Допоможи форумлянці! Проголосуй за фото Нірванки!

Тема у розділі 'Фотоальбом', створена користувачем Liliyah Romanova, 10 Грудень 2008.

  1. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Допоможи форумлянці! Проголосуй за фото Нірванки!

    [​IMG] отут
     
  2. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможи форумлянці! Проголосуй за фото Нірванки!

    Дякую, я того не бачила. Але листа від організаторів ще не було. Мабуть, 31-го пришлють..

    natorella, тепер зрозуміло! В мене ж зелений інтерфейс і в ньому нема вже білочки (як і в кавовому).

    [​IMG]

    Я вже написала прохання адміністратору забрати білочку. Мабуть, забули з рожевого забрати, чи що..
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможи форумлянці! Проголосуй за фото Нірванки!

    Щирі вітання!!!:clapping:
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Допоможи форумлянці! Проголосуй за фото Нірванки!

    Ми це зробили!!!!!Вітаю!
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Допоможи форумлянці! Проголосуй за фото Нірванки!

    Вітаю!!!Білочка найкраща!
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Допоможи форумлянці! Проголосуй за фото Нірванки!

    прийми і мої ВІТАННЯ!!!!!!! Білочка справді була кращою"!!!!!:crazy::crazy::crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Businka

    Businka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможи форумлянці! Проголосуй за фото Нірванки!

    Ируська, я тебя и тут поздравляю!!
    Желаю тебе еще ни одной победы и творческих успехов!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможи форумлянці! Проголосуй за фото Нірванки!

    Прийшов лист від організаторів:

    "Вітаємо!
    Твоя праця і ідея були виділені (вирізнені?) користувачами інтренету.
    Виграла Apple MacBook Pro 15"!
    Сердечно дякуємо за участь в конкурсі і за зголошену працю.
    Невдовзі отримаєш наструпного е-мейла з інформацією про отримання нагороди."

    Не маю що додати, тішусь!!!! :radist: :radist: :radist:
     
    • Подобається Подобається x 22
  9. katkas

    katkas Well-Known Member

    Відповідь: Допоможи форумлянці! Проголосуй за фото Нірванки!

    Щиро-щиро вітаю. я за Вас дуже рада. сподіваюсь і чоловік ваш розуміє яка ви суперова жінка :)
    а ще я зрозуміла, що у нас доброзичливі і щирі люди є.
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможи форумлянці! Проголосуй за фото Нірванки!

    Вже надіслали мені угоду про передачу авторських прав на фото, яку я маю заповнити і їм переслати. Правда там було вказано спочатку вписати польський паспорт, якого в мене нема. І я їм написала про це. Вони змінили той пункт на просто "документ" і щойно прислали кінцеву версію тої угоди. Так що буду відсилати і чекати на ноутбук :)
     
    • Подобається Подобається x 25
  11. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможи форумлянці! Проголосуй за фото Нірванки!

    З ЛФ...:clapping:
     
    • Подобається Подобається x 17
  12. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможи форумлянці! Проголосуй за фото Нірванки!

    Сьогодні ходила по ноут :) По порядку про цю подію.
    Дуже хвилювалась зранку, все падало з рук, ще й погода була жахливо непривітна. Знервована прийшли з чоловіком туди в офіс. На рецепції спитали хто я шо я. Сказала своє ім'я, вони знали що до чого, провели нас в мітінг-рум. Там було пусто. Відсутність журналістів мене дуже втішила :).
    Прийшов директор лодзівського (чи лодзянського?) відділу тої фірми. Зайшов якийсь чоловік зробити фото на фоні логотипу тої фірми типу як директор передає мені ноут і диплом переможця. Потім ми ще сиділи десь пів години і просто балакали. Він зовсім не був в курсі справ, йому заступники ще принесли відповіді на питання для преси, якби вона була, але журналісти не зацікавились такою подією. Директор це прокоментував словами "наші піарщики прохалявили". Сам він навіть спочатку не знав яка з фото перемогла. Коли побачив її видрукувану на угоді про передачу авторських прав, то сказав - "а, білочка!! пам'ятаю, мені її ще раніше показували. дуже гарне фото! я сам живу в лісі і до нас постійно білочки їсти прибігають, дуже їх люблю!".
    Потім ще питав як довго я живу в Польщі, чим займаюсь, як сфоткала білочку так близько. Він сказав, що тішиться, що керівництво нарешті виділило гроші на дієву рекламу, бо багато людей відвідало їх сайт (добре що він був не в курсі і не знав, що то без толку, бо ж наші люди не можуть бути їхніми клієнтами). Питав звідки набралось 35 тис. голосів, я сказала, що знайомі голосували. Вирішила не засмучувати його і не казала, що більша половина з них була з України.
    Також запросив до активної участі у наступних конкурсах і записатись в їхній фундуш, якщо буду мати польський паспорт колись.

    Ну ось і вся історія. Фотки робила вже вдома, в спокійній обстановці. Спеціально для Афтера і Самойловича :)

    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]

    Чоловік вже ним бавиться: встановлює проги, налаштовує і т.д. Вийшов гарний подарунок якраз на річницю його фірми і півтора роки нашого шлюбу :). Ще раз всім дуже дякую, без вас не було б нічого б цього не було :preved:. Я вас дуже люблю! Ви неймовірно хороші люди! (тут має бути смайлик - *плачу від радості*)
     
    • Подобається Подобається x 40
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Допоможи форумлянці! Проголосуй за фото Нірванки!

    дуже приємно вас читати і знати, що все склалось якнайкращим чином! Успіхів і творчої наснаги!

    а щодо
    вони ж по ай-піішках все спокійно бачать, але це вже інша історія ;)
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможи форумлянці! Проголосуй за фото Нірванки!

    Нірванко,мої вітання!!!! Ти - молодчинка!!!:clapping:
     
    • Подобається Подобається x 9