіку, ніж білочка, це раз. А коли я заходжу на ДП і читаю теми, то очі розбігаються і по 20 раз перечитую підписи, вважаючи їх дописами, бо між численними лінієчками не видно що де. Але це мої незручності, і я нікого навіть не маю права просити про те, щоб позабирали все це - бо розумію, що це лише мені не подобається.

    На майбутнє - на форумі є гілка з проханнями до адміністрації - прошу туди писати свої побажання щодо форуму, адже адміни не перечитують весь форум і навіть це Ваше побажання навряд чи побачили. Я такий же користувач, як і Ви, і забрати банер з форуму мені неможливо.
     
    • Подобається Подобається x 8
  18. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Допоможи форумлянці! Проголосуй за фото Нірванки!

    А я до білочки так звикла, що навіть зараз вже не помічаю її. :) Коли заходила на форум, то першим ділом навмисне звиртала увагу на правий куток, щоб проголосувати і побачити як справи. А потім і не помічала. А малий мій як сидів у мене на колінах завжди кричав : "білочка, білочка" :) Ну, він взагалі аватарки й смайлики любить розглядати і коментувани. :) Ну а що ще йому лишається робити, коли мама на форумі. :D
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможи форумлянці! Проголосуй за фото Нірванки!

    ??? А де вона? Мені від вчора не видно білочки на ДП..
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Допоможи форумлянці! Проголосуй за фото Нірванки!

    Konkurs kreatywny Commercial Union właśnie został zakończony.

    Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali i zamieścili swoje prace oraz tym, którzy oddawali na nie głosy. Jesteśmy pod wrażeniem Waszej kreatywności i aktywności.

    Główna nagroda, Apple Mac Book Pro 15", została przyznana Waszymi głosami, twórcy pracy "Wiewiórka" (NIRVANKA) »

    Serdecznie gratulujemy!


    Отже ще раз прийми вітання!!!! Тобі це вдалося. Твій чоловік повинен усвідомлювати який скарб в нього є (це я про тебе). Молодчина!
     
    • Подобається Подобається x 12